Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona

[es] :: Mreže i novosti :: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona

[ Pregleda: 4683 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona22.06.2011. u 23:14 - pre 155 meseci
Zanimalo me je kako izgledaju ponude mobilnih telefona kod sva tri operatera kada se uporede, i kada se paket uzima iskljucivo radi telefona.

Evo liste ako jos nekog zanima:

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona23.06.2011. u 20:03 - pre 155 meseci
Nije ti bas tacno to, na prvi pogled videh da kod Telenora c1-01 ti nisu dobre cene...

A mogao si lepo i taj excell fajl ili sta je vec da zakacis a ne sliku.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona24.06.2011. u 00:40 - pre 155 meseci
Mozda sam ja napravio gresku, a mozda je bila greska i kod njih.

Evo excel fajla...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona24.06.2011. u 12:52 - pre 155 meseci
Brate, svaka čast na strpljenju i odradjenom poslu ....
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona24.06.2011. u 20:19 - pre 155 meseci
Jesi ovo radio iz zabave, "za svoju dušu" ili kao "radni zadatak"?

Gledam Excel fajl, puno je podataka, možda bi malo "automatizma" pomoglo, recimo da formula/makro sam izdvoji najbolju ponudu, sortira po ponudi i sl, a ti samo da ažuriraš ulazne podatke, ali ne i izlazne.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona24.06.2011. u 23:18 - pre 155 meseci
Citat:
owim: Jesi ovo radio iz zabave, "za svoju dušu" ili kao "radni zadatak"?

Gledam Excel fajl, puno je podataka, možda bi malo "automatizma" pomoglo, recimo da formula/makro sam izdvoji najbolju ponudu, sortira po ponudi i sl, a ti samo da ažuriraš ulazne podatke, ali ne i izlazne.


Ni iz zabave ni kao radni zadatak. Istekao mi ugovor pa sam hteo da vidim sta mi se najvise isplati od telefona. Posto telefone imam od predhodnih ugovora, ovaj put telefon koji uzmem ide na oglase, a u tom slucaju treba da bude sto skuplji na trzistu, a da se paket plati sto manje.

P.S. Ako neko hoce i zna , slobodno nek dodaje makroe i formule u excel fajl...
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona25.06.2011. u 00:04 - pre 155 meseci
^ Mnogu znaju da budu temeljni to opsesivnosti, lično kad zapisujem svoje opcije u nekom svom Excel-u, ne trudim se da vizuelno lepo izgleda, već da ispuni zadatak. Tvoj Excel fajl je tip-top sređen, jasan za oko, i znam koliko je vremena trebalo da se "upegla" da izgleda ovako dobro.

Kad izlistaš sve svoje opcije do detalja, vidiš da ima puno sličnih i da je možda jedan od onih prvih poriva ili bar naznaka za "pravom" kupovinom bio "deal breaker" ili barem blizu toga, a da je svo ostalo vreme moglo biti posvećeno nečem drugom. Da, pišem o sebi, možda i ti pronađeš sebe. Sve dok nije "radni zadatak" ili inspiracija za websajt www.nabolji_mobilni_deal.com, mislim da je ovaj Excel postigao svoj cilj.
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona25.06.2011. u 13:44 - pre 155 meseci
Malopre išao ćale da uzme X8 ....

Ja sam mu rekao da će morati da promeni tarifu sa MIX500 na MIX750 .... na to je bio spreman.

Ali me zove, kaže mora da plaća i 3G pretplatu .... iako ne koristi 3G video pozive.

"Zahvali im se i izadji!"

Dakle, opet kršnje zakona, opet uslovljavanje prodaje jedne robe prodajom "usluge" ...

Tako da znaš, da moraš da implementiraš i to u pretplatu . . . .
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona25.06.2011. u 13:54 - pre 155 meseci
Citat:
owim: Mnogi znaju da budu temeljni to opsesivnosti...


Jbg, volim da sve bude pregledno, a i nije mnogo trebalo, mozda nekih sat, sat ipo sa vadjenjem cena.

Evo, ovo je na primer moj excel katalog HD filmova, tako da vidis da nema veze sa bilo kakvim "radnim zadacima".

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona26.06.2011. u 12:36 - pre 155 meseci
Citat:
MagicMaster:mora da plaća i 3G pretplatu .... iako ne koristi 3G video pozive.
Dakle, opet kršnje zakona, opet uslovljavanje prodaje jedne robe prodajom "usluge" ...

To nije ništa nivo, bar 10x sam ovde napisao da MTS naplati dodatnih 2.803,68 na ime 3G Mondo usluge (odnosi se samo na Mondo), ne i mogućnost korićenja 3G-a.

Take it or leave it or SUE them!
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona28.06.2011. u 05:56 - pre 155 meseci
Citat:
djyova: Jbg, volim da sve bude pregledno, a i nije mnogo trebalo, mozda nekih sat, sat ipo sa vadjenjem cena.

Šta da kažem, sem "fascinantno", meni bi trebalo par dana da to tako vizuelno sredim u Excel-u. S druge strane, ja bih ga automatizovao da se samo unose cene (input) dok bi Excel sam "nalazio" najbolju ponudu, sortirao i sve drugo (output). Ranije sam pravio parser aplikaciju/makro koja prolazi kroz web-strane, sama skida cene i ubacuje u bazu. ;)

Citat:
Evo, ovo je na primer moj excel katalog HD filmova, tako da vidis da nema veze sa bilo kakvim "radnim zadacima".

Impresivno! (Nadam se da se stavke "ukupno filmova" i "gigabajta" automatski sumiraju.)
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona29.06.2011. u 00:24 - pre 155 meseci
Citat:
owim: Nadam se da se stavke "ukupno filmova" i "gigabajta" automatski sumiraju.


Naravno.
 
Odgovor na temu

miodrag75
Miodrag Zivkovic
Nis

Član broj: 82777
Poruke: 150
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linuxo.org


Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona29.06.2011. u 13:20 - pre 155 meseci
koji telefon je najsplativiji da se uzme za oglase steta sto nemaju motorole i svaka ti cast za tabelu kad si imao toliko strpljenja
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona01.07.2011. u 02:24 - pre 155 meseci
Po meni HTC Sensation u VIP-u...
 
Odgovor na temu

deitero

Član broj: 287239
Poruke: 18
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona02.07.2011. u 16:10 - pre 155 meseci
Pouzdana informacija, HTC Incredible S od sledece nedelje u ponudu mt:s-a!
 
Odgovor na temu

kleont

Član broj: 288857
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona08.08.2011. u 20:50 - pre 153 meseci
Bio sam danas u poslovnici u Subotici da uzmem Incredible S na rate i rekli su mi da nemaju i da nema ni jedna poslovnica u Srbiji. Zvao sam mts express i oni imaju ali mogu da salju na kucnu adresu samo ako se telefon placa u kesu.

Posto bi ja uzimao na rate, interesuje me da li postoji mogucnost da se iz poslovnice povuce telefon iz mts express-a? U Zemunu su rekli da postoji, dok u Subotici kazu da ne postoji. Imao je neko iskustva? Hvala unapred na odgovoru.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Detaljan pregled ponuda mobilnih telefona

[ Pregleda: 4683 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.