Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

paragraf lex problem sa pristupom

[es] :: Windows mreže :: paragraf lex problem sa pristupom

[ Pregleda: 3292 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gogi100
Goran Ljubic

Član broj: 40722
Poruke: 1064
*.mediaworksit.net.



+3 Profil

icon paragraf lex problem sa pristupom21.06.2011. u 10:30 - pre 156 meseci
dakle imam domensku mrezu pod win server 2003. na domen kontroleru imam instaliran paragraf lex server. na tom racunaru sam ukljucio i firewall i iskonfigurisao ga da racunari iz lokalne mreze mogu pristupati njegovim servisima, nikako ne mogu da podesim firewall da korisnici pristupaju paragraf lex-u. ja sam u exception stavio pravilo da se ovom racunaru moze pristupati na portu 6190 i to radi. dakle klijenti mogu pristupiti paragrafu, podigne se interfejs na klijentima paragraf lex,ali nikako ne mogu da izvrse azuriranje. paragraf lex je program baze pravnih propisa. ja sam pokusao da utvrdim koji jos port koristi ovaj program, preko log-fajla firewall-a, ali mi to ne ide. da li mi neko moze pomoci?
hvala

klijenti su pod windows xp sp3 ili windows 7
 
Odgovor na temu

igicyber
Agencija Lexus

Član broj: 299148
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: paragraf lex problem sa pristupom13.02.2012. u 09:44 - pre 148 meseci
Pozdrav,

ako još uvek niste uspeli da rešite vaš problem :)

Problem je što se u setovanja firewall-a moraju podestiti ParagrafLex.exe i WinServiceServer.exe fajlovi. Na taj način će klijenti moći da se ažuriraju.

Inače preporuka je da koristiete drugu tzv Classic Mrežnu verziju Paragrafa, to je pravo mrežno rešenje, radi mnogo brže - pogotovu na sporim radnim stanicma.

Inače Paragraf ima odličnu podršku, slobodno se obratite njima za sve probleme biće rešeni u rekordnm vremenu.

Uživajte,
igi
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: paragraf lex problem sa pristupom

[ Pregleda: 3292 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.