Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon MP160 Multifunctional - network print scan

[es] :: SOHO Networking :: Canon MP160 Multifunctional - network print scan

[ Pregleda: 994 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zvjerka_24
Vladimir Pavlovic
programer @ YakoLako LDT.
Novi Sad

Član broj: 285335
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Canon MP160 Multifunctional - network print scan15.06.2011. u 22:18 - pre 156 meseci
Kao sto naslov kaze imam Canon MP160 i pretpostavljate... imam neki problem

Instalirao sam ga na jedan racunar i share-ovao. Kao network printer sam ga instalirao na drugi comp, ali mi vidi samo stampac. Kako da ga natjeram da vidi i skener.

Hvala unaprijed!
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Canon MP160 Multifunctional - network print scan15.06.2011. u 23:49 - pre 156 meseci
Kod Canona uglavnom moraš instalirati mrežne drajvere preko Canon NetGear aplikacije, koja usput detektuje odgovarajući mrežni uređaj i konfiguriše sve parametre veze. Pročešljaj malo bazu drajvera na zvaničnom Canon sajtu, i potraži NetGear kompatibilan sa tvojim modelom.
 
Odgovor na temu

zvjerka_24
Vladimir Pavlovic
programer @ YakoLako LDT.
Novi Sad

Član broj: 285335
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Canon MP160 Multifunctional - network print scan21.06.2011. u 23:29 - pre 156 meseci
Nisam uspio :( ali hvala u svakom slucaju. Ceprkao sam po Internetu i koliko sam uspio da saznam sa ovim multifunkcijskim stampacem i drugim koji u stvari nisu pravi network multifunkcijski stampaci, to je nemoguce :( :) Moguce je printer ali ne i scaner... tako da cu se morati zadovoljiti i sa povremenim posjecivanjem desktop racunara :)
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Canon MP160 Multifunctional - network print scan

[ Pregleda: 994 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.