Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kao korisnik želeo bih da neko napravi web sajt sa ugovorima

[es] :: Web razvoj :: Kao korisnik želeo bih da neko napravi web sajt sa ugovorima

[ Pregleda: 1809 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Brodoplovac
Beograd

Član broj: 171299
Poruke: 838
*.adsl.verat.net.



+166 Profil

icon Kao korisnik želeo bih da neko napravi web sajt sa ugovorima15.06.2011. u 18:19 - pre 156 meseci
Bilo bi lepo da neko napravi sajt na kome bi mogli da se postavljaju ugovori. Neki ugovori su zaštićeni autorskim pravima, ali zato nisu svi.

Naročito su mi zanimljivi oni ugovori koje fizička lica sklapaju sa pravnim licima koja imaju nekakav monopolski položaj u zemlji nam Srbiji. Npr. ugovori između mobilnih operatera i korisnika, ugovori između Srbijagasa i korisnika, ugovori sa bankama itd. Kod ovih ugovora me zanima samo forma praznog ugovora, pa bi bilo zgodno da se na nekom sajtu malo prodiskutuje o potencijalnim zamkama u ugovoru.

Takođe ne bi bilo loše videti i neke ugovore između pravnih lica. Npr. baš bi bilo zgodno videti kupoprodajne ugovore između Delte i njenih dobavljača. Takođe bi bilo zgodno videti ugovore o kupovini web sajtova za potrebe ministarstva.

Na kraju, zanimljivi su i ugovori između fizičkih lica. Tu prevashodno mislim na kupoprodajne ugovore za nekretnine i automobile.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Kao korisnik želeo bih da neko napravi web sajt sa ugovorima

[ Pregleda: 1809 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.