Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wirless internet, potreban savetnik!!! hitno!!!

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: wirless internet, potreban savetnik!!! hitno!!!

[ Pregleda: 2477 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ralle
MILAN RAKIC
NAISSUS

Član broj: 20725
Poruke: 36
212.200.108.*

ICQ: 97134463


Profil

icon wirless internet, potreban savetnik!!! hitno!!!13.02.2004. u 01:39 - pre 245 meseci
kako postati provajder putem wireless mreza.
znam dosta toga ali je potreban neko ko ce da mi sve ove podake koji se trenutno nalaze u mojoj glavi da izbistri i pojasni!!!
npr. imam LINK (server, lokal...) znam sta mi je sve potrebno, razumem se u mreze (ne profi ali znam o cemu se radi) zanima me koja oprema je najpovoljnija za moju potrebu znaci distribucija interneta korisnicima...! Neko ko je to vec radio i hteo bi da pomogne bilo savetima ili nekim primerima (moze i licnim instaliranjem i postavljanjem odrzavanjem...) mislim da ce mu se isplatiti, molim za brze odgovore!!! POZDRAV
Kada prevazidjes strah, osetices da si slobodan.
 
Odgovor na temu

cleaner55555

Član broj: 21403
Poruke: 2
195.178.35.*



Profil

icon Re: wirless internet, potreban savetnik!!! hitno!!!05.03.2004. u 10:14 - pre 245 meseci
Citat:
ralle:
kako postati provajder putem wireless mreza.
znam dosta toga ali je potreban neko ko ce da mi sve ove podake koji se trenutno nalaze u mojoj glavi da izbistri i pojasni!!!
npr. imam LINK (server, lokal...) znam sta mi je sve potrebno, razumem se u mreze (ne profi ali znam o cemu se radi) zanima me koja oprema je najpovoljnija za moju potrebu znaci distribucija interneta korisnicima...! Neko ko je to vec radio i hteo bi da pomogne bilo savetima ili nekim primerima (moze i licnim instaliranjem i postavljanjem odrzavanjem...) mislim da ce mu se isplatiti, molim za brze odgovore!!! POZDRAV


Pa nemam neka iskustva sa tim ali znam ko ti moze pomoci. www.albicom.com tamo ces naci telefone koji ti trebaju. Onda lepo nazovi i trazi Vanju ili Olega i kazi da te je preporucio Dejan Silbaski. Oni se koliko ja znam trenutno bave samo wireles tehnologijom i siguran sam da su pravi ljudi za tebe. Eto toliko
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: wirless internet, potreban savetnik!!! hitno!!!

[ Pregleda: 2477 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.