Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da embedujem klip sa Jutuba na forumu, ali tako da se ne moze doci do adrese klipa?

[es] :: Embedded sistemi :: Kako da embedujem klip sa Jutuba na forumu, ali tako da se ne moze doci do adrese klipa?

[ Pregleda: 6710 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

millancheOLE
Student
Cuprija

Član broj: 228051
Poruke: 329
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Kako da embedujem klip sa Jutuba na forumu, ali tako da se ne moze doci do adrese klipa?23.05.2011. u 14:58 - pre 157 meseci
Hocu da postavim klip koji sam ubacio na Jutub na svom forumu, ali tako da niko od korisnika ne moze da gleda taj klip na Jutubu (to se moze resiti Unlisted-om), ali takodje hocu da sprecim da ne mogu da dodju u situaciju da copy/paste linkove, pa hocu da se klip jedino vidi na tom mestu gde ga postavim... E sad, kako? :) Znam da postoje alternativne metode da se svejedno dodje do klipa i do linkova, ali ovi kojima to postvaljam nisu vec toliko informaticki informicani :D
Ukoliko želite postati član Limunda i Kupinda, kliknite na sledećem linku:

http://www.limundo.com/ref/millancheOLE
 
Odgovor na temu

somidurlan
nis

Član broj: 168231
Poruke: 424
212.178.230.*



+6 Profil

icon Re: Kako da embedujem klip sa Jutuba na forumu, ali tako da se ne moze doci do adrese klipa?20.02.2013. u 05:07 - pre 136 meseci
jel si resio ovaj problem, mene zanima ovo isto, ali sa drugim flash videom, znaci neki nacin da se zabrani kliktanje na flash video koje ce da vodi na sajt odakle je strimovano, ili neko nacin da se izvuce direktan link video fajla pa da se ubaci u sopstveni flash player na sajtu
 
Odgovor na temu

[es] :: Embedded sistemi :: Kako da embedujem klip sa Jutuba na forumu, ali tako da se ne moze doci do adrese klipa?

[ Pregleda: 6710 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.