Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan

[es] :: Security :: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81902 | Odgovora: 217 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 12:59 - pre 158 meseci
Hahahaa, e bas sma se nasmejao oboren sajt odeljenja za visoko tehnoloski sta? pa ovo je sprdacina i sad kao oni treba nekog da uhvate, joj lol pa neverovatno, cekajte sad cete vi meni da kazete da su ovi izvrsili krivicno delo za 5 godina robije samo zato sto su napisali par recenica, a Ceca ce da uziva u svojoj vili jer UTAJILA POREZ DRZAVI????
Jel se mi dobro razumemo ili sam ja nesto lose shvatio??? Prilicno znam da nisam glup nisam ni najpametniji na svetu ALI oni su sad napravili strasno krivicno delo a jelte srpska majka je eto malo krivicno delo napravila....
Pa jel vi mislite da ova Srbija jadna kakvu ste je napravili ide dalje ili da se mi vratimo u srednji vek, pa ljudi AL KAPONE je u svom zivotu izvrsio nebrojano ubistva koja su pracena najvecim brutalnostima i NIKADA ali ponavljam NIKADA nije OPTUZEN NIZAJEDNO UBISTVO, ali je zato strpan u ZATVOR zbog utaje poreza na pazite sad 11 DUGIH GODINA, a kod nas za iznos od 8 MILIONA EVRA ona se "nagodi" da plati ona i sestra ukupno MILION I PO EVRADI i sedece kuci ne godinu dana jer je sedela u sablji 4 meseca nego znaci 8 meseci s tim sto ce moci da izadje iz kuce ali da se najavi i da kaze gde ce da ide i kad da se vrati, a ovi klinci sto su to napisali ce da trunu u zatvoru 6 meseci do 5 godina, pa JESTE LI VI LJUDI NORMALNI STA TO RADITE, znam da citate sve ovo pa ovo nije normalno sad su vam deca kriva sto vi ne znate da zastitite sajt a nije Ceca kriva sto je pokrala drzavu, pa naravno da nije ZATO STO JE I VI KRADETE, kako kaze nas narod
VRANA VRANI OCI NE VADI!!!!

Srbijo tugo.....
Smesne li zemlje, ustvari nije zemlja smesna vec oni sto je vode, ali nece jos dugo.... jos 2 dana :D
 
Odgovor na temu

Srdjan Radosavljevic

Član broj: 272524
Poruke: 7
*.singi.rs.



Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:02 - pre 158 meseci
Citat:
cveticmilan: Zasto radikali nisu uspevali uci u Vladu? Nisu znali da je lozinka ADMIN :))



LOL !
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:22 - pre 158 meseci
bolje napisati saopštenje na sajtu> Grupa klinaca napravila od nas majmune.Izvinjavamo se građanima Srbije, neće se ponoviti.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:25 - pre 158 meseci
Citat:
ZanLepen: bolje napisati saopštenje na sajtu> Grupa klinaca napravila od nas majmune.Izvinjavamo se građanima Srbije, neće se ponoviti.

BAR BI BILO POSTENO SA NJIHOVE STRANE, nije sramota ne znati vec je sramote ne pitati...gospodo iz VTK
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+37 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:29 - pre 158 meseci
http://www.bg.vi.sud.rs/
http://www.fb.bg.ac.rs/

Danas,opet john the ripper ;)
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:37 - pre 158 meseci
Danilo...kako to da ti prvi uvek imas informaciju?! :D
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
94.228.236.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:43 - pre 158 meseci
Kako god, ovi su mnogo brzi da bar zabrane pristup sadrzaju sajta:

Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+37 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:45 - pre 158 meseci
Citat:
neca: Danilo...kako to da ti prvi uvek imas informaciju?! :D


Dnevno pogledam svaki sajt vlade,tj pratim sve bitne sajtove u Srbiji,dnevno pregledam vise puta...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Luccio
Beograd je svet

Član broj: 279544
Poruke: 80
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+26 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 13:59 - pre 158 meseci
Citat:
cveticmilan: Zasto radikali nisu uspevali uci u Vladu? Nisu znali da je lozinka ADMIN :))



Odmah sam stavio na Facebook i Twitter :)))
What ever happened with Sex, Drugs and Rock'n'Roll ? All we've got left is AIDS, Crack and Techno
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.abakusbp.net.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 14:12 - pre 158 meseci
Ostali su u Terazijskom prolazu, zbog prokletih pokretnih stepenica.
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Član broj: 16959
Poruke: 743
82.117.198.*



+25 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 14:12 - pre 158 meseci
Da je ovo bar visokotehnoloski kriminal... pa ne umeju da se bore ni sa niskotehnoloskim :D heheh
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

IceThunder
Vladimir Vesic
Bell Labs

Član broj: 9191
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 153732962


Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 14:15 - pre 158 meseci
Srbija je cudesna suma u svakom smislu i pogledu,tako da me ovo uopste ne fascinira.Sledece sto sledi je kao i uvek prema gradjanstvu zestok odgovor imperije i naravno pokazivanje kako sudsvo radi sve kako treba,a to sto su ih ismejali klinci na najbanalniji nacin nema veze,ne bi me cudilo da izadje saopstenje kako su namerno ostavili sve to tako da bi se toboze strasni hakeri navukli sami.Nije problem uopste sto su klinci ili ko drugi vec to uradio,kaze neko u postu iznad da snose odgovornost isto kao da su upali u tudju kucu koju neko nije zakljucao,donekle je u pravu ali isto tako i taj koji nije zakljucao kucu snosi odgovornost jer je sa samim time na 'izvolte' dao lopovu da radi sta god hoce.Dokle god se budu zaposljavale tetke i stricevi koji jos o racunarima imaju predstavu da je to spujunsko sredstvo,da zraci i da moze da se ostane bez vida ovo ce se desavati.Zaposljavajte samo vi svoje rodjake,strucnjake i onako traze uveliko zapadne zemlje i posle se pitajte zasto je sve tako kako je u drzavi ako se ovo i moze nazvati drzavom u bilo kom smislu
Show me how anyone
can have faith without action.
I will show you my faith by my action
 
Odgovor na temu

balavi

Član broj: 175011
Poruke: 797
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 14:53 - pre 158 meseci
Citat:
Danilo Cvjeticanin: Dnevno pogledam svaki sajt vlade,tj pratim sve bitne sajtove u Srbiji,dnevno pregledam vise puta...


a zašto to radiš? ;)
 
Odgovor na temu

3MAJ86
Marko Radić
Business Development Manager, Beauty
Industry
München

Član broj: 46087
Poruke: 253
*.static.sbb.rs.

Sajt: marko-radic.blogspot.com


+137 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 15:02 - pre 158 meseci
Dobar materijal za zabavu i smejanje pretpostavljam? :)
when there is a why there is no how
 
Odgovor na temu

jovica016
Jovica Ilic

Član broj: 94502
Poruke: 202
*.sc.ni.ac.rs.

Sajt: www.jovicailic.org


+10 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 15:08 - pre 158 meseci
Stvarno ne vidim razloge za ovoliko čuđenje i šokiranje zbog ovog što se desilo sa sajtvom tužilaštva za VTK.
Prosto, ovake stvari su prestale da me iznenađuju u zemlji Srbiji. Bruka je da što se ovako nešto dešava. Samo mi je žao klinaca koji su se igrali hakera i svašta piskarali po hakovanom sajtu, jer sam siguran da će tužilaštvo za VTK naći žrtvene jarce i žestoko ih kazniti, i tako se opravdati.

Kad je javnost tako lako prešla i zaboravila kompjuterski jezik CMS i Dulićev sajt sa basnoslovnom cifrom za izradu istog, što bi se zbog ovakvih stvari čudili...

Pitam se samo šta je sledeće... Možda gospodin Predsednik opet kaže "Nije dobro što se živi teže", pa nekom od uhapšenih klinaca za ovo da pomilovanje... ko zna...
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 15:12 - pre 158 meseci
Meni je iskreno zao klinaca - jbg, sad ce neki od njih da dobiju corku a nisu ni h od hakera - samo im je sve to bilo interesantno. Ko se od nas u mladjim danima nije qrcio ? I sad zato sto je neko glup ili nezainteresovan - a neko drugi znatizeljan ili jednostavno "nestasan i zelen" - ovaj drugi ce da nadrlja.
make love - !war
 
Odgovor na temu

urosg3
privatnik
beograd

Član broj: 197713
Poruke: 80
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 15:22 - pre 158 meseci
Ma nema šansi da neko odgovara za ovo, pazi šta sam ti rekao Ivane.
Ubuntu user
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Član broj: 16959
Poruke: 743
82.117.198.*



+25 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 15:24 - pre 158 meseci
Pitam se, da li je sifra opet bila "12345" :D
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 15:27 - pre 158 meseci
Nadam se Urose - valjda misle da ih zaplase malo da bi se sve ovo sto pre saniralo...
make love - !war
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan14.04.2011. u 15:42 - pre 158 meseci
Citat:
P.S.
Joomla nikako nije busna. Ja je vrtim/vrteo na preko 20 domena godinama i nikada ni napad a kamoli da je obore. Ko hoce nek izvoli npr. www.pvcprojekt.rs (hostuje se kod oriona) da obori i dobije od mene 25.000 evra. Trazicu od Dulica :)


:D daj sad 25000€





Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Sajt odeljenja za visoko tehnološki kriminal hakovan

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81902 | Odgovora: 217 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.