Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???

[ Pregleda: 3391 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SpinneR.sr
Topola, Šumadija

Član broj: 20262
Poruke: 202
*.rcub.bg.ac.yu

Sajt: www.topola-online.com


+1 Profil

icon Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???10.02.2004. u 10:58 - pre 246 meseci
Interesuje me da li neko zna forum, (zao mi je sto na elitesecurity toga nema) koji se bavi prevashodno fotografijom, nacinom dobijanja snimka, rezultatima (vidljivim primerima), zivom diskusijom, kritikama na datim primerima.. u opste fotografijom.

Svestan sam da je ovaj forum "Digitalni fotoaparati" namenjen prevashodno samim aparatima, tehnickim karakteristikama, specifikacijama, kalkulacikjama ko je bolji od koga, sta manje kosta, "da li vredi 112 eura ili ne", mene jednostavno zanima ako neko zna nesto gde se prica o samom snimku..
Ne zelim da uvredim nikoga, pitanje za Moderatore, (svaka vam cast, forum je odlican):

Zasto na elitesecuriy nema mesta za umetnost??

Mozda je pitanje off topic, ali mislim da bi ga na ovom mestu videlo vise ljudi..
pozdrav.
 
Odgovor na temu

SpinneR.sr
Topola, Šumadija

Član broj: 20262
Poruke: 202
*.rcub.bg.ac.yu

Sajt: www.topola-online.com


+1 Profil

icon Re: Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???10.02.2004. u 12:22 - pre 246 meseci
Dizajn zonu sam bas malopre iskopao googlovanjem, steta, od tako necega ovde tesko da ima 'leba, a ja sam gladan za gomilom znanja, ipak kad odem napolje sve to se iskoristi pre ili kasnije (**biga, covek se uci dok je ziv, a fotografija je sfera diskusije i ucenja, prakticno nepreglednih dimenzija). Kad se osvrnem iza sebe samo 1 godinu, razlika je drasticna da ne kazem 3,ili 5..
Tehnike rasvete recimo ne mogu da zastare ni za 50 godina nevezano za film ili digitalno, dobro svetlo je preduslov za dobar snimak uglavnom..

Hvala za info, ipak nisi ti dzabe ovde urednik/moderator :-), linkovi su sjajni!!!
 
Odgovor na temu

SpinneR.sr
Topola, Šumadija

Član broj: 20262
Poruke: 202
*.rcub.bg.ac.yu

Sajt: www.topola-online.com


+1 Profil

icon Re: Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???10.02.2004. u 12:32 - pre 246 meseci
Jao covece pa ovaj "Outdoor Eyes" razbija, kolko je dobar!!!

Moram da ti se oduzim, link na forum koji ja redovno pratim
http://photography-on-the.net/forum/index.php likovi su iz svih krajeva normalnih zemalja i forum je kulturan, da kazem nema tupadzija koji "zagade" forum, jedino sto je ovo Canon forum, ali ima odsek sa critic corner, i super su..
 
Odgovor na temu

Digital Brain
Beograd

Član broj: 2921
Poruke: 6
195.252.111.*



Profil

icon Re: Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???13.03.2004. u 20:41 - pre 244 meseci
Pogledajte photo.net meni se jako dopada, mozete videti i amaterske i profesionalne fotke i gotovo uz svaku postoje komentari sta je dobro, sta bi trebalo promeniti... registracija je besplatna i mozete uploadovati svoje fotke i zatraziti kritiku ostalih clanova... vredi pogledati...

Toliko,
pozdrav.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???13.03.2004. u 21:14 - pre 244 meseci
Apsolutno najveći art forum na svetu: http://forum.deviantart.com/ (1.2 miliona članova)
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Da li postoji negde FOTOGRAFIJA???

[ Pregleda: 3391 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.