Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PayPal isplate i u BIH

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: PayPal isplate i u BIH

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15258 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dintel011
Beograd

Član broj: 19822
Poruke: 221
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH21.04.2011. u 15:40 - pre 158 meseci
ako imaš rodbinu u BiH ili prijatelje kod kojih mozes da se prijaviš tj da izvadiš ono belo kartonče gde ti upišu adresu kod koga si došao i tvoje podatke, sa tim kartončetom i SRB ličnom kartom mozes izvaditi Visa net karticu unicredit banke koja radi sa pp
www.unicreditbank-bl.ba/dokumenti/E-placanje.pdf

kartonče je za strane drzavljane a za bosanske naravno samo lk. inače da ne bude zabune, to kartonče su duzni svi stranci da izvade 24h od ulaska u BiH al 99% ljudi to ne radi jel ih mrzi da odu do policije.
 
Odgovor na temu

omera

Član broj: 49134
Poruke: 72
89.146.168.*



Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH12.05.2011. u 10:15 - pre 157 meseci
Pozz svima,

Iz Bosne sam i totalni sam laik sto se tice "bankiranja". Bavim se web dizajnom i napravio sam jednu online igricu na kojoj bih naplacivao bodove, znate vec kako to ide, nesto poput travian-a, total football manager i slicno. Znaci, sve sam uradio osim naplacivanja pa bih prvo poceo sa paypal-om, zatim SMS i slicno. Otvorio sam dva racuna u Unicredit banci, jedan je u domacoj, drugi u stranoj valuti. Nesto sam citao po forumima da trebam otvoriti racun u SAD-u, nikako to da ukopcam. Moze li mi neko pomoci po pitanju primanja uplata na tom j.....m paypal-u.

Hvala,
 
Odgovor na temu

milstanyu
Beograd

Član broj: 18565
Poruke: 828
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+74 Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH12.05.2011. u 10:23 - pre 157 meseci
Mozes isplacivati novac sa Paypala na Visa karticu (izvadi je u nekoj banci u BiH). Ako zelis da isplacujes direktno na bankovni racun, moras imati racun u nekoj USA banci. Otvaranje racuna fizickog lica u USA zahtevalo bi najverovatnije i odlazak u USA.
 
Odgovor na temu

omera

Član broj: 49134
Poruke: 72
89.146.168.*



Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH12.05.2011. u 10:54 - pre 157 meseci
Citat:
milstanyu: Mozes isplacivati novac sa Paypala na Visa karticu (izvadi je u nekoj banci u BiH). Ako zelis da isplacujes direktno na bankovni racun, moras imati racun u nekoj USA banci. Otvaranje racuna fizickog lica u USA zahtevalo bi najverovatnije i odlazak u USA.


Hvala na odgovoru milstanyu. Meni je stvarno neugodno, ali u prethodnom postu sam rekao da sam laik sa bankiranjem. Dakle, jos uvijek nisam skopcao. Vec imam Visa karticu i s njom sam kupovao po internetu, ali je ona povezana sa tekucim racunom u domacoj valuti. Nisam siguran da mogu iz inostranstva primati novac na tu karticu. VISA KARTICA - TEKUCI RACUN

[Ovu poruku je menjao omera dana 12.05.2011. u 12:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

milstanyu
Beograd

Član broj: 18565
Poruke: 828
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+74 Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH12.05.2011. u 11:05 - pre 157 meseci
Ovako, uzmi neku Visa karticu s kojom normalno mozes da kupujes preko Interneta. Probaj s tom sto imas da kupis nesto (ako vec nisi) preko neta, da vidis da li radi. Ako ne radi, pitaj banku da ti izda neku Visa karticu s kojom mozes da kupujes preko Interneta. Takva kartica ce najverovatnije imati mogucnost da na nju i primas novac preko PayPala. :)
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH12.05.2011. u 11:20 - pre 157 meseci
Omera covece, pa mirno pitaj u banci kad je vec PayPal kod vas legalan i normalan.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

milstanyu
Beograd

Član broj: 18565
Poruke: 828
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+74 Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH12.05.2011. u 11:38 - pre 157 meseci
Tako je, pitas banku, a ako ne znaju (desava se), probas sam...

Nesto razmisljam, kad bi PayPal sutra dosao i ovde, mislim da bi mi nedostajala sva ova nasa pisanija u vezi njega... Koju nauku smo napravili od njega! :))
 
Odgovor na temu

omera

Član broj: 49134
Poruke: 72
89.146.168.*



Profil

icon Re: PayPal isplate i u BIH12.05.2011. u 11:52 - pre 157 meseci
OK hvala vam ljudi, prvo cu im poslati mail posto ovi u banci vjerovatno ne znaju sta je paypal uopste, a ako i tu ne dobijem pravi odgovor probat cu sam sa karticom s kojom sam vec kupovao pa probo probo nista me ne kosta. Hvala momci jos jednom. Sve najbolje i nadam se da ce i kod vas proraditi taj paypal vise.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: PayPal isplate i u BIH

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15258 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.