Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

asus tastatura problem-prosuo sok :)

[es] :: Laptopovi :: asus tastatura problem-prosuo sok :)

[ Pregleda: 5583 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BlueShadow
Bojan Trajkovic

Član broj: 242016
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon asus tastatura problem-prosuo sok :)24.03.2011. u 22:33 - pre 159 meseci
Pozdrav
Imam laptop Asus A52J,kupio sam ga pre mesec dana, i pre par dana sam prosuo po tastaturi gazirani sok, posle par sati neki od tastera su poceli da se lepe, tastatura radi ok, samo me to nervira....
pa se pitam da li bi smeo da je ja lepo operem mlakom vodom sa nekim deterdzentom....?
Treba mi savet sta da radim....
evo slika tastature....
http://www.laptopking.com/part...ref=921&category=keyboards
 
Odgovor na temu

Brodoplovac
Beograd

Član broj: 171299
Poruke: 838
*.adsl.verat.net.



+166 Profil

icon Re: asus tastatura problem-prosuo sok :)25.03.2011. u 01:13 - pre 159 meseci
Citat:
3. Usisajte tastaturu laptopa koristeći dodatak za usisivač koji ima čekinje. U ovom slučaju ne koristite sprej sa komprimovanim vazduhom, on će samo dublje nabiti prljavštinu u laptop. Za čišćenje tastera koristite štapiće za uši natopljene izopropil alkoholom.


Izvor: Digipedia 0.01
 
Odgovor na temu

ybeelsec
Bozo Jokic
industrijska elektronika i automatika
Mali Zvornik

Član broj: 21009
Poruke: 412
178.222.33.*



+15 Profil

icon Re: asus tastatura problem-prosuo sok :)25.03.2011. u 10:14 - pre 159 meseci
ja sam tastaturu mog hp-a zalio crnim vinom.Odmah sam iskljucio racunar,izvadio bateriju i uspravio ga na bok da se iscijedi vino.Zatim sam skinuo tastaturu,provjerio da nije zaliven ostatak racunara i tastaturu oprao mlakom vodom pod mlazom iz cesme.Poslije toga sam je susio na radijatoru-1 dan.Kad sam je vratio nazad bio sam razocaran jer nije radila.Kontaktirao sam neke poznanike koji se bave racunarima i svi su mi rekli da se to mora mijenjati.Dogovorio sam da provjere oko nabavke a ja sam stavio staru tastaturu na radijator jos 1 dan.Poslije tog tretmana,kada sam je montirao, sve je radilo kao novo pa tako evo i dan danas.Svi ovi,koje sam kontaktirao za nabavku nove tastature,nisu mogli da vjeruju da sam to osposobio na taj nacin.
Iznio sam moje iskustvo koje je dalo rezultat a ti vidi sad da li da probas na isti nacin.

 
Odgovor na temu

BlueShadow
Bojan Trajkovic

Član broj: 242016
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: asus tastatura problem-prosuo sok :)25.03.2011. u 14:19 - pre 159 meseci
probacu sa mlakom vodom, pa sta bude, jos jedan prijatelj mi je rekao da je i on oprao malkom vodom i da je posle jednog dana sve radilo ok,nadam se da cu uspeti...
hvala vam na misljenje !!!! javicu sta sam uradio.... :)
pozz
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+3779 Profil

icon Re: asus tastatura problem-prosuo sok :)25.03.2011. u 16:20 - pre 159 meseci
Ako vec mora vodom koristi destilovanu vodu
 
Odgovor na temu

BlueShadow
Bojan Trajkovic

Član broj: 242016
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: asus tastatura problem-prosuo sok :)27.03.2011. u 20:54 - pre 159 meseci
Pozz
Probao sam sa mlakom vodom i uspeo, ostavio sam da se susi jedan dan i radi super.... :))))) pozzz
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: asus tastatura problem-prosuo sok :)

[ Pregleda: 5583 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.