Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom

[ Pregleda: 1970 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

a zo zo

Član broj: 117395
Poruke: 189
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom19.03.2011. u 19:32 - pre 159 meseci
Imam ovaj problem, cudan. Ne znam sta je. Skinem najnoviju verziju WampServera, posto je starija skripala. Instaliram sve kako treba (ne znam sta tu ima komplikovano, pratim korake) i kad kliknem na localhost pojavi se prazan prozor. Odem u wamp/www i tamo imam index.php kako i treba. Moji folderi su u www, takodje.

Nikako da se localhost pojavi u standardnom obliku, kako bih birala svoj fajl da ga testiram, itd. Isto i sa phpmyadmin, nece na isti nacin. Sta se dogadja? jednom mi se slicno desilo i cini mi se da se samo tako, sam od sebe pojavio, nakon gasenja-paljenja racunara. Tamo gdje mogu da stavim start proces, ja stavim stop proces, restart proces pa start proces pa onda probam i sa put online a nekad ni to nece, ostaje offline...

Vjerovatno je neka glupost u pitanju. Ja ne znam sta je. Hvala svima koji odgovorite.
 
Odgovor na temu

peca89bg
Beograd

Član broj: 202034
Poruke: 354
95.180.61.*



+6 Profil

icon Re: Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom19.03.2011. u 19:41 - pre 159 meseci
Ako imas skajp isljkuci ga i iskljuci firewall, ja tako na mom xp-u i sve radi :)
 
Odgovor na temu

a zo zo

Član broj: 117395
Poruke: 189
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom19.03.2011. u 20:27 - pre 159 meseci
Firewall je bio iskljucen, skype nije. iskljucih i njega i, i, i... proradio! Svasta! Hvala, hvala, hvala!
 
Odgovor na temu

dakipro
Dalibor Jovic
Web Developer
Bergen, Norway

Moderator
Član broj: 31848
Poruke: 1792
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: norway.dakipro.com


+190 Profil

icon Re: Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom19.03.2011. u 21:08 - pre 159 meseci
Naravno, ne moras uvek da iskljucujes skype (neko bi se jelte ozbiljno iznervirao do sada da mora ili server ili skype) samo u Skype-Options-Advanced-Connetion dekativiraj opciju da skype koristi portove 80 i 443 kao alternative za konekciju.
 
Odgovor na temu

a zo zo

Član broj: 117395
Poruke: 189
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom20.03.2011. u 09:36 - pre 159 meseci
Meni takodje pade na pamet to oko nerviranja... Iskljucih ja te portove na Skype i eno ih svi fino rade, kao Slozna braca! Sve fercera.
Hvala vam!
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Problemi sa Wamp Serverom, localhostom i phpmyadminom

[ Pregleda: 1970 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.