Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fujifilm FinePix AV100 problem sa baterijama...

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Fujifilm FinePix AV100 problem sa baterijama...

[ Pregleda: 3352 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

millancheOLE
Student
Cuprija

Član broj: 228051
Poruke: 329
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Fujifilm FinePix AV100 problem sa baterijama...18.03.2011. u 22:30 - pre 158 meseci
Imam Fujifilm FinePix AV100, i kupio sam punjac za baterije Triax TP2078 sa cetiri punjivih baterija CamPlus od 2800mAh... E sad, ono sto mene interesuje je zasto aparat nece da se ukljuci kada koristim ove baterije?

Na aparatu pise da 3V i 2,7W, a jedna baterija je 1.2V, ne znam koliko Watt-i... Dakle 2x1,2V=2,4V... Da li je zbog toga ili zbog neceg drugog?

Inace ne postoje punjive baterije od 1,5V, svuda sam trazio i svi kazu da se vise ne proizvode, a nemoguce da ne postoje baterije za ovaj aparat koje su punjive...

Inace da napomenem da nekad aparat proradi sa ovim baterijama, ali pokazuje umesto 3 crte, 2 crte, mada radi bas dosta dugo dok se ne iskljuci... I ostao sam bez ideja :D

Svaka pomoc je dobrodosla :)
Ukoliko želite postati član Limunda i Kupinda, kliknite na sledećem linku:

http://www.limundo.com/ref/millancheOLE
 
Odgovor na temu

NShappy
Novi Sad

Član broj: 26248
Poruke: 704
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Fujifilm FinePix AV100 problem sa baterijama...19.03.2011. u 10:58 - pre 158 meseci
Loše su ti te baterije, ili je punjač neispravan. Kupi neke bolje punjive baterije. Sanyo Eneloop je sada jedan od najboljih što se kod nas može naći. Ne možeš pogrešiti ni sa Ansman-om. Po pijacama i levim radnjama ima i lažnih baterija sa deklarisanim velikim kapacitetima, ali je to falš. Bilo je dosta Sony lažnjaka (što ne znači da je prava Sony baterija loša).
 
Odgovor na temu

millancheOLE
Student
Cuprija

Član broj: 228051
Poruke: 329
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Fujifilm FinePix AV100 problem sa baterijama...19.03.2011. u 20:18 - pre 158 meseci
Citat:
NShappy: Loše su ti te baterije, ili je punjač neispravan. Kupi neke bolje punjive baterije. Sanyo Eneloop je sada jedan od najboljih što se kod nas može naći. Ne možeš pogrešiti ni sa Ansman-om. Po pijacama i levim radnjama ima i lažnih baterija sa deklarisanim velikim kapacitetima, ali je to falš. Bilo je dosta Sony lažnjaka (što ne znači da je prava Sony baterija loša).


Testiram da vidim sta je u pitanju... Pazi kad sad rade :D I videcemo dokle ce :D Hvala ti u svakom slucaju, poklopila su nam se misljenja, izmedju ostalog :D
Ukoliko želite postati član Limunda i Kupinda, kliknite na sledećem linku:

http://www.limundo.com/ref/millancheOLE
 
Odgovor na temu

cimer
vrsac

Član broj: 79219
Poruke: 349
*.dynamic.sbb.rs.



+20 Profil

icon Re: Fujifilm FinePix AV100 problem sa baterijama...16.09.2014. u 18:34 - pre 116 meseci
Imam jedno pitanje u vezi ovog fotoaparata.
Posedujem isti, ali me zanima kako mogu kad prebacim slike na racunar da se vide datum i vreme u nekom od uglova ekrana, ja ili sam glup ili ne postoji ta opcija da se vidi datum i vreme?

ili mozda postoji neki program koji zapisuje datum i vreme na osnovu datuma slikanja?

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Fujifilm FinePix AV100 problem sa baterijama...

[ Pregleda: 3352 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.