Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje vise rutera u mrezu-dali je izvedivo??

[es] :: ISP :: ADSL :: Povezivanje vise rutera u mrezu-dali je izvedivo??

[ Pregleda: 1516 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vicko
Schweiz

Član broj: 10302
Poruke: 151
*.dclient.hispeed.ch.



Profil

icon Povezivanje vise rutera u mrezu-dali je izvedivo??06.03.2011. u 08:13 - pre 158 meseci
Neznam dali pisem na pravom mjestu,ali evo ...Kao sto naslov kaze,zanima me dali je ovo moguce izvesti?Prijatelj mi ima Netopia ruter kao glavni(nije bezicni),na Netopiu je bio zakacen Wireles Apacher ruter kablom,zatim je na ovaj Apacher bio bezicno zakacen Edimax ruter BR-6226n,nakon toga je na Edimax bio zakacen Dreambox kablom i to je radilo ok.E sad se pojavio problem,a to je da crkao Apacher ruter,i na njegovo mjesto prijatelj je kupio i stavio D-LINK Dir-655,i kao rezultat svega je to da je nestala komunikacija bezicno izmedu D-LINKA(prije bio Apacher)i Edimaxa.Ako je neko imao iskustva sa ovim nacinom povezivanja bio bih mu jako zahvalan da napise kako to sve konfigurirat??Druga stvar da mi je prijatelj pravi fanatic,a u ove se stvari nimalo nerazumije,i zeli dodati na sve ovo jos jedan Edimax ruter na kat i da tamo poveze jos jedan Dreambox??Znaci ovako bi to bilo:Netopia kablom > D-LINK bezicno > EDIMAX bezicno > EDIMAX,stim da bi na ova 2 Edimaxa bili kablom zakaceni Dreamboxevi.Dali je ovo ikako moguce izvesti??Jos jednom veliko hvala za svaku pomoc i pozdrav svima na forumu
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Povezivanje vise rutera u mrezu-dali je izvedivo??

[ Pregleda: 1516 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.