Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Payoneer iskustva

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Payoneer iskustva

[ Pregleda: 5052 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan s
ddd
Niš

Član broj: 194308
Poruke: 69
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Payoneer iskustva01.02.2011. u 20:31 - pre 160 meseci
Pozdrav, znam da ima sličnih tema, ali one su malo starije, pa zato otvaram novu, zanima me kakva je situacija sad - 2011. godine :)

Dakle da li koristite payoneer kartice? Kako ste zadovoljni i ono što me najviše zanima, kolike su provizije kod nas?

Dakle najbolje ako može neko da objasni na primeru:
Npr. neko želi da mi pošalje 1000$ na payoneer račun. Koliko novca ću ja podignuti sa ATM aparata, koje su sve provizije?
 
Odgovor na temu

AstroDule
Dule Astro
Programer
Beograd

Član broj: 78877
Poruke: 244
*.ptt.rs.

Sajt: www.dusanpopovic.com


+6 Profil

icon Re: Payoneer iskustva09.05.2011. u 13:08 - pre 156 meseci
Koliko ja znam, ti kao "obican" državljanin Srbije ne smeš da imaš račun u banci u inostranstvu. Payoneer čim izdaje takvu karticu, je neka vrsta banke koja se sigurno ne nalazi u Srbiji i u kojoj ti imaš račun.

Dok se ne promeni zakon o deviznom poslovanju (ili kako se već zove) posedovanje Payoneer kartice nije dozvoljeno. Da li se ovaj zakon sprovodi u praksi - to nije tema...

Što se tiče provizija, svaka banka u Srbiji ima cenovnik usluga podizanja novca sa svojih bankomata sa kartica koja nisu njihove. Za MasterCard je provizija uvek prisutna (kako za kartice banke čiji je bankomat, tako i za tuđe kartice)
Nisam ja onaj Astrodule sto se pojavljuje na TV. "Astro" je od astronom, a ne od astrolog.
www.dusanpopovic.com
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Payoneer iskustva

[ Pregleda: 5052 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.