Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ruter - 3 kompa + sbb modem

[es] :: SOHO Networking :: Ruter - 3 kompa + sbb modem

[ Pregleda: 1225 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neomckane
Novi Sad

Član broj: 276560
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Ruter - 3 kompa + sbb modem06.01.2011. u 20:50 - pre 161 meseci
Dakle, situacija je sledeca. Treba da povezem tri racunara u stanu, kao i da im omogucim pristup netu preko sbb modema (scientific atlanta).
E sad, tu postajem po malo zahtevan. Zeleo bih ruter koji poseduje torrent client i 2 USB porta na koja bih nakacio externi hdd, kao i wireless.
Malko sam guglao i naisao sam na WL-500gP, i cini mi se kao dobro resenje. Medjutim, video sam da ne podrzava NTFS sisteme, sto bi mi mozda predstavljao problem jer na hddu imam fajlove od preko 5gb.
Eto, sad me zanima da li ima neki bolji, koji poseduje sve to, u slicnom cenovnom rangu?
Na kraju krajeva, ako i nema, verovatno bih i mogao da uzmem neki skromniji, bez usb portova i podrske za torrent, pa bi mi i tu trebala neka preporuka za recimo 50-ak evra.

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ruter - 3 kompa + sbb modem06.01.2011. u 23:04 - pre 161 meseci
Piše da podržava i velike fajlove ako se formatira kao ext2 što je već neko rešenje. Ne znam za neki drugi koji je u tom rangu i radi sve to, imaš onaj pominjani TP-Link ali on ima samo USB šerovanje harda (može i NTFS) a ne i klijente. Što se onih bez USB/torenta tiče, ima ih mnogo za te pare. Možda baš taj TP-Link koji je valjda malo preko.
 
Odgovor na temu

neomckane
Novi Sad

Član broj: 276560
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ruter - 3 kompa + sbb modem12.01.2011. u 19:21 - pre 160 meseci
Asus WL-500gP otpada, jer ga nema nigde. A nudili su mi bas taj TP-Link TL-WR1043ND, koji moze, posle malo hackovanja, da sluzi kao torrent client. E sad, jos malo sam trazio po netu, i naisao na Buffalo G300NH, i odusevio sam se. Medjutim, problem je sto ne mogu da ga nadjem kod nas, ni kod jednog prodavca.
Sad me zanima da li mozda vi znate gde to ima kod nas da se kupi, ili da se naruci odnekle?
Ili ako bi bilo preskupo ili tako nesto, da batalim to cudo i da pazarim gore pomenuti TP-Link?
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Ruter - 3 kompa + sbb modem

[ Pregleda: 1225 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.