Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3904269 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.opera-mini.net.



+595 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 14:31 - pre 135 meseci
Jel postoji negde mapa ili spisak mesta gde se mogu predati papiri od 01.03. ?
 
Odgovor na temu

Atinski
Tanulom a magyar
Magyarország

Član broj: 307037
Poruke: 30



+36 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 14:45 - pre 135 meseci
http://www.allampolgarsag.gov.hu/images/szervcimek.pdf

Spisak mesta sa ulicom i tel.brojem gde se mogu predati papiri.
 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.opera-mini.net.



+595 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 14:57 - pre 135 meseci
Atinski, hvala!
 
Odgovor na temu

joksla

Član broj: 292913
Poruke: 194
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+249 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 15:54 - pre 135 meseci
Ne spominjem vise nista,Atinski puno hvala!
 
Odgovor na temu

mariovrbas
sve pomalo

Član broj: 301890
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+56 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 16:09 - pre 135 meseci
Evo da se pohvalim drugari, malocas sam se vratio iz Ujsentivana sa zakletve, sve je proslo super i bez ikakvih problema, trajalo je 45 minuta, oko 30 ljudi, plus oni koji su dosli da isprate, stvarno prelep osecaj i moram da naglasim da su vecinom ljudi iz vojvodjanskih mesta, znaci cuo se srpski podosta, ali takodje moram i reci da su se svi ponasali krajnje pristojno i kulturno, i koliko sam imao prilike da vidim svi su otpevali i himnu koliko su znali kao i tekst zakletve koji se cuo ujednaceno u citavoj sali, znaci sve pohvale i za organizatora za lep ugodjaj, ali i za nase ljude koji su ceremoniju ispostovali dostojanstveno i do najsitnijih detalja, posto je bilo natpisa da se nas narod ne zna ponasati kad su zakletve u pitanju, u ovom slucaju zaista je bilo sve ok, tako da mislim da svi nose jako lepe utiske. Takodje, i lakcim kartu sam dobio u paketu sa okiratom, ocekivano, jer sam predao sredinom oktobra, te od nedelje opet u Madjarsku na vadjenje pasosa. Drugari dragi veliki pozzzzz iz Vrbasa.........................
 
Odgovor na temu

povremen
korektan
mogao sam i bolje
i vise
lepmali grad ali. .srbija

Član broj: 311479
Poruke: 76



+51 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 16:15 - pre 135 meseci
Citat:
Atinski:
http://www.allampolgarsag.gov.hu/images/szervcimek.pdf

Spisak mesta sa ulicom i tel.brojem gde se mogu predati papiri.




stari spisak..,ne vazi od 01.-3
 
Odgovor na temu

Zarko.Hu

Član broj: 307623
Poruke: 24



+26 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 16:29 - pre 135 meseci
Citat:
mariovrbas:
Evo da se pohvalim drugari, malocas sam se vratio iz Ujsentivana sa zakletve, sve je proslo super i bez ikakvih problema, trajalo je 45 minuta, oko 30 ljudi, plus oni koji su dosli da isprate, stvarno prelep osecaj i moram da naglasim da su vecinom ljudi iz vojvodjanskih mesta, znaci cuo se srpski podosta, ali takodje moram i reci da su se svi ponasali krajnje pristojno i kulturno, i koliko sam imao prilike da vidim svi su otpevali i himnu koliko su znali kao i tekst zakletve koji se cuo ujednaceno u citavoj sali, znaci sve pohvale i za organizatora za lep ugodjaj, ali i za nase ljude koji su ceremoniju ispostovali dostojanstveno i do najsitnijih detalja, posto je bilo natpisa da se nas narod ne zna ponasati kad su zakletve u pitanju, u ovom slucaju zaista je bilo sve ok, tako da mislim da svi nose jako lepe utiske. Takodje, i lakcim kartu sam dobio u paketu sa okiratom, ocekivano, jer sam predao sredinom oktobra, te od nedelje opet u Madjarsku na vadjenje pasosa. Drugari dragi veliki pozzzzz iz Vrbasa.........................


Gratulálok
 
Odgovor na temu

ignja.86
Zoran Ignjovski

Član broj: 311435
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+50 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 16:37 - pre 135 meseci
mariovrbas  Evo da se pohvalim drugari, malocas sam se vratio iz Ujsentivana sa zakletve, sve je proslo super i bez ikakvih problema, trajalo je 45 minuta, oko 30 ljudi, plus oni koji su dosli da isprate, stvarno prelep osecaj i moram da naglasim da su vecinom ljudi iz vojvodjanskih mesta, znaci cuo se srpski podosta, ali takodje moram i reci da su se svi ponasali krajnje pristojno i kulturno, i koliko sam imao prilike da vidim svi su otpevali i himnu koliko su znali kao i tekst zakletve koji se cuo ujednaceno u citavoj sali, znaci sve pohvale i za organizatora za lep ugodjaj, ali i za nase ljude koji su ceremoniju ispostovali dostojanstveno i do najsitnijih detalja, posto je bilo natpisa da se nas narod ne zna ponasati kad su zakletve u pitanju, u ovom slucaju zaista je bilo sve ok, tako da mislim da svi nose jako lepe utiske. Takodje, i lakcim kartu sam dobio u paketu sa okiratom, ocekivano, jer sam predao sredinom oktobra, te od nedelje opet u Madjarsku na vadjenje pasosa. Drugari dragi veliki pozzzzz iz Vrbasa.........................

Cestitam Mario. Mozes li ukratko reci da li je bilo nekog dodatnog ispitivanja pre zakletve, posto je bilo reci da ce biti poostreno oko jezika i na samom cinu zakletve, pa me zanima tvoje misljenje, da li su to samo shpekulacije ili ce nam zaista biti teze od 1. marta? Slao sam ti PP, nisi m i odgovorio, pa taman da te pitam jel stiglo, pa ako jeste molim te odgovori mi kad nadjes vremena. Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

mariovrbas
sve pomalo

Član broj: 301890
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+56 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 16:52 - pre 135 meseci
Zarko.Hu

köszönöm szépen


ignja.86

Koje crno dodatno ispitivanje. Da su dodatno ispitivali ljude ne bi sigurno trajalo samo 45 minuta. Nisam ti odgovorio jer ne provravam vise tako cesto mozes na mail [email protected]..... pozzzzzz svima koliko vas ima!
 
Odgovor na temu

jedy023
Zrenjanin

Član broj: 79183
Poruke: 651
134.235.106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+304 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 18:51 - pre 135 meseci
Citat:
mariovrbas:
Evo da se pohvalim drugari, malocas sam se vratio iz Ujsentivana sa zakletve, sve je proslo super i bez ikakvih problema, trajalo je 45 minuta, oko 30 ljudi, plus oni koji su dosli da isprate, stvarno prelep osecaj i moram da naglasim da su vecinom ljudi iz vojvodjanskih mesta, znaci cuo se srpski podosta, ali takodje moram i reci da su se svi ponasali krajnje pristojno i kulturno, i koliko sam imao prilike da vidim svi su otpevali i himnu koliko su znali kao i tekst zakletve koji se cuo ujednaceno u citavoj sali, znaci sve pohvale i za organizatora za lep ugodjaj, ali i za nase ljude koji su ceremoniju ispostovali dostojanstveno i do najsitnijih detalja, posto je bilo natpisa da se nas narod ne zna ponasati kad su zakletve u pitanju, u ovom slucaju zaista je bilo sve ok, tako da mislim da svi nose jako lepe utiske. Takodje, i lakcim kartu sam dobio u paketu sa okiratom, ocekivano, jer sam predao sredinom oktobra, te od nedelje opet u Madjarsku na vadjenje pasosa. Drugari dragi veliki pozzzzz iz Vrbasa.........................

Cestitam
Ima jedna istina za koju sam nedavno cuo,a ona glasi"UCITE SKOLU DA NE RADITE,I STVARNO
TOLIKO LJUDI SA FAKULTETSKOM DIPLOM U ZEMLJI SRBIJI NE RADE"
 
Odgovor na temu

gagizr
samouposlen
023

Član broj: 47552
Poruke: 464
109.94.123.*

ICQ: 321780727


+19 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 19:13 - pre 135 meseci
Citat:
mariovrbas:
Evo da se pohvalim drugari, malocas sam se vratio iz Ujsentivana sa zakletve, sve je proslo super i bez ikakvih problema, trajalo je 45 minuta, oko 30 ljudi, plus oni koji su dosli da isprate, stvarno prelep osecaj i moram da naglasim da su vecinom ljudi iz vojvodjanskih mesta, znaci cuo se srpski podosta, ali takodje moram i reci da su se svi ponasali krajnje pristojno i kulturno, i koliko sam imao prilike da vidim svi su otpevali i himnu koliko su znali kao i tekst zakletve koji se cuo ujednaceno u citavoj sali, znaci sve pohvale i za organizatora za lep ugodjaj, ali i za nase ljude koji su ceremoniju ispostovali dostojanstveno i do najsitnijih detalja, posto je bilo natpisa da se nas narod ne zna ponasati kad su zakletve u pitanju, u ovom slucaju zaista je bilo sve ok, tako da mislim da svi nose jako lepe utiske. Takodje, i lakcim kartu sam dobio u paketu sa okiratom, ocekivano, jer sam predao sredinom oktobra, te od nedelje opet u Madjarsku na vadjenje pasosa. Drugari dragi veliki pozzzzz iz Vrbasa.........................

prvo da čestitam :) a potom i jedno pitanje?
molim te reci mi kako si bio pozvan na zakletvu?
moja porodica i ja prošli smo intervju početkom novembra 2012 u Mađarkoj,ali još nismo pozvani na zakletvu....nekoliko njih koji su bili sa nama istog dana na intervjuu pozvali su telefonom na zakletvu 4 aprila.... međutim ja sam ostavio broj prijatelja koji dobro priča Mađarski(za svaki slučaj),koji je i bio s nama na intervjuu da nam pomogne oko prevoda,ali snašli smo se i sami vrlo dobro jer smo se pripremili solidno...ali prijatelj je u međuvremenu otselio u Nemačku i ugasio broj...
da li se svi pozivaju telefonom ili dobijaju poziv poštom??? osobe koje su bile sa nama na intervjuu pozvali su samo telefonom.....do danas nisu dobili nikakav poziv poštom...samo telefonom...e sad sam ja u problemu jer je broj ugašen i bukvalno ne znam šta da radim.....molio bih i ostale koji ovo pročitaju da mi kažu kako su bili pozvani na zakletvu?

"This time next year we'll be millionaires"
Derek Edward Trotter
http://www.bbc.co.uk/comedy/onlyfools/

 
Odgovor na temu

Atinski
Tanulom a magyar
Magyarország

Član broj: 307037
Poruke: 30



+36 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 19:37 - pre 135 meseci
Citat:
povremen:
Citat:
Atinski:
http://www.allampolgarsag.gov.hu/images/szervcimek.pdf

Spisak mesta sa ulicom i tel.brojem gde se mogu predati papiri.




stari spisak..,ne vazi od 01.-3


Obraćanjem mejlom konzulatu u Subotici sam dobio potrebne informacije od Babity János
vezető konzul
...čisto sumljam da mi je čovek dao pogrešnu adresu a njihovi admini nisu ažurirali sajt posle 1.03.2013. odn. ostavili stari spisak.

 
Odgovor na temu

agora11

Član broj: 306713
Poruke: 499



+803 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 19:55 - pre 135 meseci
Cestitam Mario! :)
 
Odgovor na temu

Zarko.Hu

Član broj: 307623
Poruke: 24



+26 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 20:18 - pre 135 meseci
Citat:
gagizr:
Citat:
mariovrbas:
Evo da se pohvalim drugari, malocas sam se vratio iz Ujsentivana sa zakletve, sve je proslo super i bez ikakvih problema, trajalo je 45 minuta, oko 30 ljudi, plus oni koji su dosli da isprate, stvarno prelep osecaj i moram da naglasim da su vecinom ljudi iz vojvodjanskih mesta, znaci cuo se srpski podosta, ali takodje moram i reci da su se svi ponasali krajnje pristojno i kulturno, i koliko sam imao prilike da vidim svi su otpevali i himnu koliko su znali kao i tekst zakletve koji se cuo ujednaceno u citavoj sali, znaci sve pohvale i za organizatora za lep ugodjaj, ali i za nase ljude koji su ceremoniju ispostovali dostojanstveno i do najsitnijih detalja, posto je bilo natpisa da se nas narod ne zna ponasati kad su zakletve u pitanju, u ovom slucaju zaista je bilo sve ok, tako da mislim da svi nose jako lepe utiske. Takodje, i lakcim kartu sam dobio u paketu sa okiratom, ocekivano, jer sam predao sredinom oktobra, te od nedelje opet u Madjarsku na vadjenje pasosa. Drugari dragi veliki pozzzzz iz Vrbasa.........................

prvo da čestitam :) a potom i jedno pitanje?
molim te reci mi kako si bio pozvan na zakletvu?
moja porodica i ja prošli smo intervju početkom novembra 2012 u Mađarkoj,ali još nismo pozvani na zakletvu....nekoliko njih koji su bili sa nama istog dana na intervjuu pozvali su telefonom na zakletvu 4 aprila.... međutim ja sam ostavio broj prijatelja koji dobro priča Mađarski(za svaki slučaj),koji je i bio s nama na intervjuu da nam pomogne oko prevoda,ali snašli smo se i sami vrlo dobro jer smo se pripremili solidno...ali prijatelj je u međuvremenu otselio u Nemačku i ugasio broj...
da li se svi pozivaju telefonom ili dobijaju poziv poštom??? osobe koje su bile sa nama na intervjuu pozvali su samo telefonom.....do danas nisu dobili nikakav poziv poštom...samo telefonom...e sad sam ja u problemu jer je broj ugašen i bukvalno ne znam šta da radim.....molio bih i ostale koji ovo pročitaju da mi kažu kako su bili pozvani na zakletvu?

Na papiru(papirima) koji ste dobili prilikom predaje dokumenata imate broj telefona kancelarije u kojoj ste predali zahtev. Najjednostavnije je da pozovete i pitate. Na taj nacin cete dobiti validnu informaciju. P.S. ako ste istog dana predali zahtev ne mora da znaci da cete istog dana imati zakletvu . Pozdrav
 
Odgovor na temu

gagizr
samouposlen
023

Član broj: 47552
Poruke: 464
109.94.123.*

ICQ: 321780727


+19 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 20:51 - pre 135 meseci
nažalost nema broja telefona,postoji mesto za tel i fax,ali je službenica zaboravila da upiše...proverio sam već to....pokušaću da nađem na net-u pa nazovem hvala....
"This time next year we'll be millionaires"
Derek Edward Trotter
http://www.bbc.co.uk/comedy/onlyfools/

 
Odgovor na temu

jedy023
Zrenjanin

Član broj: 79183
Poruke: 651
134.235.106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+304 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika29.03.2013. u 23:27 - pre 135 meseci
Citat:
Atinski:
Citat:
povremen:
Citat:
Atinski:
http://www.allampolgarsag.gov.hu/images/szervcimek.pdf

Spisak mesta sa ulicom i tel.brojem gde se mogu predati papiri.




stari spisak..,ne vazi od 01.-3


Obraćanjem mejlom konzulatu u Subotici sam dobio potrebne informacije od Babity János
vezető konzul
...čisto sumljam da mi je čovek dao pogrešnu adresu a njihovi admini nisu ažurirali sajt posle 1.03.2013. odn. ostavili stari spisak.


Csongrád Ferencszállás Ferencszállás-Klárafalva Községi Önkormányzatok Körjegyzőségi Hivatala 6774 Ferencszállás Szegedi utca 53
Izgleda da oni nisu na vreme izvrsili adninistraciju,jer ovde vise NE moze da se preda..Provereno
Ima jedna istina za koju sam nedavno cuo,a ona glasi"UCITE SKOLU DA NE RADITE,I STVARNO
TOLIKO LJUDI SA FAKULTETSKOM DIPLOM U ZEMLJI SRBIJI NE RADE"
 
Odgovor na temu

Atinski
Tanulom a magyar
Magyarország

Član broj: 307037
Poruke: 30



+36 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika30.03.2013. u 07:38 - pre 135 meseci
Citat:
delija_sever031:
Jel postoji negde mapa ili spisak mesta gde se mogu predati papiri od 01.03. ?



Karta Madjarske sa okruzima gde se mogu predati papiri od 1.marta!


https://static.elitesecurity.o...2/3250673/jarasok_terkepe2.jpg
 
Odgovor na temu

maaar

Član broj: 283850
Poruke: 246



+390 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika30.03.2013. u 10:11 - pre 135 meseci
promene od prvog marta.




Mesta u kojima se moze predati:

[/url]

[Ovu poruku je menjao maaar dana 30.03.2013. u 11:25 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

joksla

Član broj: 292913
Poruke: 194
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+249 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika30.03.2013. u 18:01 - pre 135 meseci
Mario, cestitke iz Crvenke!Sve najbolje!
 
Odgovor na temu

PiroskaS
Nincs
Sincs
Sumadija

Član broj: 312510
Poruke: 47
*.opera-mini.net.



+91 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika30.03.2013. u 18:14 - pre 135 meseci
@ joksla
***
Ma,nemaš problema kada je o babi reč! Državljanstvo tražiš preko tate i dede (očevog oca),tada ti baba nije ni bitna ;-)
SREĆNO!

[Ovu poruku je menjao PiroskaS dana 30.03.2013. u 19:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3904269 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.