Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina preko interneta - problem

elitemadzone.org :: MadZone :: Kupovina preko interneta - problem

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Kupovina preko interneta - problem28.12.2010. u 20:16 - pre 162 meseci
Pozdrav,
pokusao sam da kupim note za fagot preko sajta www.sheetmusicplus.com i ispao je problem da oni ne prihvataju placanje karticama, a ni paypal. Jedini nacin je money order, "We currently only accept international money orders from Serbia."
Mene sad zanima da li postoji neki nacin da se to plati iz Srbije uopste i koliko je to bezbedno obzirom da mi je racun oko 160$.
Hvala i pozdrav
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kupovina preko interneta - problem28.12.2010. u 23:04 - pre 162 meseci
Kako ne primaju, sta je onda ovo:http://www.sheetmusicplus.com/help/payment-options


Payment Options


Credit Card

We accept Visa, MasterCard, American Express, Discover, Eurocard or JCB credit cards. See our Safe Shopping Guarantee for more information.


Credit Card – Off the Internet

If you'd prefer not to enter your credit card number on our website, you may choose to pay by Credit Card - Off the Internet.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Kupovina preko interneta - problem29.12.2010. u 10:13 - pre 162 meseci
Pa i ja sam se vodio time kada sam stavio novac na karticu. posle 3 dana mi je i dalje stajalo u statusu da je pending, poslao sam im mail i dobio sam odgovor da im novac jos uvek nije prosao. Meni je to vec bilo sumnjivo, pozovem banku, kazu da novac stoji tu i da niko nije pokusao ni da ga naplati. Ponovo posaljem mail i dobijem odgovor da oni ne prihvataju takav transfer novca vec samo money order. Nakon toga sam ih terao da mi to potvrde, rekoh, mozda ne razumem najbolje sta mi on pise. tako da smo na kraju dosli do one recenice koju sam ovde citirao.
Na kraju krajeva, ja mislim da nemam cak ni opciju da posaljem novac iz Srbije ili je to ipak moguce? (nisam mogao jutros da odem do banke, ali se secam da je neko pricao da to nije uspeo da uradi).
Obzirom da trebam da mu posaljem 160$ voleo bih da mi neko kaze koliko je to sigurno sto radim, jer to mozda tamo nije neka para, ali ovde jeste :) ne bih voleo da note uopste ne dobijem, a da pare posaljem.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Kupovina preko interneta - problem29.12.2010. u 10:24 - pre 162 meseci
Money order je pretpostavljm wire transfer. To mozes ako ti uspe da ih predstavis kao uzu rodbinu koja je na skolovanju ili lecenju u inostranstvu. Po mozda zastareloj informaciji, srbijanski zakon ne dozvoljava da saljes novac u inostranstvo osim za pomenute slucajeve. Ja sam ranije trebao pa sam na kraju otisao Ubosnu da to obavim.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Kupovina preko interneta - problem29.12.2010. u 11:18 - pre 162 meseci
Ima WU na svom sajtu opciju da se posalje nekome money order, i prihvataju visa internet karticu vojvodjanske banke. To je bilo pre 6 - 7 godina, a sad verovatno prihvataju i druge kartice, ne znam, ja sam posle nabavio karticu koja normalno radi. Imas na sajtu i opciju pracenja money ordera, ono, da li je ovaj podigao pare i to, pogledaj najbolje tamo, ima sve pise. A moze i iz poste da se posalju pare u inostranstvo isto preko WU. E sad, da li je bezbedno, pa to zacisi od onoga tamo, On moze i da podigne te pare pa da ti ne posalje robu, ali zasto bi to radio?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kupovina preko interneta - problem

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.