Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dijeljenje ADSL konekcije putem wireless-a

[es] :: Wireless :: Dijeljenje ADSL konekcije putem wireless-a

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ekonomist30
Sanel Bajric
SANELDESIGN-Web developing and
programming
SANELDESIGN
Sarajevo

Član broj: 197541
Poruke: 76
*.opera-mini.net.

Sajt: saneldesign.com


+6 Profil

icon Dijeljenje ADSL konekcije putem wireless-a17.12.2010. u 10:03 - pre 162 meseci
Pozdrav.
Najprije se izvinjavam za pitanje,gnjavim,ali nikako da na forumu nadjem konkretan odgovor,pa zato pitam. Ovako,moj drug ima telekomov adsl zicani. E,sad,zelio bi da dijelimo net preko wifi konekcije. Imamo opt.vidljivost,udaljenost je 100njak met. Preporuka? Koju opremu da kupim i sta ins.od opreme,a sta kod njega. Pretp. AP kod njega na adsl modem? Ili? A sta kod mene? Jos jednom se izvinjavam,rado bih platio da neki guru za wifi to odradi,ali love nemam,sta ces. Hvala unaprijed
 
Odgovor na temu

mantas

Član broj: 257077
Poruke: 894



+38 Profil

icon Re: Dijeljenje ADSL konekcije putem wireless-a17.12.2010. u 13:25 - pre 162 meseci
kod drugara ap ili wireless router koji ima ap ruter mod airlive wl-5470 dobar ali skup mislim da mu je cena 6800 din ali moze i TL-WR543G cena 2800 din ako ne mislitie stavljati spoljnu antenu moze i neka indoor omni od 8dBi 1000 din,kod tebe mozes i neki wi-fi usb adapter od 1200 din(poslednja solucija ali naj jeftinija),wireless kartica+outdoor antena (antena+kartica+kabel=5000 din),ili ap i kod tebe+outdoor antena preko 5000 din.sto se tice opreme tplink je dobar, a naj jeftiniji tako da neces pogresiti ako uzmes tplink-ovu opremu,a i udaljenost i nije bas velika+opticka vidljivost.
Long Live Rock 'n' Roll
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Dijeljenje ADSL konekcije putem wireless-a

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.