Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!

[ Pregleda: 3085 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
*.mediaworksit.net.

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!02.11.2010. u 23:01 - pre 164 meseci
Dakle:
Citat:
Odabirom telefona iz ove ponude uz ugovornu obavezu od 24 meseca korisnik dobija 50% popusta na pretplatu prvih 12 meseci i 0 din/min mobilni fixni.

Svidja mi se jedan od telefona i jedan paket, a pitanje je - da li mogu na bilo koji nacin da dobijem nesto tipa omiljeni broj(koji imam na pre paidu), jer jako cesto pricam sa devojkom i treba mi mnogo minuta, odnosno odgovara mi tipa dodatna pretplata za 0din/min sa odredjenim brojem sa mts-a.
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!02.11.2010. u 23:09 - pre 164 meseci
http://www.mts.telekom.rs/index.php/Postpaid_extra.html

Pozivanje jednog mt:s broja sa 99% popusta
Cena bez uračunatog PDV-a i poreza na upotrebu mobilnog telefona je 125,00 din.

Aktivacija

Tarifne dodatke možete aktivirati putem mt:s vodiča, slanjem SMS poruke, pozivom na broj 789 sa broja na kome želite da usluga bude aktivirana ili dolaskom u neku od naših poslovnica.

Možete aktivirati sva četiri dodatka ili se odlučiti za neki od njih. Tarifne dodatke možete aktivirati jednom u toku meseca.

Aktivacija putem mt:s vodiča

Aktivacija putem SMS poruke

Izabrani tarifni dodaci automatski će biti aktivirani i u sledećem mesecu ukoliko ih ne odjavite u predviđenom roku, odnosno najkasnije 24h pre isteka meseca za koji su dodaci bili aktivirani.

Deaktivacija

Deaktivaciju dodataka možete izvršiti putem mt:s vodiča, slanjem SMS poruke, pozivom na broj 789 ili u bilo kojoj od naših poslovnica.

Potrebno je da deaktivaciju izvršite minimum 24h pre isteka meseca za koji su dodaci bili aktivirani.

Deaktivacija putem SMS poruke

Napomene:
Odabranu količinu SMS poruka, DATA saobraćaja i minuta u mt:s mreži u okviru tarifnog dodataka, možete iskoristiti samo u tekućem mesecu, odnosno preostala količina se ne prenosi u naredni mesec. Možete imati aktiviran samo jedan „mt:s najdrži broj", a svaka promena tog broja naplaćuje se kao nova aktivacija dodatka.

Popusti iz tarifnih dodataka važe samo za nacionalni saobraćaj i ne važe ukoliko se nalazite u romingu, a možete ih koristiti tek nakon utrošenih SMS poruka, podataka ili minuta uključenih u pretplatu Vašeg tarifnog profila.

Pravo na korišćenje ovih dodataka imaju korisnici Bel, Fresh, Mix, Hello, 066 Postpaid tarifnih profila, kao i korisnici Poslovnog i Profesionalnog tarifnog profila.
 
Odgovor na temu

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
*.mediaworksit.net.

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Re: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!02.11.2010. u 23:18 - pre 164 meseci
Znaci otprilike tipa 25 dana razgovora sa 60 min mesecno, ako je cena 5,90:
25*60*5,90=8850din
8850*0,01=88,5 din
???

E sada, da li kada pricam sa tom osobom mi odmah skida minute uracunate u paket ili odmah obracunava ovako dodatno. Bilo bi glupo da potrosim odmah tipa 300 min u prvih par dana?

btw. Hvala na odgovoru!!! :)

edit: evo sada tek vidim:
Citat:
Takođe, imaćete mogućnost da izaberete jedan „mt:s najdraži broj" sa kojim ćete razgovarati sa čak 99% popusta, nakon potrošenih besplatnih minuta uključenih u pretplatu.
Bedak... :(
Da nije tako, odmah sutra bi isao po telefon. :/
 
Odgovor na temu

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
*.mediaworksit.net.

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Re: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!03.11.2010. u 00:16 - pre 164 meseci
Jos jedno pitanje - da li uz MIX NET pakete mora da se placa pretplata za 3g?
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!03.11.2010. u 08:01 - pre 164 meseci
Citat:
n1tr0
Svidja mi se jedan od telefona i jedan paket,


Prvo se raspitaj da li je taj telefon jos u ponudi, jer akcija dosta dugo traje i mislim da su najverovatnije ostali samo oni najjeftinije vrste.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

n1tr0
Freelance
Cortanovci / NS

Član broj: 55279
Poruke: 465
*.mediaworksit.net.

Sajt: grubicv.iz.rs


+2 Profil

icon Re: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!03.11.2010. u 11:41 - pre 164 meseci
Pa taj telefon je tek pre neki dan ubacen u takvu ponudu tako da nadam se da ga jos ima, a sutra cu vrv da svratim u NS-u do mts-a pa cu da vidim kakvo je stanje.
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!21.11.2010. u 14:38 - pre 163 meseci
Citat:
n1tr0: Jos jedno pitanje - da li uz MIX NET pakete mora da se placa pretplata za 3g?


Mora, ako uzimate telefon od MTS-a preko ugovora, i ako taj telefon podrzava 3G. Cena ove usluge na mesecnom nivou je 99din + 18% pdv + 10% PUMT = 126.72 dinara.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Telefon + 50% popusta na pretplatu - HITNO!

[ Pregleda: 3085 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.