Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako otvoriti paypal racun

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: kako otvoriti paypal racun

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 50056 | Odgovora: 176 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun16.11.2010. u 08:10 - pre 162 meseci
Ja ne razumem, cemu to;ole price oko IP-a. PP da je zeleo da onemoguci korisnicima iz srbije placanje preko svojih servisa, on bi to jednostavno uradio time sto bi blokirao platne kartice iz Srbije i tu se prica zavrsava.

PP ima interes da sto vise korisnika kupuje preko njih i zato je ostavio ovakvu mogucnost.
Sto se tice prijema novca, verovatno da nemaju interes ili garancije za tako nesto i jednostavno takve korisnike iskljucuju.
 
Odgovor na temu

stdlib.h

Član broj: 13434
Poruke: 240
*.adsl.verat.net.



+1 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun16.11.2010. u 14:40 - pre 162 meseci
intezina visa internet radi samo zato sto uopste nije u bin bazi (zasto nije, pojma nemam)
velika vecina domacih kartica ne radi, sto svakako znaci da nisu dobrodosle

http://www.binbase.com/csv.php?module=search - sve za sta ispise da je iz zemlje srbije nece raditi na PPu; as you can see - Inteza se ne registruje, i verovatno zato i prolazi

dakle - svako kome PP radi iz Srbije je - izuzetak, mozda bas zato sto (jos uvek) nisu provalili da je odatle
pravilo je da ce vecina biti limitirana, zbog ovoga ili onoga
a poenta je - da toga budes svestan, i pazis sta radis (citaj: ako vec moras, koristis ga samo za placanje / drzis balance: zero)

vecina naloga odavde je - fejk, i u startu krsi njihov TOS; tako da - mojne prosipate pricu kako smo vise nego dobrodosli, neko ce se i opustiti/upecati.. limit se ne desava odmah, desava se posle mesec, 2, godinu.. mozda bas kada si najsigurniji da sve radi, perfektno.
prosto - nemoguce je da se njihov TOS isprati, kad zemlja nije podrzana; nesto ce morati da bude fejk, i to nesto je sasvim dovoljno za - goodbye

pitanje je samo - kada, i sta ce biti okidac -- imajte u vidu da PP ima tendenciju da, i za najmanje stvari - zove korisnika telefonom (specijalno ako nesto prodaje tj. prima lovu; pricamo o firmi koja sebi daje za pravo da te iscekira skroz, izmedju ostalog - da zahteva da im kazes od koga sta kupujes, da im pokazes racune, ali i da insistiraju da se cuju sa tom osobom/firmom aka supplierom, i sve to potvrde) -- a sta biva kad Srbin ostavi fejk telefon? (a ostavice, jer zahtevaju land-line phone, na ime zemlje na koju je nalog registrovan) - limit.

i, sta cemo onda - da kupujemo virtuelne adrese/telefone/firme? pa, to je suludo! /ionako smo, cenim, vec medju prvima po broju limitiranih naloga (a to kriminalizuje celu naciju, tako da nije ni cudo sto nas ne zele)

[Ovu poruku je menjao stdlib.h dana 16.11.2010. u 16:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun16.11.2010. u 15:27 - pre 162 meseci
Niko nije rekao da smo dobrodosli, vec da nismo nepozeljni. Da jesmo, nasa Master kartica bi bila blokirana.

Naravno da niko ozbiljan nece da prodaje preko PP-a, ako zna da je napravio nelegalnu registraciju, ali za kupovinu preko neta je dobrodosla.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

aljedobro
Goran Marinkovic
Beograd

Član broj: 258604
Poruke: 43
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun22.11.2010. u 10:33 - pre 162 meseci
Ja sam eto pre par nedelja bio potpuno nov u ovom i postavljao sam ovde neka pitanja ali eto sada sam preko paypala vec
kupio jedan sat iz hong konga.. :D
jos cekam inteza karticu, a transakciju sam izvrsio tako sto sam infopanu poslao oko 1000 dinara i oni su mi uplatili
na paypalu 10 dolara. Ono sve pohvale za ovaj tim jer sam im pisao u 8:20 ujutru a odgovorili 10 minuta posle. :D
Mada ipak cekam karticu da probam i sa njom jer ipak ne mogu svaki put da placam onoliku proviziju za infopano.. :(
Sat sam kupio u subotu, i danas sam dobio mail u kome pise da je oznacen kao da je poslat.
A covek od koga sam kupio odma me je kontaktirao i ja mu poslao adresu na koju da salje, onda sam mu uplatio,
on se zahvalio i sve tako.. :) Ima preko 16000 pozitivnih i svega 3 negativne tako da ne sumanjm previse
da ce me zeznuti. :)
Cekam sada da vidim kada ce mi stici.. On je napisao da ce sada verovatno kasniti od uobicajenog zbog
nove godine i praznika pa je kao poostrena kontrola ali da ce stici.. Ja koliko sam video paketi stizu
za nekih 3-4 nedelja.. Taman mi treba pre nove godine jer bi to bio poklon... :D
Ja nadjoh taj sat u srbiji i on kosta 110e sto nije normalno a tamo da sa postarinom kosta ukupno 9.

Pisao sam ja ministarstvu telekomunikacija da ih pitam kada ce paypal u srbiji stici.
Ali nisam dobio odgovor ni posle nedelju dana.. Bila je vest da treba do kraja ove godine ali eto
jos mesec dana do nove a nista se ne pominje a znajuci ove nase, oni bi to razglasili bar 3-4 meseca
pre otvaranja..
 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun22.11.2010. u 11:48 - pre 162 meseci
TabletPC iz HongKong-a stigao za 2 i po dana, preko DHL-a a onda su me u Beogradu zavlacili 5 dana sa carinom i ostalim glupostima.

Meni je prodavac iz Kine rekao da za sve treba 5-6 dana, naravno bez cimanja u Srbiji. Njemu je trebalo da moju naruzbinu realizuje 2 dana i od trenutka kada je upakovana i poslata DHL-om jos kao sto rekoh 2 i po dana, znaci bez maltretiranja u srbiji 4 dana i 8 sati.

Evo kako izgleda putovanje posiljke iz Hong Kong-a, ovo je obrnutim redosledom, posto je u pitanju log kretanja posiljke.



24 Arrived at Delivery Facility in BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 12:07
23 Arrived at Sort Facility BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 12:07
22 Departed Facility in BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 11:36
21 Processed at BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 11:12
20 Clearance processing complete at BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 10:22
Friday, November 19, 2010 Location Time
19 Clearance delay BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 17:04
Thursday, November 18, 2010 Location Time
18 Clearance delay BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 17:20
Wednesday, November 17, 2010 Location Time
17 Clearance delay BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 16:42
Tuesday, November 16, 2010 Location Time
16 Clearance delay BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 17:12
Monday, November 15, 2010 Location Time
15 Clearance delay BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 16:51
14 Processed for clearance at BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 08:24
13 Arrived at Sort Facility BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF BELGRADE - SERBIA, REPUBLIC OF 08:09
12 Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:38
Sunday, November 14, 2010 Location Time
11 Processed at BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 22:04
10 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 21:47
9 Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 20:17
8 Processed at LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 15:17
7 Departed Facility in HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 03:40
6 Processed at HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 03:29
Saturday, November 13, 2010 Location Time
5 Processed at HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 06:38
4 Arrived at Sort Facility HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:01
3 Departed Facility in HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 01:55
2 Processed at HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 01:55
1 Shipment picked up HONG KONG - HONG KONG 00:37

 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun22.11.2010. u 12:14 - pre 162 meseci
Znači, od 13-te pozicije unapred ubi bože!

Ja kupujem u SAD, preko nekog posrednika, po nekoliko pozicija robe, obične stvari. Dešavalo se već, da on to nabavi za par radnih dana, da od njega do aerodroma stigne za 3 - 5 dana, da otuda doleti relativno brzo, (jednom cak za manje od 48 sati a radi se o najjeftinijoj opciji slanja na USPS) ali kad stigne ovde, onda užas - u toj jednoj zgradi putuje i po 8 dana, od jednog do drugog službenika.

Očigledno da su jednako "efikasni" i u običnoj pošti i oni koji procesiraju pošiljke DHL-a a mi ćuti i plati i pati
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun22.11.2010. u 12:36 - pre 162 meseci
A da umeju dobro da naplate, skuplja usluga DHL-a u Srbiji, nego carina. Ja sam za Tablet platio 2720 dinara carinu a 3600 uslugu DHL-a, a da ne pricam sta su mi sve trazili kako bi ocarinio robu, uzas. Kao da sam uvozio atomslo naoruzanje.
 
Odgovor na temu

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
212.178.245.*

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun25.11.2010. u 20:04 - pre 162 meseci
Pročitao sam ovo što ste pisali i imam par pitanja.

Prvo da kažem da sam juče otvorio PP nalog sa Visa Internet karticom Banke Intesa. Išao sam po uputstvu koje sam pročitao ovde i mada je i u PP-ovim uputstvima pisalo da treba malo više vremena da se sve završi (npr. 24 sata da mi se na izvodu pojavi četvorocifreni broj i transakcija od 1,5EUR), sve se završavalo odmah. Dakle otvorio sam PP nalog. Za zemlju sam izabrao Nemačku jer tamo imam rođaka i dao njegov broj fiksnog, a naravno kao regio postavio Srbiju. Sve je super osim što mi je PP na nemačkom :) pa moram da koristim google toolbar da mi prevodi na engleski :).

E sad ono što me muči je:

- U opciji 'Deposit money' imam jedino opciju da novac deponujem sa Bankarskog računa (Kojeg nemam, jer pretpostavljam da misle na račun u Nemačkoj jer tamo ima neki broj od 10 cifara i još jedan broj valjda od 6 cifara koji mora da se ukuca). Dakle ne vidim opciju da sa kartice prebacim novac na PP nalog?

Neko je pomenuo da PP automatski zadužuje karticu? Da li je to istina i da li to znači (ovako sam ja shvatio) da nije potrebno da deponujem novac sa kartice na PP nalog već mogu da plaćam sve dok na kartici ima dovoljno sredstava?
http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun25.11.2010. u 23:59 - pre 162 meseci
Citat:
Phikret: Neko je pomenuo da PP automatski zadužuje karticu? Da li je to istina i da li to znači (ovako sam ja shvatio) da nije potrebno da deponujem novac sa kartice na PP nalog već mogu da plaćam sve dok na kartici ima dovoljno sredstava?
I ja sam rekao, izmedju ostalih. Ja uplaćujem pare na običan devizni račun, koji sam otvorio samo za tu karticu, i PP uzima pare sa kartice a kartica sa računa, i sve se to odigrava za nekoliko sekundi.

Jesi li ti negde prilikom registraciju upisao svoju karticu? Ako jesi, i ako na deviznom računu imaš dovoljno para za neku kupovinu, onda nema problema.

Već smo par puta nešto pricali oko toga. Plaćanje se može izvršiti sa kartice, sa bankovnog računa i sa stanja na PP nalogu, a za koji ne znam kako se stvara, valjda je to sto ti ne možeš da uradiš a ni ne treba ti, provereno više puta. Ili ti neko vrati pare, nije imao robu da ti pošalje, pa valjda te pare onda čekaju na PP nalogu i možeš njima da kupiš nešto drugo.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
82.117.198.*

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 10:16 - pre 162 meseci
Ok @tdjokic, na mom PP nalogu je trenutno 1,5EUR. To je onaj iznos kojim mi je zaduzena kartica prilikom verifikacije iste. To me je i zbunilo jer pise da je stanje 1.5EUR, a kada pokusam da dodam novac opcijom 'deposit money', onda ne uspevam jer mi se u listi money izvora ne nalazi moja kreditna kartica vec opcija da preko racuna dopunim PP kredit. Probacu da izvrsim neku uplatu preko Ebay-a kako bih proverio da li to funkcionise stvarno tako sto PP automatski zaduzuje karticu za potreban iznos. A cemu onda sluzi opcija 'deposit money'?
http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 11:58 - pre 162 meseci
PP automatski skine sa tvoje kartice, to bas tako radi.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 12:30 - pre 162 meseci
Citat:
Phikret:  A cemu onda sluzi opcija 'deposit money'?


Vidi kako izricito pise na sajtu PayPal-a:

"Pay securely with a PayPal balance, credit card, or bank account" Znaci, mozes platiti iz 3 izvora. Ja se na zalost ne razumem toliko da ti detaljno objasnim, ja samo znam moju situaciju - uplacujem na devizni racun, koga vidi moja kartica, a PayPal mene vidi samo kroz credit card i to je sve. Dodatno je nezgodno sto ti prevodis sa nemackog, mozda ti je google PayPalovu rec "balance" preveo kao "deposit money", ne znam.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
82.117.198.*

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 12:47 - pre 162 meseci
Hvala na odgovorima. Napravicu prvu uplatu pa cu da javim moje rezultate kako bi neko kasnije ko dođe do ove teme imao celu sliku.

http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 13:18 - pre 162 meseci
Prebacivanje sa bankovnog racuna radi samo za SAD (USA)


Sto se tice dodavanja novca ne vidim bas neku potrebu za tim, posto ti PP novac potreban za placanje kupljene robe skine sa kartice.

A sto se tice uplate PP to izgleda radi samo sa racuna, sto je kao sto rekoh moguce samo u USA.

Evo sta meni kaze kada pokusam da prebacim sredstva sa svoje kartice na PP konto.

Add Funds is Not Available

PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
82.117.198.*

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 14:13 - pre 162 meseci
Citat:
Add Funds is Not Available

PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.


Pa da, ovde je jasno. U principu meni je svejedno, prebacivao novac na PP sa CC ili plaćao direktno sa CC kroz PP (CC=credit card, PP=PayPal :) ). Jedino što sam malo sumnjičav prema tom pristupu. Znači otvorio sam im vrata i rekao Bujrum (izvolite) raspolažite mojim novcem :). Mada nikad na kartici i ne držim novac već na drugom deviznom računu sa koga on line prebacim potreban iznos.

Kad bolje razmislim, već sam im dao broj kartice i prodao dušu :) pa mogu da mi rade šta hoće i kako hoće :)

Pozdrav i hvala
http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 14:39 - pre 162 meseci
Ma bez brige, mislim da su oni dovoljno velika i ozbiljna kompanija da bi se bavili proneverama.

ja nisam imao problema ni sa manjim firmama, kojima sam placao direktno sa CC, firme iz Kine su bile vrlo korektne i profesionalne.

Jedino sto treba da se pazi od koga se kupuje na EBay-u, posto tamo svako prodaje.

Pri kupovini problemi nastaju kada roba dodje do Srbije, e tu pocinje lopovisanje, svako gleda da te zacepi, srpska carina, srpskiDHL, isporucuju ostecenu robu, koja se osteti neznim rukovanjem ne negde tamo na trlulim istocima ili zapadima, vec kod nas.

Tako da slobodno kupuj, po mogucnosti nesto sto se ne razbija i ne lomi, meni su pre par dana isporucili Tablet PC sa razbijenim ekranom. Sada mi predstoji mucenje da isteram pravdu, ako je isteram.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
82.117.198.*

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 15:19 - pre 162 meseci
E baš mi je žao zbog tog tableta. Baš šteta! Kojim sad putem ići da dokažeš da ti je stigao slomljen, a oni da dokažu da su ga poslali zdravog! Ja za sada ne planiram da kupujem tehničku robu, ali ko zna možda naiđe nešto interesantno po povoljnoj ceni pa kupim. Koliko mu na kraju izađu svi ti troškovi (poštarine, provizije i carine)?

Može i neki primer ako si imao i ako nije tajna :).

Razmišljam da li se isplati da to šalju u Srbiju ili da šalju u neku drugu evropsku državu gde imam rođake, pa da mi oni to donesu. Naravno ako je nova stvar neka se i carini.
http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun26.11.2010. u 15:29 - pre 162 meseci
Da steta za tablet, on delimicno radi i izgleda vrlo mocno.

Sto se tice cena.

Ovaj tablet je kostao u Kini 169$, onda ga je prodavac postavio na svom sajtu kao free shipment pa je onda cena sa postarinom ukupno 230$.
Znaci cena tableta i postarine 230$

E sad u Srbiji, carina za ovaj tablet je iznela 2720 dinara, a DHL mi je uzeo za posredovanje na carini 3600 dinara, znaci ako si iz Beograda isplati ti se da licno radis carinu. Meni se nije isplatilo, jer bi me 5 puta setali do Beograda, za razne dokumente. Znas kako je kod nas te treba ti ovo te treba ti ono.

Eto to je to.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

aljedobro
Goran Marinkovic
Beograd

Član broj: 258604
Poruke: 43
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun01.12.2010. u 08:52 - pre 162 meseci
a imam ja jedno pitanje, preko info pana sam prebacio 10$ na paypal i sve je lepo proslo i platio sam neke predmete.
e sad izvadio sam inteza internet karticu stavio 10e i povezao je sa peypalom. sve le lepo proslo i sada mi tamo stoji CONFIRM YOUR CARD.
i kada odem tamo trazi mi neki kod. meni na mailu nista nije stiglo a proslo je nedelju dana, a treba da platim jos neke stvari.. da li neko
zna u cemu je problem?

eto sada sam video na netu da treba da kada je zavrsena transakcija treba da mi u status liniji u istoj ispisu taj kod koji treba da ukucam.
meni ne pise ni da je kartica zaduzena niti da je zavrsena transakcija. :(
da li neko zna do cega moze biti?
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: kako otvoriti paypal racun01.12.2010. u 12:02 - pre 162 meseci
Ja sam to malo zaboravio, jer je bilo pre skoro godinu dana. Trazi ti da uplatis 1,5 eura pa da posle nesto upises na PyaPal, da oni tako vide da je to zaista ta kartica.

Imas pristup Intezi preko Interneta, zar ne? Nekad izvestaji o transakciji kasne i vise od 7 dana, nema pravila. Kad se novac uplati na devizni racun, on se pojavi skoro momentalno ali one transakcije sa karticom nekad kasne. Drugo ne mogu da se setim nista.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: kako otvoriti paypal racun

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 50056 | Odgovora: 176 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.