Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?

[es] :: Pretraživači i SEO :: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?
(Zaključana tema (lock), by ||NeX||)

[ Pregleda: 2558 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
87.116.158.*



+45 Profil

icon Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?03.10.2010. u 19:59 - pre 164 meseci
Prikazacu vam sliku, ne znam kako se to zove , ali kako to mogu da napravim inace imam sajt u joomli 1.5 blog je u pitanju ali poseduje jasno odvojene kategorije.




Prikačeni fajlovi
 
0

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.adsl-1.sezampro.yu.



+17 Profil

icon Re: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?03.10.2010. u 20:04 - pre 164 meseci
Google daje obećavajuće naslove, a keyword je Google site links.
 
0

Ljubiša Begović
Ljubiša Begović
Beograd

Član broj: 203776
Poruke: 510
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.besplatne-igrice-igre..


+31 Profil

icon Re: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?04.10.2010. u 01:29 - pre 164 meseci
Neki od kriterijuma koje daju stranci nisu tačni. Svi oni iznose neka svoja subjektivna mišljenja i iskustva.

Kad ti sajt dostigne odgovarajući rejting Google će to sam izbaciti. Ali povedi računa o optimizaciji, strukturi itd... i čekaj...

Citat:
Sitelinks are links to a site's interior pages. Not all sites have sitelinks. Google generates these links automatically, but you can remove sitelinks you don't want.

Citat:
Sitelinks are completely automated, and we show them only if we think they'll be useful to the user. If your site's structure doesn't allow our algorithms to find good sitelinks, or we don't think that the sitelinks are relevant to the user's query, we won't show them. However, we are always working to improve how we find and display sitelinks.

Nisam napisao, pa dodajem, ovi citati su iz Google Webmasters Tools, stavka Sitelinks.
 
0

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
87.116.158.*



+45 Profil

icon Re: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?04.10.2010. u 08:05 - pre 164 meseci
Da , ja sam jos procitao da sajt mora da postoji najmanje 2 godine i da bude aktivan i da pri tom zadovoljava kriterijume odnosno da pšruza verodostojan sadrzaj. A s obzirom da je džumla, trebalo bi da prikaze moje linkove ka kategorijama, samo moram da čekam....

p.s.
ovaj poslednji post sam napisao da bi znali drugi ;)
 
0

agvozden
Aleksandar Gvozden
founder
Info-G
Beograd

Član broj: 37813
Poruke: 1122
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.gvozden.info


+68 Profil

icon Re: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?04.10.2010. u 18:02 - pre 164 meseci
Potrebno je da ti stranice imaju PR najmanje 3 da bi se javile u sajtlinkovima.

Javiće se samo one stranice koje imaju zadovoljavajuć PR, a ti ćeš moći da biraš ukoliko postoji više takvih strana.

Nije uopšte bitno koliko je sajt star, čak vremenom možeš ovo i izgubiti.

Još jedna stvar jeste i gustina ključnih reči koje su tražene, ovo ćeš dobiti samo za vodeće pozicije, a ne i za sve rezultate pretrage.
 
0

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?04.10.2010. u 20:23 - pre 164 meseci
Ne bih se slozio sa agvozden da stranice moraju da imaju bar pr3.

Vidjao sam sajtove sa pr1,pr2,p3... (samo hompage) koji imaju site links. Ali su dosta dugo na no.1 mestu na google, za odredjenu kljucnu rec (tipa 6 meseci i/ili vise). Mislim da tek tada google krene da ubacuje site links. Kada se sajt ne "pomera" sa prve pozicije.

Tj. postoje mnogo nacina kako doci do toga ;-) Pa sada, ko kako ubode :P
 
0

agvozden
Aleksandar Gvozden
founder
Info-G
Beograd

Član broj: 37813
Poruke: 1122
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.gvozden.info


+68 Profil

icon Re: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?05.10.2010. u 15:11 - pre 164 meseci
Ne moraju imati PR3, ali se uglavnom tako dešava, bar na sajtovima koje sam ja postavljao.

Preporuka je da se prijaviš na gugl za vebmajstore.

ovaj članak:
http://googlewebmastercentral....ance-of-link-architecture.html
ima interesantnu diskusiju u komentarima...

Mislim da se ne trebaš opterećivati time, već da savladaš SEO korak po korak, a ako hoćeš više oavezno prati gugl vebmajstor blogove i video.
 
0

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
109.175.75.*



+4 Profil

icon Re: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?06.10.2010. u 09:22 - pre 164 meseci
O ovome smo govorili nekoliko puta.
Sva vaša nagađanja su pogrešna.
Tema ide pod ključ, a vi koristite malo pretragu na forumu.
 
0

[es] :: Pretraživači i SEO :: Kako dobiti vise linkova za jedan sajt u google ? !?
(Zaključana tema (lock), by ||NeX||)

[ Pregleda: 2558 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.