Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Instalacija joomle na telekomov hosting

[es] :: Web aplikacije :: Instalacija joomle na telekomov hosting

[ Pregleda: 1114 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mister.X
Student
Vranje

Član broj: 224324
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Instalacija joomle na telekomov hosting02.10.2010. u 21:16 - pre 164 meseci
Da li je neko imao iskustva sa instalacijom joomle na telekomov hosting?
Moj problem je u tome sto kad pokusam da uploudujem folder sa otpakovanom instalacijom joomle u root na serveru pomocu ftpa prijavi mi sledecu gresku

Status: Starting upload of C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Joomla_1.5.7-Stable-Full_Package.zip
Command: PASV
Response: 227 Entering Passive Mode (***,***,***,*,*,***).
Command: STOR Joomla_1.5.7-Stable-Full_Package.zip
Response: 550 Joomla_1.5.7-Stable-Full_Package.zip: Access is denied.
Error: Critical file transfer error

istu gresku dobijam i kada pokusam da uploudujem zipovanu instalaciju u root folder (mada ne znam ni sta bi sa njom jer nisam nigde na serveru video neku opciju za otpakivanje arhiva pa ne znam ni da li je to moguce na telekomovom hostu)

Da li je greska da instalaciju joomle podignem u httpdocs folder (to mogu proverio sam ) i da li cu posle biti u mogucnosti da iz ovog foldera instaliram joomlu ... ako neko ima iskustva sa ovim puno bi mi znacilo ... hvala unapred
 
Odgovor na temu

decofix
Srbija

Član broj: 198013
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Instalacija joomle na telekomov hosting05.10.2010. u 20:33 - pre 164 meseci
Mislim da prvo trebas taj zipovani dokument raspakujes na desktop pa taj raspakovani folder da uploudujes na server...probaj pa javi :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Instalacija joomle na telekomov hosting

[ Pregleda: 1114 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.