Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa wireless signalom na laptopu

[es] :: Wireless :: problem sa wireless signalom na laptopu

[ Pregleda: 1972 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chaki73
Dejan Cavara
sombor

Član broj: 192651
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon problem sa wireless signalom na laptopu02.10.2010. u 13:08 - pre 165 meseci
Problematika je sledeca: Imam Telekomov ADSl. Wireless ruter Huawei HG520s. Dekstop racunar koji je na ruter povezan preko LAN-a i laptop koji je takodje povezan na ruter ali bezicno posto ima integrisanu wireless karticu.Laptop je IBM ThinkPad R52.Dakle to sve radi ali je problem u prijemu signala na laptopu koji je od rutera udaljen 5-6 metara ali u drugoj prostoriji.Konekciju uspostavi ali signal varira od 1-5 i internet zaglavljuje.Testirao sam ga i u prostoriji gde nema zid ispred rutera i laptopa i radi savrseno na nekih 10-ak metara razdaljine.Zamolio bih nekoga za preporuku posto sam mislio da uzmem neku wireless usb karticu sa jakim prijemom .
chaki
 
Odgovor na temu

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
*.velikogradiste.org.yu.



+29 Profil

icon Re: problem sa wireless signalom na laptopu02.10.2010. u 14:28 - pre 165 meseci
Sigurno je slaba kartica ,uzmi slobodno neku uzb karticu koja ima jaci domet i bice pun signal 100%
F.C Barcelona
 
Odgovor na temu

chaki73
Dejan Cavara
sombor

Član broj: 192651
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: problem sa wireless signalom na laptopu02.10.2010. u 14:40 - pre 165 meseci
Hvala na odgovoru ali bih molio za preporuku koja je usb kartica najbolja za tu namenu.Gledao sam neke TP-link kartice ali ne znam koji model.Znaci zeleo bih neka vasa iskustva. HVALA !
chaki
 
Odgovor na temu

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
*.velikogradiste.org.yu.



+29 Profil

icon Re: problem sa wireless signalom na laptopu02.10.2010. u 15:46 - pre 165 meseci
Mozed tp linkova sa ateros cipom , imas na netu potrazi novije kartice sa jacim dometom.Ima ih koliko hoces ,a zavisi do cene ali gledaj neka ima ateros cip!
F.C Barcelona
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: problem sa wireless signalom na laptopu

[ Pregleda: 1972 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.