Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

[es] :: ISP :: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

Strane: << < .. 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 207170 | Odgovora: 796 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?12.11.2010. u 17:42 - pre 162 meseci
Na kom broju telefona se odjavljuje usluga Snimanja na zahtev ? 9813 ili 9818 ?
 
Odgovor na temu

panpetar
Ekonomista
beograd

Član broj: 228168
Poruke: 80
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?12.11.2010. u 19:58 - pre 162 meseci
9813
 
Odgovor na temu

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?12.11.2010. u 20:12 - pre 162 meseci
Hvala.
 
Odgovor na temu

Miges

Član broj: 272914
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?14.11.2010. u 13:59 - pre 162 meseci
Da li je Max. Bandwidth isto sto i Attainable Rate? Ne mogu da pronadjem Max. Bandwidth, a kod Attainable Rate mi je upisano 6980 kbps Down/1013 kbps Up. Jel to znaci da necu moci da se prijavim na ovu promociju Click 4 + IPTV (IPTV bih koristio na dva TV-a)?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?14.11.2010. u 15:59 - pre 162 meseci
Nema sanse da ti na toj liniji radi IPTV+4Mbit (pogotovu ne na 2 TV-a). Za IPTV ti treba oko 3Mbit po STB-u, znaci tebi treba 4Mbit (net) + 3*2Mbit (2 TV-a) = 10Mbit a tvoja parica moze da propusti nesto manje od 7Mbit, samo jos jednu stvar kazi, koji je operation mode (g.dmt, g.dmt.bisplus, ADSL2+)?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Miges

Član broj: 272914
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?14.11.2010. u 16:43 - pre 162 meseci
E bas steta. :( Operation mod je ADSL2.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?16.11.2010. u 18:30 - pre 162 meseci
Evo jedna korisna informacija iz Telekoma - ako neko ne zeli IPTV a pri tom je student, onda moze da koristi ovu akciju bez IPTV (da dobije click4 po ceni click1) i da ima prva 3 meseca po 1 dinar pretplatu.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Miges

Član broj: 272914
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?18.11.2010. u 19:43 - pre 162 meseci
Attainable rate mi je odjednom skocio na 7252 kbps Down/1442 kbps Up. Kako je to moguce, pre par dana je bio 6980 kbps Down/1013 kbps Up?
 
Odgovor na temu

vladpop

Član broj: 265335
Poruke: 19
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?20.11.2010. u 18:25 - pre 162 meseci
Citat:
pctel: Evo jedna korisna informacija iz Telekoma - ako neko ne zeli IPTV a pri tom je student, onda moze da koristi ovu akciju bez IPTV (da dobije click4 po ceni click1) i da ima prva 3 meseca po 1 dinar pretplatu.


Da li ovo važi i za već postojeće korisnike kojima je istekao ugovor? Gde bi mogao da proverim ovu informaciju i da se prijavim za ovu akciju pošto na sajtu Telekoma ne piše ništa o ovome?
 
Odgovor na temu

domeue
Uzice

Član broj: 138424
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?21.11.2010. u 07:24 - pre 162 meseci
Vazi za korisnike i kojima je istekao ugovor.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.11.2010. u 15:51 - pre 162 meseci
Citat:
djyova: Meni je isto stiglo da treba da se plati usluga snimanja sadržaja, ali nakon što sam zvao call centar, operater mi je objasnio da ako mi bude odjavio tu uslugu sada, moraću da je platim za ovaj i za sledeći mesec, a da ako želim refundaciju zbog "greške", moram da podnesem pismenu reklamaciju u poslovnici gde sam potpisao ugovor. Tako sam i uradio, a moram vam reći da je bilo sigurno jedno 40 do 50 reklamacija na gomili povodom iste stvari.

Danas sam zvao da se raspitam o reklamaciji koju sam podneo, i rečeno mi je da je razlog za reklamaciju osnovan, te da će mi biti odštampan novi račun sa umanjenom sumom za uslugu snimanja sadržaja, i da će mi stići na kućnu adresu najkasnije do 1. decembra. Ukoliko to ne bude slučaj, rekli su mi da dodjem lično, te da će mi onda na licu mesta odštampati ispravljen račun.

Dakle ukoliko još nekom nije potrebna usluga snimanja sadržaja, a naplaćena mu je iako je nije tražio, idite i u korisnički centar gde ste potpisali ugovor, i podnesite reklamaciju. Ja sam u tekstu reklamacije stavio da sam potpisao ugovor za IPTV u prvoj godini po ceni od 1 dinar + PDV, a ne po ceni od 100 dinara + PDV koliko je meni naplaćeno, i eto reklamacija je prihvaćena.

I da, rekli su mi da ovaj račun gde mi je naplaćena usluga snimanja sadržaja ne plaćam, ukoliko ga već nisam platio, već da sačekam ovaj novi. Naravno nisam ni imao nameru da platim nešto što nisam tražio, niti sam za to potpisao ugovor, tako da sad nemam peripetije i oko toga.
 
Odgovor na temu

Miges

Član broj: 272914
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.11.2010. u 18:20 - pre 162 meseci
Danas sam bio u Telekomu. Naime, jos uvek sam pod ADSL ugovorom do 18. decembra, i mislio sam da, kada mi istekne taj ugovor, potpisem ugovor na 2 godine (4MB + IPTV). Danas sam otisao da trazim probni period IPTV-a (30 dana) kako bih video kako radi i sve ostalo, ali mi je sluzbenica na salteru rekla da u koliko zelim akciju 4MB + IPTV, ne mogu da uzmem probni period IPTV-a, nego moram da dodjem po isteku trenutnog ugovora (18. decembra) i podnesem zahtev za akciju 4MB + IPTV. Kakva su vasa iskustva? Ja stvarno ne bih zeleo da potpisem ugovor na 2 godine na slepo, pa da mi posle ne radi IPTV zadovoljavajuce, pa sta cu onda? Da li stvarno ne moze probni period ko zeli ovu akciju ili je sluzbenica na salteru ne informisana?
 
Odgovor na temu

clear-sky
Serviser racunara i opreme
Pancevo

Član broj: 77526
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?22.11.2010. u 23:36 - pre 162 meseci
Kao i sve sluzbenice na salteru i ta je piiiiiip-piiiiiip...Sto se tice promocije imas moj glas ZA.Ja sam zadovoljan.
Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.11.2010. u 00:52 - pre 162 meseci
U ugovoru piše sledeće, citiram:

"Telekom se ovim ugovorom obavezuje:
...
- Da obezbedi kvalitetan i kontinuiran prijem TV signala u skladu sa važećim propisima i standardima;"

Dakle, ukoliko prenos nije kvalitetan i kontinuiran, imaš apsolutno pravo da tražiš raskid ugovora. Naravno prvo moraš prijaviti kvar, pa ukoliko ne uspeju da ti srede problem, tehničari će zabeležiti da nije moguće ostavirti uslugu odgovarajućeg kvaliteta, i tek tada možeš da tražiš raskid ugovora.
 
Odgovor na temu

clear-sky
Serviser racunara i opreme
Pancevo

Član broj: 77526
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.11.2010. u 13:02 - pre 162 meseci
A do tad ce mnogo vode dunavom da protece...
Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.
 
Odgovor na temu

Miges

Član broj: 272914
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.11.2010. u 13:20 - pre 162 meseci
Ok, hvala vam.
 
Odgovor na temu

Dogac
dipl.pravnik
Užice

Član broj: 273570
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.11.2010. u 13:28 - pre 162 meseci
Pozdrav svima na forumu.

Ovo je moj prvi post i žao mi je što je to negativno iskustvo sa Lelekomom.

23.09. sam u poslovnici, ovde u Užicu, potpisao ugovor za IPTV + Click 4 na šalteru 3. Odmah se službenica okrenula ka koleginici na šalteru 2 (inače, sede jedna do druge) i rekla joj da mi aktivira Click 4. Posle par minuta njihove međusobne diskusije (da li je to Clik 4 a paket 3, ili paket 4 a Clik 3) ova reče da je kampanja promenjena. Zatim me pitala da li želim sam da povežem STB ili da dođu iz tehničke službe i ja odgovorih da oni dođu jer ima tu posla oko sprovođenja kabla od kompa do TV-a. Čim sam došao kući primetim da mi net brži ali i da mi link pada svaka 3 minuta. Okrenem milion puta onaj broj za prijavu kvara, ali dobiti operatera se graniči sa nemogućim.

Odem ujutro do poslovnice, žalim se, kad gospođa kaže da ne mogu tu da se žalim, već na broj koji sam okretao milion puta. Tako joj i kažem, da sam ga okrenuo bezbroj puta, a ona ponovo da ne mogu tu da podnesem prijavu na kvar. Ja i dalje ne verujem kakav je to sistem! Lepo sam se tu iznervirao pa je gospođa rekla da sam odem do tehničke službe i potražim izvesnog "majstora".

Odem ja, naletim na drugaricu koja tu radi pa mi ona pomože da nađem "majstora". Levo desno, trte mrte, kaže on doći će sutradan mada mi je kvar sigurno zbog starog modema od ADSL-a (crni mali Sagem router). Daju mi odmah nov, Huawei HG520i. Povežem ga kod kuće, međutim promene nema. Na ovom forumu nađem da može da se uradi update rutera, pa to i učinim i ADSL se stabilizova.

"Majstor" me pozva sutradan i kaže dolazi oko 3. Ja čekao do 5 i odustao. To je bio petak.

Dođe on u ponedeljak, poveza sve, kad slika loša, velika pikselizacija. Kaže on da sačekam dan, dok on podnese izveštaj da je aktivirao IPTV pa da onda okrenem 9813 ili koji već broj, i da prijavim. Uradim tako i brzom brzinom, posle 3,4 dana, dođoše momci da pogledaju. Zvali centralu, ovi nešto odradili (ako sam dobro razumeo povećali neko vreme odziva interneta?- možda lupam) i IPTV dođe sebi. Vrednosti margina loše, a udaljen sam max 500m od centrale. Ma nema ni toliko. Ipak pošalju momka da pregleda linije, utičnice, kablove... sve super. Čak mi i paricu promeni. Vrednosti ostale loše, ali slike ima, tona ima

E, sad, tu se golgota ne završava. Dobijem račun za ADSL za septembar (ugovor za IPTV potpisao 23.09.) od 1886 dinara. Okrenem kor.servis kažu urađena je automatska reklamacija, stiže novi račun. Tako i bi, ali i novi račun iznosi 1754 dinara, umesto 1442 (za Click 1, odnosno Click 4 na promociji). Okrenem opet servis kad izvesna Tijana poče da mi objašnjava. Verujte mi da sam stekao utisam da ta devojka nema ni osnovnu školu. Ona je mene ubeđivala sledeće: od 1.do 23. septembra mi je račun obračunat po ceni od 1442 dinara, a preostalih 7 dana, od 23. do 30. septembra po istoj toj ceni i zbog toga je sad 1754! Kad ne umreh na mestu. Zovnem opet sutradan i momak kaže da sam u pravu ali da moram u poslovnici da se žalim. Odem ja i dobijem odgovor da mi je ADSL ubrzan 23.09. a da mi je IPTV pušten 28.09. i zbog toga su mi 4 dana računali kao Click 4, po ceni koja nije u promociji. Kao da sam ja hteo brži net bez IPTV-a. Još mi jedna mlada i veoma arogantna "šalteruša" kaže: pa šta je, gospodine, to su samo 4 dana!??? Tu sam baš bio popi*deo, nazvao ih lopovima, okrenuo se i izašao.

Eto, ako sam smorio, izvinjavam se. Samo sam hteo da iznesem svoj "slučaj" pošto vidim da je ova tema baš ispraćena.



 
Odgovor na temu

jfpfc
student, VTS Novi Sad
Novi Sad

Član broj: 270795
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.11.2010. u 15:38 - pre 162 meseci
Koristim IPTV oko dva meseca! Do pre par nedelja radilo je sve savrseno, a onda su pocele pikselizacije i zamrzavanje slike. Jutros kada sam upalio TV, slika je naravno bila zamrznuta a pri pokusaju da promenim kanal, STB uopste nije reagovao na daljinski. Pokusao sam da ga restartujem i nakon 10-ak minuta umesto da se pojavi logo IPTV-a sa mogucnoscu da unesem sifru, pojavi se sledece: ,,The requested URL could not be retrieved. Press Home to retry. If the problem persists, cyde power to restart''. Pritisnem na daljinskom Home, kao sto pise na ekranu, i ne menja se nista. Probam ponovo da ga restartujem kad ono ista poruka. Zovem tehnicku podrsku na 977 i operater mi kaze da restartujem opet(!?). Naravno, ponovo nista. Onda mi slozi pricu kako postoje neki problemi na podrucju 021 i kao da se radi na otklanjanju kvara itd, i rece mi da pokusavam da resetujem STB dok se ne pojavi odgovarajuca slika. Ceo dan kao budala resetujem STB ali nista. Interesuje me da li je neko imao slican problem, i ako jeste, sta je u pitanju i kako da se to resi? Necu vise da zovem opet 977 jer mi nista novo nece reci, a i zivci su mi pri kraju, a razmisljam i o raskidu ugovora!
 
Odgovor na temu

Dobroslav
Student
Voždovac

Član broj: 147798
Poruke: 28
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 447438554


+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.11.2010. u 17:14 - pre 162 meseci
Ja sam se jutros prijavio za uslugu click4 + iptv međutim izgleda da mi još nisu pustili brži net...
Inače, ja sam već postojeći korisnik IPTV-a i ADSL-a pa sam obnovio ugovor na još dve godine i iskoristio sam ovu promociju:

Evo i slike pa da vidim da li mogu uopšte da "izdržim" 4mb/s i IPTV...

http://img15.imageshack.us/img15/3189/capturetdb.png
 
Odgovor na temu

Motoe770
igor aleksic
novi sad

Član broj: 151083
Poruke: 90
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?23.11.2010. u 18:14 - pre 162 meseci
Citat:
jfpfc: Koristim IPTV oko dva meseca! Do pre par nedelja radilo je sve savrseno, a onda su pocele pikselizacije i zamrzavanje slike. Jutros kada sam upalio TV, slika je naravno bila zamrznuta a pri pokusaju da promenim kanal, STB uopste nije reagovao na daljinski. Pokusao sam da ga restartujem i nakon 10-ak minuta umesto da se pojavi logo IPTV-a sa mogucnoscu da unesem sifru, pojavi se sledece: ,,The requested URL could not be retrieved. Press Home to retry. If the problem persists, cyde power to restart''. Pritisnem na daljinskom Home, kao sto pise na ekranu, i ne menja se nista. Probam ponovo da ga restartujem kad ono ista poruka. Zovem tehnicku podrsku na 977 i operater mi kaze da restartujem opet(!?). Naravno, ponovo nista. Onda mi slozi pricu kako postoje neki problemi na podrucju 021 i kao da se radi na otklanjanju kvara itd, i rece mi da pokusavam da resetujem STB dok se ne pojavi odgovarajuca slika. Ceo dan kao budala resetujem STB ali nista. Interesuje me da li je neko imao slican problem, i ako jeste, sta je u pitanju i kako da se to resi? Necu vise da zovem opet 977 jer mi nista novo nece reci, a i zivci su mi pri kraju, a razmisljam i o raskidu ugovora!


i kod mene nije bilo ceo dan signala (ista poruka),na poziv tehnickoj podrsci rekli su da je problem na nivou vojvodine i da ce signal doci u toku dana...pre sat vremena se pojavio i za sad radi savrseno
NE BRZE OD ZIVOTA
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Promocija ADSL Click 4 + IPTV?

Strane: << < .. 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 207170 | Odgovora: 796 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.