Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lepljenje titla i slike bilo gde na ekran

[es] :: Video softver :: Lepljenje titla i slike bilo gde na ekran

[ Pregleda: 1881 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos P

Član broj: 67359
Poruke: 7
*.ptt.rs.



Profil

icon Lepljenje titla i slike bilo gde na ekran13.09.2010. u 12:27 - pre 165 meseci
Pozdrav svima. Imam problem na koji sam vec utrosio nekoliko sati bezuspesne pretrage po internetu. Imam snimak na kome se pojavljuje tekst, koji je u jednom trenutku na sredini dole, pa onda posle nekoliko sekundi u donjem levom uglu, pa u donjem desnom itd. Ja bih hteo na taj (engleski) tekst da prelepim prevod na nasem jeziku, ali nisam uspeo da nadjem besplatan program koji tu opciju nudi. Takodje me interesuje kako da prelepim sliku preko celog video snimka, npr. od 2 min. i 6 sek. do 2 min. i 28 sek. trajanja snimka da bude ta slika. Hvala puno na odgovorima!
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Lepljenje titla i slike bilo gde na ekran13.09.2010. u 14:57 - pre 165 meseci
Za sve sto je malo komplikovano, na priemr: ova slicica gore pa posle toga dole, pa onda malo levo itd... se koriste programi za video montazu pa onda u njima postavljas sta hoces na koje mesto hoces.

Za pocetak ja mislim da je pametno poceti sa programom Corel VideoStudio koji je dosat dobar za pocetnike. A kasnije ako ti on prestane preslab se treba preci na profesionalne programe za montazu Sony Vegas, Adobe Premiere itd.

Moras poceti i probati u nekom od tih programa pa onda ako negde zapsne postavi konkretno pitanje. Na primer u ovom forumu imas temu o Vegasu...
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Lepljenje titla i slike bilo gde na ekran14.09.2010. u 16:15 - pre 165 meseci
Nemoj odmah komlikovano , neznas ni osnovne stvari , kako onda da ti neko objasnjava keyfremove i ostalo . http://www.sonycreativesoftware.com/download/link?id=4230.1 evo ti kompletan tutorijal i na engleskom . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

Brodoplovac
Beograd

Član broj: 171299
Poruke: 838
*.adsl.verat.net.



+166 Profil

icon Re: Lepljenje titla i slike bilo gde na ekran14.09.2010. u 16:21 - pre 165 meseci
To može da uradi Camtasia studio. Defitivno najlakši program za rad. Imaš na njihovom sajtu tutorijale.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Lepljenje titla i slike bilo gde na ekran

[ Pregleda: 1881 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.