Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem u titlu php, molim za pomoc

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Problem u titlu php, molim za pomoc

[ Pregleda: 786 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Elvis55

Član broj: 267480
Poruke: 2
*.fbx.proxad.net.



+1 Profil

icon Problem u titlu php, molim za pomoc02.09.2010. u 19:25 - pre 165 meseci
Kao prvo pozdrav! Zelim da kazem da ovaj forum posecujem evo vec 7 - 8 godina.. Nalazio sam resenja za moje probleme i evo doso je i red da se uclanim i postavim ono na koje ubise trazeci, googlajuci na raznim forumima i nemogu resenje naci.


Ovako pokusacu da sto opsirnije objasnim moj problem..


Imam php stranicu.. Trenutno nije online.. Pokusavam napraviti nesto...

Ovako:

Imam samo index.php sve u njemu i mysql data basa..

Sad postoji mogucnost da recimo kad covek otvori index.php da upise neki text i onda klikne ok i otvori mu se druga stranica a ustvari to je u index.php nize..

Recimo box za pisanje upisem.. i posle se otvori isti index.php samo nize i na sredini text koji sam upisao..

znaci dodaje se <p><font size=\"5\"><font color=\"#e71818\">\'.$fetch[title].\'</font></font></p></b> \' fetch title je text koji je upisan.

E sad ja ocu da u title bar gore taj se text pokaze kad se klikne na text koji je napisan.. Pokusavao sam u php ubaciti tj u title da pring fetch title ali nista.. Na milion drugih nacina sam pokusavao nista...

Nadam se da vam je malo jasno...

I ako treba bilo kakva informacija za dalje resavanje ovog problema slobodno pitajte..


Pozdrav, hvala i nadam se da cese neki majstor javiti :)

Da naglasim jos nesto.. znaci kad se otvori .. ime.com onda kad se klikne na text upisan bude.. ime.com?id=broj

Ps: Gosp. Goran Rakić ne vidim gde sam ja to nesto pogresno napisao.. da bi mi se post obrisao ..samo sam potrazio pomoc.. Ako to kvari pravila ja se izvinjavam.. Mozda sam u pogresnu sekciju napisao.. Evo sad pisem u PHP za pocetnike.. mada nisam pocetnik...

Hvala jos jednom
 
Odgovor na temu

dakipro
Dalibor Jovic
Web Developer
Bergen, Norway

Moderator
Član broj: 31848
Poruke: 1792
109.106.238.*

Sajt: norway.dakipro.com


+190 Profil

icon Re: Problem u titlu php, molim za pomoc02.09.2010. u 19:49 - pre 165 meseci
Ja iskreno, citam vec 3ci put i nista ne razumem tacno sta tebi treba i sta ti pravi problem :(
Zelis da kad kliknes na neki html element (recimo A tag) sadrza TITLE taga bude odmah izmenjen?
To je najbolje javascriptom da uradis, a ako zelis da php ispise nesto u TITLE tag, to je echo, ali to sigurno vec znas.

Probaj da obrazlozis problem iz drugog ugla, ja ne kontam o cemu se ovde radi
 
Odgovor na temu

Elvis55

Član broj: 267480
Poruke: 2
*.fbx.proxad.net.



+1 Profil

icon Re: Problem u titlu php, molim za pomoc02.09.2010. u 19:56 - pre 165 meseci
Hvala ti na odgovoru..

Resio sam problem, a bio je tako lak..


<center>
<title>'.$fetch[title].'</title>
<b> <p><font size="5"><font color="#e71818">'.$fetch[title].'</font></font></p></b>



<p><iframe src="http://www.domain..share.php?href=http://domain.com/?id='.$_GET[id].'" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; width:370px; height:80px"></iframe></p>
</center>

Znaci kad se klikne na share tamo je javljao Page title IMESajta.com

E ja sam sad ubacio <title>'.$fetch[title].'</title> i sada funkcionise... znaci fetch title je bila poruka/text koja se upisuje i hteo sam da na kad se klikne znaci na share da tamo bude poruka znaci Elvis share this: Text poruke on domain.com...

Pisalo je samo Elvis share domain.com bez text poruke..

Sad sam ubacio i moja kodirana skripta je full spremna... A mucio sam se da sredim..

Oprosti za prvi poruku i ja kad je sad citam nista ne kapiram, haha.. To je tako kad zelimo da u kratke crte objasnimo nesto...

Hvala ti... Moze se zatvoriti ovaj post od moderatora..

Hvala jos jednom
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: Problem u titlu php, molim za pomoc

[ Pregleda: 786 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.