Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Plata masinskog inzenjera u a.d. Umka

[es] :: Vodič za posao :: Plata masinskog inzenjera u a.d. Umka

[ Pregleda: 5718 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vojvoda82

Član broj: 74106
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Plata masinskog inzenjera u a.d. Umka01.09.2010. u 19:19 - pre 166 meseci

Trebalo bi da idem na neki razgovor za posao u fabriku kartona Umka..
Zna li neko kolike su plate masinskih inzenjera tamo? Kako posluju, kakva je situacija tamo?
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
Poruke: 392
95.180.73.*



+120 Profil

icon Re: Plata masinskog inzenjera u a.d. Umka01.09.2010. u 21:59 - pre 166 meseci
sa iskustvom (visegodisnjim) / bez iskustva (bolonjac) >smer ?
Prijatelj mi radi tamo oko 2 god. relativno je zadovoljan, a plata - pitao sam ga 1.put kako je sto se tice toga - odgovor mu bi da je zadovoljan a da bi moglo i bolje (nisam zalazio u detalje koliko je to u dinarima/evrima jer ipak on radi i zaradjuje za sebe a ne za mene )
Po njemu, moze dosta da se uzme znanja tamo, prednost je i to sto se nalaze na, pa, kraju Ostruznice (nakon skladista Lukoila jedno 2km) te pocetku Umke (odmah do njih je i fabrika koja proizvodi stakla za naocare) i relativno se brzo stigne kolima posto taj put nije uopste opterecen saobracajem. Imaju posla, rade dosta sa inostranstvom i relativno dobro posluju (a jedan od vlasniika fabrike od 2008. je i Jaffa Fabrika biskvita iz Crvenke :) --Mana fabrike je, pa recimo teski mirisi koji nastaju pri natapalju, preradi i procesu stvaranja kartonske ambalaze, ali takva je industrija.
--
Na kraju krajeva, prilikom razgovora za posao pitaj sve sto te zanima, kad te pitaju za novce reci cifru za koju mislis da bi ti na pocetku odgovarala, pa ako se dogovorite- dogovorili ste se, a ako ne trazis drugi posao.



 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Plata masinskog inzenjera u a.d. Umka

[ Pregleda: 5718 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.