Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Provjera informacija iz svjedocanstva

[es] :: Vodič za učenje :: Provjera informacija iz svjedocanstva

[ Pregleda: 3729 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.cg.yu



Profil

icon Provjera informacija iz svjedocanstva24.01.2004. u 16:14 - pre 246 meseci
Intersuje me da li fakulteti provjeravaju informacije iz svjedocanstava srednje skole i ako da kako ( telefonom, faxom, postom ... )

Pitam jer je jednom mom drugu kada mu je bila potrebna neka prepiska dokumenata, ova moja ista skola odugovlacila nekoliko sedmica. Nebih da i mene tako cooliraju, pa da mi ovi sa faxa kazu da mi nevaze dokumenta, ili tome slicno.

Dakle, da li se svjedocanstva provjeravaju i kako. Prvenstveno me interesuje kako ovo ide na Beogradskom Univerzitetu (tj FON i ETF :) )
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva24.01.2004. u 16:25 - pre 246 meseci
Zar ovo pitanje ne bi trebalo da bude usmjereno na 'studentski servis' u fakultetu koji te zanima?

Pa oni tacno znaju da li se to provjerava telefonom, pismenim putem itd., jer RADE tamo. Raspitaj se kod njih, i reci im kakve probleme NECES da imas - pa zato PROVJERAVAS.

Mi samo mozemo da spekulisemo.

MissPiggy:)
 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.cg.yu



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva24.01.2004. u 17:27 - pre 246 meseci

Hvala, raspitacu se u "studentskim servisima" sto se tice toga dakle

Ovdje sam pitao cisto da vidim da li je neko ima problema sa ovim ili da li je vec pitao ovakvo nesto na nekom fakultetu.

U svakom slucaju hvala :)
 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.cg.yu



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva25.01.2004. u 13:32 - pre 246 meseci

Znaci niko nije imao problema sa ovim ?
 
Odgovor na temu

Daddy
BL - RS

Član broj: 339
Poruke: 444
81.93.67.*

ICQ: 43776160


Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 08:24 - pre 246 meseci
Sinko, sigurno da se provjerava. Znas li ti koliko je u toku rata, i sada poslije rata bilo pokusaja podvale i falsifikata. Po meni trebalo bi napraviti provjeru svih srednjoskolskih i fakultetskih diploma koje cirkulisu u zadnjih 15-tak godina!
Znaci ne boj se, sigurno ce da te chekiraju!!!
~~d.m.a.v.~~
 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.cg.yu



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 12:24 - pre 246 meseci

Jel ima neko e-mailove studentskih servisa FON-a i ETF-a ?
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 16:04 - pre 246 meseci
Citat:
Lord_Sauron:
Jel ima neko e-mailove studentskih servisa FON-a i ETF-a ?


Pa koristi internet da bi dosao do web stranice FON-a ili ETF-a, pa posaljes e-mail generalno, i pitas svoje pitanje, i neko ti se javi...ja mislim da tako ide...hoces da ih upitamo jos to pitanje koje tebe interesuje, dok sjedis i cekas odgovor?



 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.cg.yu



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 16:58 - pre 246 meseci
heheheh , pa nije meni internet stran , nego nisam pronasao na zvanicnim sajtovima nijedan direktan email, pa samo pitam. Ionako ce mi ( posto sam vec pisao fakultetima, i jos nisam dobio odgovor :) ti likovi sa fakulteta poslje reci da se obratim na taj i taj email. A i azurnost doticnih web sajtova je sumnjiva.

Pitao sam samo da vidim zna li neko sa foruma direktan email, pogotovo ako su studenti nekog od tih fakulteta. Stvarno nevidim razlog za zauzimanje tako agresivnog stava. Ako nisam vec naveo u proslom postu, izvinjavam se, ali sam pretrazio sajtove FON-a i ETF-a, i "odguglao" po ostalim nezvanicnim sajtovima ali nisam nasao direktne mailove.

Zahvaljujem se na svoj pomoci, ali posto se ova tema polako pretvara u flame izvinjavam se svima koje sam mozda uvrijedio. Eto toliko. :)
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 17:32 - pre 246 meseci
Hm...Lord_Sauron, meni je zao sto toliko emotivno reagujes na moje poruke u vezi FON-a i ETF-a. Posto ti i sam znas kako da dodjes do odgovora na svoja pitanja, koja je poenta da ih pitas, i da odgovoras na ista?

Sto se tice provjeravanja detalja na svjedocanstvu, ti si rekao da si ti zabrinut o tome koliko im dugo treba da urade te provjere i da li se provjere uopste rade. Daddy je naveo da je velika vjerovatnoca da ce se provjere raditi, i da nema sta da brines oko toga. Moja poruka (koju je moderator markom obrisao, jer on licno nije razumio kontekst) je bila da je to mozda cak i razlog da se BRINES oko provjera (ovim sam aludirala na mogucnost da si ti pitao ovo pitanje sa tim da vidis kakve su sanse da te uhvate ili ne, u zavisnosti na to da li odlucis da li da muckas ocjene ili ne).


A ako moderator, markom, zeli da mu pojasnim poruku, on moze to da upita direktno na ovom forumu, a NE da mi brise poruku, jer nisam prekrsila nijedno pravilo. Dakle, zelim da se moja poruka vrati kako je bila, i zelim izvinjenje zbog brisanja (sa naznakom da je razlog nepostojeci, jer nije moja 'greska'), i potpis odgovornog moderatora. To je druga stvar ako moderator sam ne shvata, i lijen je da upita za pojasnjenje.

Hvala unaprijed.

Nadam se da necu biti prinudjena da idem na forum Prijedlozi i Pitanja da klarifikujem ovakve BANALNOSTI!

MissPiggy:)
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 17:44 - pre 246 meseci
Alternativni odgovor na tvoje drugo pitanje tj.
Citat:
Lord_Sauron: Jel ima neko e-mailove studentskih servisa FON-a i ETF-a ?
je sljedece:

Pokusaj da pratis metodologiju: Odes na http://www.fonforum.tk/ , i prodji kroz forume koje se ticu FON-a. Posto ces dobiti poruku da gore navedeni forum nije funkcionalan, klikni na www.fonforum.org/cgi-bin/ikon/ikonboard.cgi . Mozes da svrljas koliko god hoces, ali kao sto ti je receno, nemas sanse da upitas svoje pitanje, jer nesto stuca sa tom web stranicom. Znaci, pogledaj kroz liste korisnika, i mozes da vidis da li ima neko ko moze da ti pomogne...napises izvinjenje zbog uznemiravanja, i uputis im svoj problem + reci koje e-mail adrese su ti potrebne. Nemas sta da izgubis.

MissPiggy:)
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.markom.info

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 17:46 - pre 246 meseci
Ne pada mi na pamet da se izvinjavam za brisanje "me too" poruke sa foruma. Dobila si objašnjenje brisanja poruke koje se sastoji u "nisam razumeo poruku", a to efektivno znači da je poruka bila besmislena i van konteksta, pritom ni malo šaljiva.

Ova poruka je ovde samo da ne bi došlo do optužbi za cenzurisanje kad sledeći put izbrišem poruku koja proziva logično moderisanje foruma.

Toliko.

Marko.
 
Odgovor na temu

filmil
Filip Miletić
Oce Technologies B.V., inženjer
hardvera
Arcen, NL

Član broj: 243
Poruke: 2114
*.adsl.zonnet.nl

Jabber: filmil@jabber.org
ICQ: 36601391


+3 Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 21:46 - pre 246 meseci
Citat:
sajtovima nijedan direktan email, pa samo pitam. Ionako ce mi ( posto sam vec pisao fakultetima, i jos nisam dobio odgovor :) ti likovi sa fakulteta poslje reci da se obratim na taj i taj email. A i azurnost doticnih web


Ako se nešto u poslednje vreme nije drastično promenilo, ETF baš i nema ekipu koja redovno održava prezentaciju fakulteta; a studenska služba svakako ne koristi email u korespodenciji. Ko je ikada bio u čuvenoj sobi 92 zna o čemu govorim.

Savet, u više navrata proveren u praksi, jeste da pozoveš telefonom, ali da probaš da prvo pronađeš prodekana za nastavu i sa njim (ili njom, ne znam ko je sada za to zadužen) popričaš o tome šta te zanima. Tek tada ima smisla obratiti se studenskoj službi, preporučljivo sa: „...profesor <ime prodekana za nastavu> me je posavetovao da vas pitam...“ Rezultat bi, ako uradiš ovim redosledom, trebao da bude povoljan. Još je bolje ako istu stvar nekako možeš da uradiš lično.

f

 
Odgovor na temu

filmil
Filip Miletić
Oce Technologies B.V., inženjer
hardvera
Arcen, NL

Član broj: 243
Poruke: 2114
*.adsl.zonnet.nl

Jabber: filmil@jabber.org
ICQ: 36601391


+3 Profil

icon Re: Provjera informacija iz svjedocanstva26.01.2004. u 21:53 - pre 246 meseci
http://www.etf.bg.ac.yu/uprava/dekanat.php?lang=sr

 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Provjera informacija iz svjedocanstva

[ Pregleda: 3729 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.