Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Motorola A925

[es] :: GSM - telefoni :: Motorola A925

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 230566 | Odgovora: 762 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igicar
Igor Miletic
skola
Beograd

Član broj: 44283
Poruke: 49
*.scnet.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92519.03.2006. u 22:07 - pre 220 meseci
dakle mik da li si kada povezes telefon i komp na fonu otvorio desktop suite i stavio d se konektuje sa pc-ijem. a sto se prodavca-prevarantra tice zato se uzima broj licne karte ili zapises reg. broj auta a ako to neuradis nezoves ga sa broja sa koga si ga vec zvo vec sa drugog fona ili sa skrivenog broja(#31#).
 
Odgovor na temu

-Miki-
Valjevo

Član broj: 88612
Poruke: 38
*.216-131.static.va.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92519.03.2006. u 22:48 - pre 220 meseci
Da sve sam probao definitivno je problem otprilike hardverske prirode :( ali bar sam provalio kako da prebacujem fajlove na mmc sa infraredom hmm prilicno glupo ,na nokiji je to mnogo lepse odradjeno al sta je tu je :) .Sto se tice one barabe broj kola sam zapamtio crni golf 4 bg******* jedino mi je problem sto moram opet da palim u bg ali verovatno cu ga naci , a inace na broj se uopste ne javlja iskljucio je karticu - logicno znao je da mi je podvalio i da cu ga traziti , ali zato ce golf da mu nastrada ! broj je inace 064 2550020 pa ako ga neko opazi u oglasima zajte o kome se radi tip inace radi sa telefonima (dobro ocigledno) a inace nisam isao u detalje jer za ovih 36 g uzeo sam puno stvari na oglas ovo je prvi put da me neko tako bezobrazno prevari i to mi naplati 130 e hmmm je..cu mu mater -vrlo verovatno , a i znam kako cu ubuduce.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Motorola A92520.03.2006. u 17:26 - pre 220 meseci
Dobro je sto si nas na vreme upozorio da covek koristi broj kartice koju je, kako sam kazes, iskljucio. Pa kada ga mi budemo zvali, da znamo da je uzalud.

Drugi put kada planiras nesto, planiraj u sebi. Velika je verovatnoca da tip, ili neko ko mu zna broj mobilnog, prati ovaj forum.
 
Odgovor na temu

igicar
Igor Miletic
skola
Beograd

Član broj: 44283
Poruke: 49
*.scnet.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92520.03.2006. u 21:06 - pre 220 meseci
ajde sada ti lepo podel;i sa nama kako d stavim da mi telefon prebacuje sa blututa na karticu i kako da posaljem neku vecu pesmu recimo 5mb preko BT-a zabaguje mi se fon i jos nesto kako da stavim da mi telefon vibrira i zvoni u isto vreme??
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Motorola A92520.03.2006. u 22:03 - pre 220 meseci
Za ovo zadnje imas program "Vibor".
 
Odgovor na temu

-Miki-
Valjevo

Član broj: 88612
Poruke: 38
*.216-131.static.va.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92520.03.2006. u 22:48 - pre 220 meseci
@JankoNis
Nisam te bas najbolje razumeo , broj sam namerno stavio da vi ostali znate ako kasnije ukljuci ili pokusa da proda broj na oglasu da znate ko je prodavac doticnog broja ili aparata , sta je tu lose ? Uostalom dobro bi bilo da (on ili neko njemu znan) prati forum da mi se javi i lepo izvine ,on ima moj broj, u redu bi bilo da je covek rekao ne radi usb ostalo je ok ,cena takvog 70,80e i svima lepo a ovako .... ja palim iz VA platim tel 130e i ne radi usb a on hmmm ispari. STVARNO MRZIM PREVARANTE !

@Igicar
Jel zezas ili stvarno ne znas ?

pozdrav Miki
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Motorola A92520.03.2006. u 23:15 - pre 220 meseci
OK, shvatio sam da je tip karticu bacio, posto mu znas broj a ocigledno te je namerno prevario. U tom slucaju, taj broj niti ce da se prodaje, niti da se ponovo pojavi u nekom oglasu (osim ako tip nije lood).

A ovo za planiranje je zbog tebe. Nemoj takve namere da iznosis na forumu, jer nije u redu. Ako zelis da se osvetis tipu, uradi to i cuti. Sto kazu, dzabe Srbin smuva najbolju zensku, ako to niko ne zna.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

igicar
Igor Miletic
skola
Beograd

Član broj: 44283
Poruke: 49
*.scnet.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92521.03.2006. u 09:39 - pre 220 meseci
ne najozbiljnije ne znam a jankoNIS zamolio bih te da mi das link do tog programa ili da mi posaljes na mail i zamolio bih te da mi posaljes jos neke zanimljivije programe ako nij problem unapred havala. da zaboravin [email protected]
 
Odgovor na temu

morke

Član broj: 1391
Poruke: 143
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Motorola A92521.03.2006. u 12:40 - pre 220 meseci
Da li je neko probao Crystal2Mobile 2.0Beta3 kao zamenu za SmartMovie 3.7x? Meni i dalje (kao i sve ranije verzije) puce kada probam da uđem u settings, instaliram ga isključivo na karticu zbog veličine (1.5MB).
 
Odgovor na temu

-Miki-
Valjevo

Član broj: 88612
Poruke: 38
*.216-131.static.va.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92521.03.2006. u 17:41 - pre 220 meseci
@JankoNis Ok nisi me najbolje razumeo ali nema veze tacka na sve to u sustini i ne treba mi usb osim ako ne daj boze zakuca , valjda nisam toliki basuz :)

@Igicar a i ostali koji ne znaju

Podesi konekciju u desktop suite na BT i naravno ukljuci BT na discovery , otvori mrouter (na kompu) i cekiraj bt com 5 i 6 posle cega ces startovati desk na telefonu dobices poruku pc conected (sacekaj malo). Startuj desktop pc na kompu i otvori file browser ,otvorice ti se novi prozor i tu ces videti 2 foldera C i D pri cemu je C interna a D externa memorija. Dvoklikom na D ucices u podfolder "media files" i tu napravi novi folder recimo "muzika" i ostavi tako .Otvori total commander ili my computer pronadji pesmu ili fajl koji hoces da prebacis i prostim kopiranjem ili samo prevlacenjem iz komandera u folder koji si napravio (na my a925/d/media files/muzika) prekopiraces zeljeni fajl na mmc i to ti je to :) , ako nesto nije jasno pitaj :)

@morke
zasto se smaras sa Smart movie 3.7 koji ne radi kad verzija 2.76 radi savrseno ?

 
Odgovor na temu

morke

Član broj: 1391
Poruke: 143
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Motorola A92521.03.2006. u 18:13 - pre 220 meseci
@-Miki-

Mislio sam na 2.7x :) "Smaram se sa 3.x" jer pruža podršku za 25fps što je jedino prijvatljivo, 15fps je bljak.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Motorola A92521.03.2006. u 19:04 - pre 220 meseci
@Miki:

Bas sam hteo da ti odgovorim, pa vidim da si i sam dosao do tog zakljucka. Po meni, USB konekcija je totalno nepotrebna, ja sam je isprobao 2 puta i od tada mi kabl skuplja prasinu. Posto vidim da niko od vas nije toliko siromasan, moj je predlog da kupite USB reader za SD i MMC kartice. Izgleda kao obican USB stick. Model koji sam ja kupio nema internu memoriju, kostao je oko 700 dinara (u aprilu 2005.). MMC kartica iz telefona moze da se vadi na vruce, ubodete je u citac, prebacite na racunar/sa racunara sta vam je potrebno i vratite u telefon. I brze i bolje od bilo kakvog drugog prebacivanja fajlova. A usput, mozete karticu iz telefona da koristite kao prenosnu memoriju (za bilo kakve fajlove).

@igicar:

Poslato.
 
Odgovor na temu

igicar
Igor Miletic
skola
Beograd

Član broj: 44283
Poruke: 49
*.scnet.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92521.03.2006. u 19:40 - pre 220 meseci
dakle mene zanima kako da sa recimo ortakovog telefona prebacujem direktno na karticu i zanima me koji plejer koristite za video meni tcpmp nece da radi
 
Odgovor na temu

vlawer
Bgd

Član broj: 56664
Poruke: 16
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Motorola A92522.03.2006. u 10:32 - pre 220 meseci
@ Morke

25fps na a925 mozes da vidis samo sa TCPMP - 0.71b ( vec sam postovao o ovom ) i sa Mobiclip-om - koji koristi svoje file-ove ( .mo ) nesto losijeg kvaliteta ali moze da pusti i 30fps.
Dobar je, ali za konverziju celog filma ode izmedju 4-9 sati !!! u zavisnosti od kvaliteta, a nedao ti bog da dodas neki filter u VirtualDUB - u ( kod mene - AthlonXP @11x200)
TCPMP je i dalje po meni jedina opcija sa svim manama.
Pozdrav !
 
Odgovor na temu

morke

Član broj: 1391
Poruke: 143
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Motorola A92522.03.2006. u 15:52 - pre 220 meseci
@vlawer
Znam za Mobiclip, probao sam ga i radi, ali je kao što si rekao užasno spor. Jedino rešenje koje meni igra je da samo AVI prebacim (bez ikakve rekompresije, mahom gledam serije pa je fajl do 400MB) na SD karticu i pustim na mobu, što sa SM 2.7x funkcioniše, ali koči kod bržih scena, zato se i "cimam" da SM 3.x proradi jer navodno podržava 25fps.
 
Odgovor na temu

-Miki-
Valjevo

Član broj: 88612
Poruke: 38
*.216-131.static.va.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92522.03.2006. u 20:36 - pre 220 meseci
@Morke
Sto se tice tvojih zelja ne zaboravi ipak da je ovo telefon sa procesorom od 168 mhz i tih 25 frejmova bez seckanja ili nekih drugih gubitaka tesko ces naci u nekom programu , ne moze i jare i pare , moj ti je predlog da kupis neki lap i da resis problem.
Smart movie koristim vec par godina (na raznim telefonima) i zaista je ubedljivo naj program sto se tice Divx-a na telefonu e sad ipak treba biti realan i zadovoljiti se vrlo korektnom slikom i brojem fps s obzirom na cemu se gleda.Ja koristim verziju 2.76 i radi odlicno , konverzija ide brzo i licno nemam zamerki , uostalom srecno sa trazenjem "idealnog" programa .

Usput da li je neko kupio bateriju veceg kapaciteta za ovaj telefon posto sam na netu video da ih ima da se nadju (1500 mah) i gde je kupio ili bar gde ima orginalna (sta je tu je) - huh to je zaista velika mana ovog telefona autonomija =0

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao -Miki- dana 22.03.2006. u 21:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

reflector
BG

Član broj: 70519
Poruke: 55
194.106.175.*



Profil

icon Re: Motorola A92525.03.2006. u 00:51 - pre 220 meseci

od skora sam vlasnik jednog extra ocuvanog primerka ovog tel, zahvaljujuci
Sta_Sad!?-u koji ga je, moram da pohvalim coveka, ocuvao sa sve folijom na ekranu
punom opremom, neogrebanog, ma... ko iz radnje. nenade, car si!

u prva tri dana sam iscitao sve prethodno receno u vezi sa ovom temom, ali s obzirom
na moju rasejanost, moze se desiti da postavim neko pitanje koje je vec razmatrano.
u to ime, izvinjenje unapred.

utisci nakon prvih tri nedelje koriscenja - PREZADOVOLJAN!
[u to ime dovoljno govore i cinjenice o datumu proizvodnje ovog tel. i sam rad ovog
foruma]. narode, svaka cast!

elem, drzim ga na fabrickom firmware-u i za sada ne registrujem neki problem sem
nemogucnosti MMSovanja, koje i ne koristim.
da li onda ima potrebe za fleshovanjem uopste?

smartmovie pusta film bez problema u landscape modu - U portretu nisam ni uspeo
da pustim, nije da sam se trudio :)

voleo bih samo da sto vise skratim vreme povezivanja na satelit[e] putem GPS-a.
gde nabaviti i koju spoljnu antenu? posto se uopste krecu i da li neko ima iskustva
sa njima?
je li neko skinuo onu mapu SCG sa GARMINovog sajta?

imam problem sa viborom, trial mi istekne i za manje od 14 dana, a brisanje
system.ini fajla ne pomaze!!!
sta raditi?!?

u fazi sam pravljenja crno bele orto-foto [avionski snimak] karte za bg. bice u
visokoj rezoluciji, ne bih li moglo sto vise da se zumira :)
ako je ko zainteresovan...
emajl ne dolazi u obzir [zbog velicine faila i dial-up-a]
svaki drugi dogovor moguc => PP

i da, JankoNIS-u i ekipi hvala za entuzijazam i nesebicnost.
RESPECT!

vreme punjenja baterije???
koliko dugo baterija sme da ostane u punjacu nakon sto zeleni led prestane a
treperi i pocne sa svetli bez prestanka? imali uopste ogranicenja po ovom pitanju?

takodje, dobrodosle sve informacije o tome gde moze da se nabavi nova ili bat.
veceg kapaciteta!

ima li gde da se kupi folija za zastitu ekrana? dobro, dobro, jesam picajzla :)

ZNA LI NEKO ZA NEKU DOBRU FUCU NA OVOM TELEFONU, SA C...KOM, NARAVNO?

kako/kod kog provajdera je moguce koristiti varijantu slanja i primanja e-maila?
ja sam na 064 post paid i kod verat.neta koji mi izbacuje da ga duvam dok se
ne konektujem preko njihove linije.

redi li nekome sound explorer? meni izbacuje da mu fali neki... phone modul ili sl.

kako naterati resco photo viewer 4.20.2 da radi neograniceno? trazio svuda, ali...

da li se varam ili to desktop suite omogucava vracanje samo na poslednji back-up
od onih 7 maximalno? truba je ako je tako!

moze li se nas telefon koristiti kao web kamera?

joj, imam jos gomilu pitanja... da, da... ali ne mogu sad svega da se setim.
dosta za prvi put? ...jeste.

pozdrav svima
 
Odgovor na temu

-Miki-
Valjevo

Član broj: 88612
Poruke: 38
*.216-131.static.va.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Motorola A92526.03.2006. u 15:19 - pre 220 meseci
Dobro dosao u klub a92x reflector , evo i ja sam od skoro vlasnik doticnog telefon i sta reci osim da je odlican. Doduse odavno se bakcem sa symbianom (s60) tako da vecinu stvari znam od ranije ali moram priznati (ne rado) da su s60 mnogo bolje podrzani softwerski , ali uz malo truda moze se pronaci sve od bitnih aplikacija sto je potrebno za lep i udoban rad sa a92x -icama.

Sto se tice tvog pitanja u vezi gps-a za brze povezivanje sa satelitima se ne moze direktno uticati jer je potrebna spoljnja antena ili drugi bt gps gde su perfomanse daleko bolje , no da ne ponavljam vec receno JankNis je to sjajno objasnio na svom sajtu http://www.gpsserbia.com/ i tamo ces naci opsirno objasnjeno bas sve , jos jednom hvala Janko zaista vrlo nesebicno od tebe !!!
- U vezi vibora imas i zamenu za njega ,besplatan progaram zove se viby i radi sve isto sto i vibor ali je besplatan daj mail poslacu ti ga.

- Podrzavam tvoj projekat u vezi aero - mape bg-a , daj mi neki info na pp dokle si stigao velicina i tako to.

- Punjenje baterije ne bi trebalo da ima ikakve veze sa vremenom iskljucivanja nakon zavrsetka , telefon sam izbaci punjenje kad je baterija full.


Toliko od mene , i ja sam u fazi "ulazenja u stos telefonu" pa nisam ispitao sve mogucnosti , sto znam prenecu :-) ali ovo sto sam ga testirao odlican je i jedina mana za sad mu je autonomija :( baterija je najveci promasaj 750mah je smesno malo za tel ovih mogucnosti .

Pozdrav
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Motorola A92526.03.2006. u 19:51 - pre 220 meseci
Na ovom sajtu mozete kupiti folije za zastitu ekrana, i jos mnogo toga:
http://www.styluscentral.com/pdascpr.html
 
Odgovor na temu

atom
Network

Član broj: 4158
Poruke: 46
194.247.216.*



Profil

icon Re: Motorola A92527.03.2006. u 08:14 - pre 220 meseci
Citat:
reflector:
je li neko skinuo onu mapu SCG sa GARMINovog sajta?

u fazi sam pravljenja crno bele orto-foto [avionski snimak] karte za bg. bice u
visokoj rezoluciji, ne bih li moglo sto vise da se zumira :)
ako je ko zainteresovan...
emajl ne dolazi u obzir [zbog velicine faila i dial-up-a]
svaki drugi dogovor moguc => PP


Posalji mi poruku na atombg[at]gmail[dot]net , ako te zanimaju mape.
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Motorola A925

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 230566 | Odgovora: 762 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.