Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24179 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 12:47 - pre 166 meseci
Dragi prijatelji,

jutros dobijem pismo od gospodina Rosića iz VIP-a, a on je inače direktor korisničkog servisa, meni mrskog i odvratnog, koji me svaki dan blokira zbog atipičnog saobraćaja. Inače sam VIP postpaid korisnik.

Koristim ovu priliku da mu se javno obratim, jer je do istog inače nemoguće doći normalnim putem. U tekstu koji prilažem skeniran vidi se jedna odvratna laž...Možda bi vi rekli neistina, a ja to smatram običnom laži. Obostranog zadovoljstva i saradnje nije bilo, jer ste me kinjili i maltretirali, isključivali mi telefon svakih 24 časa. Na najgori komunistički način, kao u vreme Josipa Broza kontrolišete moj telefon i smarate. Zašto to radite gospodine Rosiću? 22 meseca plaćam svoj postpaid račun na vreme, i zar nije red da kao takav mogu potrošiti koliko hoću?




Ovako izgleda primer kinjenja korisnika 0601488002, telefon se inače vidi i na dokumentu. Ovde me služba kojom ovaj gospodin rukovodi tera da im uplaćujem neke ranije uplate, i na taj način mi uzima novac unapred.



Tako da gospodine Rosiću ja sam vama bio veran klijent, a vi ste mene gledali kao krava crknuto tele. Sramota i bezobrazno. Umesto da me zovete i nudite nove pakete i telefone vi mi sečete postojeći broj atipičnim saobraćajem. Pa me ona subotom uveče dok sam u selu, terate da uplaćujem atipičnu potrošnju. Komunizam u praksi.

Gospodine Rosiću, ja želim da produžim ugovor 1. oktobra 2010 na još 24. meseca i da uzmem telefon sa slike uz odgovarajući paket.



Da li mogu kao veran i proveren klijent da ugovorom ukinem pogodnosti, koje pruža vaš korisnički servis? Tj. da nemam pravo na bilo kakvu komunikaciju sa vašim 0601234. Prosto, dobijem račun, platim i to je to. Ako ne platim, predate me na sud. Nadam se da takvom klijentu kao ja možete omogućiti ovu uslugu. Jer ja sam taj koji ima novac i daje ga VIP-u, a to znači da sam kao klijent uvek u pravu.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 13:11 - pre 166 meseci
Sta tačno pomenuti gospodin laže? Možda ja ne vidim, ali smatram da je naslov teme neprikladan. Objasnite mi na šta ste tačno mislili kad ste rekli da pomenuti gospodin laže, ili da promenim naslov teme.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 13:38 - pre 166 meseci
Aha, znam da biste voleli uglađenost, ali nemam razloga da dotičnom gladim, jer su ti iz korisničkog servisa 60 bahati i bezobrazni.

Laže da sam "poseban korisnik" i "najverniji"....zar se takvom korisniku seku veze subotom uveče..i zar takav sme ostati bez saobraćaja i jedan jedini sekund..meni bi takav status "posebnog" i te kako odgovarao.

dok stvari ne nazovemo pravim imenom neće se ništa promeniti..

Meni je žao što ja moram uvek da ispravljam krive Drine, ali tako mi se zalomilo.


www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
92.244.157.*



+19 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 13:40 - pre 166 meseci
"..i nadamo se da ćemo svakodnevnu komunikaciju i dalje zajedno činiti lakšom i jednostavnijom."

Meni je ovo zapalo za oko
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 13:43 - pre 166 meseci
Skakao bih od sreće da je sve ovo istina. Ovako jedan neuspeli pokušaj dokonog čoveka i dodvoravanje da produžim ugovor.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:27 - pre 166 meseci
@Slobodan Milivojevic:
Optužiti nekoga za laž, prevaru, krađu... To je danas moderno... Nema veze što je u pitanju besmislica, važno je da čovek prati trendove...
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:33 - pre 166 meseci
Ventura,

ja ga nisam terao da piše neistine i da mi ih šalje. Poseban korisnik i najverniji, a i lakoća komunikacija, podrazumeva da 24h u mesec dana imam uslugu bez ograničenja.

Da sam ja poseban, ja bih dobio neki popust na velike račune, dobio dodatne minute, a ne bi mi klepili vezu sa "poštovani isključeni ste..atipičan saobraćaj..zovite korisnički servis"
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:33 - pre 166 meseci
Citat:
ZanLepen:
Gospodine Rosiću, ja želim da produžim ugovor 1. oktobra 2010 na još 24. meseca i da uzmem telefon sa slike uz odgovarajući paket.

Dobro je tebi na VIP-u, foliras se.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:35 - pre 166 meseci
Đorđe, bilo bi u VIP extra kada bi ukinuo taj idiotski blokator atipičnog saobraćaja.

Pa valjda je jasno, da je veliki potrošač kapital svakoj firmi i da ga treba čuvati i zadržati.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Član broj: 59
Poruke: 1290
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:48 - pre 166 meseci
Hvataš se za template dokumenta kao pijan za plot. Nije on to tebi lično pisao i marketing je uvek pun slatkorečivih fraza. Svaki će ti operater složiti takvu priču. A svaki će naravno imati neke nedostatke, propuste i sl. Ako su zaista tako loši, ti ih napusti, hvala bogu tu su još 2 operatera, a onda neka ih tržište nauči pameti. Ovako ti ne valjaju, a ti i dalje plaćaš. Koliko sam ja primetio, mada koristim druga dva operatera a ne VIP, oni čini mi se više akcenat bacaju na đake, studentariju i taj neki profil korisnika, moguće i da grešim, u svakom slučaju možda ti je za posao bolji neki od druga dva...ja ni sa jednim od njih nisam imao nekih problema vrednih pomena, a koristio sam u poslovne svrhe oba.

VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:49 - pre 166 meseci
Citat:
ZanLepen
ja ga nisam terao da piše neistine i da mi ih šalje. Poseban korisnik i najverniji, a i lakoća komunikacija, podrazumeva da 24h u mesec dana imam uslugu bez ograničenja.

Ok, dobro i?

I ja sam prvih par meseci imao problem sa isključivanjem zbog velikog saobraćaja, nakon toga je sve ok. Ja sam veći problem imao sa tim što ne šalju redovno račune, ali kako sam provalio online štampu računa, i to je sada ok.

Citat:
ZanLepen:
Da sam ja poseban, ja bih dobio neki popust na velike račune, dobio dodatne minute, a ne bi mi klepili vezu sa "poštovani isključeni ste..atipičan saobraćaj..zovite korisnički servis"

A šta su veliki računi?

Ja već 7-8 godina pravim relativno velike račune, u zadnjih par godina su 500-1000 evra mesečno. Šta bi meni trebalo da urade? Da mi direktor Telekoma/VIP-a lično dođe na adresu i da se sagne?

Prema meni se Telekom poneo izuzetno neprofesionalno, i nisam imao problem da ih napustim posle toliko godina. Prestao sam da koristim stari broj i uzeo novi kod VIP-a. Ako ti se ne sviđa neki servis, žališ se njima, ako ti se ne sviđa odgovor pređeš kod konkurenciju, a ne bitchuješ beskorisno po forumu o tome.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:54 - pre 166 meseci
Nisam mu ja kriv sada što daje blanko potpise, pa šalju u njegovo ime.

Imam pravo da iznesem svoje mišljenje, a da li ću otići ostaje da vidim. Ako ukinu taj glupi atišični saobraćaj, onda ću se smatrati posebnim i ostajem.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 14:59 - pre 166 meseci
Nece ga ukinuti 100% , to postoji uglavnom kod svih operatera iz opravdanih razloga...

nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Vic
Error974
BI&SE
Beograd

Član broj: 16118
Poruke: 396
*.imlek.rs.



+49 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 15:00 - pre 166 meseci
Citat:
ZanLepen: Nisam mu ja kriv sada što daje blanko potpise, pa šalju u njegovo ime.

Imam pravo da iznesem svoje mišljenje, a da li ću otići ostaje da vidim. Ako ukinu taj glupi atišični saobraćaj, onda ću se smatrati posebnim i ostajem.


Onda bi ova tema trebala da ima naslov: "Moje mišljenje je da gospodin ......."
ERROR974
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 15:06 - pre 166 meseci
A šta je tu opravdan razlog? Uredno plaćam eto skoro druga godina se navršava... oni se brinu za mene..nisam čuo da je VIP staratelj mog budžeta..
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 15:13 - pre 166 meseci
Citat:
ZanLepen: A šta je tu opravdan razlog? Uredno plaćam eto skoro druga godina se navršava... oni se brinu za mene..nisam čuo da je VIP staratelj mog budžeta..

Iako su retardirani jednako kao i svaki drugi operater, nemam nikakvog razloga da ih branim, ali moram ti reći da izmišljaš (ne volim da se frljam popularnim rečnikom...).

Oni imaju sitem na kojim te blokiraju na 3x veći iznos računa od uobičajenog... Prvi put će te blokirati na 10k dinara, drugi put na 30k dinara, treći put na 90k dinara... Dakle u mom slučaju su me blokirali tri puta dok nisam došao do iznosa koji uobičajeno trošim... I to je to... Kad bi se deslo da potrošim 270k u jednom mesecu ponovo bi bio blokiran tako da je to ok.

Tvoja tvrdnja da 22 meseca koristiš njihove usluge i da te stalno blokiraju je jednostavno izmišljena... Ako si baš uporan, mogu da ti i matematički dokažem.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 15:18 - pre 166 meseci
Ventura, oladi....koji je moj interes da se bavim vipom i izmišljam..boli me uvo za njih

koristim ih od septembra 2009. koliki god račun sam pravio nije bilo frke, do aprila ove godine, kada se pojavila ta glupost od atipičnog saobraćaja.

Ja nisam kao ti da im trčkaram tri puta i uplaćujem atipičan saobraćaj..uplatio sam dva puta, a 4 ili 5 puta čekao račun, jer ne dam lopovima da me kradu..Zna se da je rok za plaćanje 28. u mesecu i toga se držim.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 15:30 - pre 166 meseci
A sta ti mislis da je razlog postojanja tog clana u ugovoru?

nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

cisco89

Član broj: 160062
Poruke: 89
*.tpgi.com.au.



+9 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 15:32 - pre 166 meseci
Ovo sve mi je toliko poznato.... o pa da, pre neki dan jedan lik napravio slican topik, samo je u pitanju bila jedna onlajn prodavnica muzickih instrumenata. Ovakve topike tipa "Zelim paznju, svet se vrti oko mene" treba automatski izbrisati...
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže12.08.2010. u 15:34 - pre 166 meseci
Nema tu logičnog objašnjenja...to je pisao neko ko nije čist u glavu.

kao strah da neću platiti šatro..pa po toj osnovi mi mogu gasiti vodu, struju, internet, fiksni..a nikada to ne rade..ugovor i potpisuješ da bi mogli da te predaju sudu ako ne izvršavaš obaveze, tj.plaćanje.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Mislim da gospodin Željko Rosić otvoreno i bezočno laže

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24179 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.