Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Joomla sa warez siteova

[es] :: Web aplikacije :: Joomla sa warez siteova

[ Pregleda: 2195 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neohipik
student
tamo gdje vječno sunce s

Član broj: 170785
Poruke: 52
*.tel.net.ba.



Profil

icon Joomla sa warez siteova05.08.2010. u 02:10 - pre 166 meseci
Ovako ljudi, našao san na jednom "ilegalnom" siteu jedan odlican template za joomlu.
Uz sam template dođe dosta modula i joomla quickstart-joomla aplikacija sa već instaliranim templateom i modulima, koje samo treba prebaciti na server.
Sada, kako je to iz tko zna kojih izvora došlo, zanima me dali je to sigurno instalirati, tj. da slučajno netko nije "prčkao" po joomli te nešto mijenjao (slanje lozinke sitea njemu ili slično)...
Eto, ako tko zna jeli bilo ovakvih slučajeva...
...nije u megahercima sve...
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova05.08.2010. u 05:36 - pre 166 meseci
Najsigurnije, okani se ilegalnih foruma i stvari koje tamo nadjes. Koristi ono sto je legalno, puno manje muke mozes da imas.
 
Odgovor na temu

neohipik
student
tamo gdje vječno sunce s

Član broj: 170785
Poruke: 52
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova05.08.2010. u 17:23 - pre 166 meseci
Apsolutno si u pravu, ali ovo što sam našao, je idealno na za moj site.
Znam da ćeš sada reći "pa onda kupi ako ti se sviđa", ali kod nas to ne ide tako lol :D
Sve free template sam prošao i ništa oku ugodno nema...
...nije u megahercima sve...
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova05.08.2010. u 18:45 - pre 166 meseci
Srece ti, prosvijetli me, posto je taj template da ga legalno kupis?

I ne kapiram sta ti znaci "ali kod nas to ne ide tako lol "...
 
Odgovor na temu

Stefan Jocic
System Administrator

Član broj: 177868
Poruke: 1299
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 409508405


+27 Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova05.08.2010. u 19:39 - pre 166 meseci
Uvek postoji rizik kada nelegalno skidaš materijal sa interneta. Možeš nakačiti malware i sl. Zato nemoj da se šališ, već kupi šablon koji ti se dopao kod autora/firme koje ga je i napravila. Samim tim ćeš i ispoštovati tuđi rad, koji nikako nije mali.
 
Odgovor na temu

neohipik
student
tamo gdje vječno sunce s

Član broj: 170785
Poruke: 52
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova05.08.2010. u 23:28 - pre 166 meseci
Citat:
Stefan Jocic: Uvek postoji rizik kada nelegalno skidaš materijal sa interneta. Možeš nakačiti malware i sl. Zato nemoj da se šališ, već kupi šablon koji ti se dopao kod autora/firme koje ga je i napravila. Samim tim ćeš i ispoštovati tuđi rad, koji nikako nije mali.

Hvala ti na odgovoru, na to sam i mislio.Tko zna što je netko mogao staviti u kod, a pregledavanje svih fileova i svakog reda koda mi ne zvuči kao zanimljiv posao. :D
Pošto sam tek krenuo raditi portal, da budem iskren, ako mi ne bude posjetitelja i aktivnosti na siteu, ne daje mi se 100$ bzvz.
Naravno da bih kupio template, ako stranica bude radila i imala posjetitelja.Tako sam već par puta radio, skinuo nešto s rapida, a ako mi se program baš baš svidio, kupio sam ga, tako mi je bilo sa Kasperskyem i Dreamweaverom.

Citat:
yolja624
Srece ti, prosvijetli me, posto je taj template da ga legalno kupis?

I ne kapiram sta ti znaci "ali kod nas to ne ide tako lol "...


Jedno prosvijetljenje stiže!
U zemlji kao što je BiH, gdje je prosječna plaća 500-600 km, nisam lud bacati 150 km na nešto za što ne znam
hoće li mi 100% trebati i valjati.Ako bude, kupiti ću ga.
Pretpostavljam da ti nikada nisi skinuo išta nelegalno sa neta (bilo film,muziku, softvare...)... lol

...nije u megahercima sve...
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova06.08.2010. u 05:24 - pre 166 meseci
Naravno da jesam, kao i svako od nas, ali koliko kontam ti planiras da zaradis na tome, a ja taj avi/mp3 nisam preprodavao i na njemu zaradjivao - koristio ga i obrisao kao i vecinu takvih gluposti.

I kakve veze ima kolika je prosjecna plata? Ako sebi ne mozes da priustis neku stvar zato sto nemas para, to ne znaci da to opravdava neku tvoju nelegalnu akciju da bi to sebi ipak priustio.
 
Odgovor na temu

neohipik
student
tamo gdje vječno sunce s

Član broj: 170785
Poruke: 52
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova06.08.2010. u 07:29 - pre 166 meseci
Ne, pogresno si shvatio.Ja nemam namjeru (bar za sada) zarađivati na tome, ali planiram uložiti dosta vremena i živaca u slaganje svih tekstova, slika, animacija, mapa... za stranicu, i povrh toga, ne daje mi se 150 km za nešto za što ne znam hoće li funkcionirati.Da ima neka trial verzija templatea, skinuo bih je, vidio kako će se razvijati, pa onda odlučio hoću li je kupiti ili ne, ali kako nema, ostaje mi jedino ova opcija.
Direktne veze sa ovim nema, ali prema tvom nastupu "Srece ti, prosvijetli me, posto je taj template da ga legalno kupis?" samo pokušav objasniti u kakvoj državi živimo te da ljudi nemaju 150 km za bacanje
...nije u megahercima sve...
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Joomla sa warez siteova06.08.2010. u 10:10 - pre 166 meseci
Vidis, neko je ulozio nekad dosta truda i zivaca da bi napravio taj templejt i sad zeli da zaradi na njemu... A ti to zelis da zaobidjes.
A jedna od opcija je da kontaktiras tog sto je napravio templejt i da ti dozvoli da ga koristis "neko vrijeme" za probu - ima rjesenje ako se potrudis.
Inace, ima templejta i po 20 KM (2 porcije cevapa i 2 soka) tako da je taj od 100USD zaista neki svemirski a ako je bas takav i tebi se svidja goto moj prvi post.

A zivimo u drzavi koja ima Ovo! i to bi valjda trebali svi da postujemo.

 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Joomla sa warez siteova

[ Pregleda: 2195 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.