Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Wireless-om

[es] :: Wireless :: Problem sa Wireless-om

[ Pregleda: 3207 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BoDz4
nezaposlen

Član broj: 254618
Poruke: 13
*.crnagora.net.



Profil

icon Problem sa Wireless-om30.07.2010. u 16:20 - pre 167 meseci
Od kako sam uzeo wireless imam ovaj problem..Naime,posle nekog vremena rada na racunaru wireless konekcija mi se zablokira,umesto normalnog okruglog znaka pored oznake za wireless pojavi se znak uzvike i pise limited access..Onda ga moram iskljuciti ili na stand-by,i kad se upali sve normalno..Al problem je sto ne znam zasto je to tako,i da li se moze to popraviti..Neki mi govore da se izgubi konekcija jer sam malo dalje od wireless uredjaja,al to se desava samo na mom lap-topu,na drugima ne..Svima radi super,samo se meni pojavljuje taj znak i zablokira ne samo internet,nego i citav kompjuter koci pomalo..Da li ima ovde pomoci? Inace koristim windows vistu..Bio bih veoma zahvalan kad bi mi neko pomogao..
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: Problem sa Wireless-om31.07.2010. u 09:32 - pre 167 meseci
Moguce da je zbog slabog signala.
Proveri kada se to desi u tom momentu na koju mrezu si konektovan jer ako imas jos mreza u okruzenju moguce da se zakaci na neku drugu.
 
Odgovor na temu

BoDz4
nezaposlen

Član broj: 254618
Poruke: 13
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Problem sa Wireless-om31.07.2010. u 12:47 - pre 167 meseci
Nema nijedne Wireless mreze u okolini..Rekli su mi da je to zbog nekog farewell-a al se ja ne razumem u to,i nzm kako da popravim :( i ja sam mislio da je zbog slabog signala,al pise da je signal dobar,a i drugima se ne desava kad dodju kod mene sa lap topom i preko mog wireless-a se nakache na internet.. :S nzm sta da radim :S
 
Odgovor na temu

mantas

Član broj: 257077
Poruke: 894



+38 Profil

icon Re: Problem sa Wireless-om31.07.2010. u 13:34 - pre 167 meseci
koristis neki anti virus program sa firewall-om ili onaj koji ti dodje sa os...
Long Live Rock 'n' Roll
 
Odgovor na temu

BoDz4
nezaposlen

Član broj: 254618
Poruke: 13
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Problem sa Wireless-om02.08.2010. u 22:44 - pre 166 meseci
Citat:
mantas: koristis neki anti virus program sa firewall-om ili onaj koji ti dodje sa os...

Moze li se taj firewall iskljuciti,ili moram menjati anti-virus?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Problem sa Wireless-om03.08.2010. u 01:50 - pre 166 meseci
limited access se obicno pojavi kad mrezna ne dobije od dhcp-a ip adresu, probaj za pocetak rucno da uneses ip adresu, gateway i dns parametre
 
Odgovor na temu

mantas

Član broj: 257077
Poruke: 894



+38 Profil

icon Re: Problem sa Wireless-om03.08.2010. u 05:25 - pre 166 meseci
podesavanja firewall-a koji dolazi sa os se nalaze u control panelu i mozes ga iskljuciti odatle,ako koristis antivirus sa firewall-om u podesavanjima tog anti virusa isto tako mozes iskljuciti firewall...da su podesavanja u pitanju provajder bi trebao to da naglasi (rucna podesavanja mreznih parametra) ako nista nije naglasio onda su sigrno na automatic...mada verovatno je zbog slabog signala!!probao si da pingujes provajdera (default gateway) ili njegov DNS server??
Long Live Rock 'n' Roll
 
Odgovor na temu

BoDz4
nezaposlen

Član broj: 254618
Poruke: 13
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Problem sa Wireless-om09.08.2010. u 12:32 - pre 166 meseci
Ja sam evo iskljucio neki Windows Firewall,jel` to to? Koristim AVG Antivirus,nmg da nadjem nikakav firewall :(
Citat:
mantas:  probao si da pingujes provajdera (default gateway) ili njegov DNS server??

Ne razumem se ja,isto je kao da si mi rekao na japanski :D tako da verovatno da nisam to radio,jedino ako je neko drugi :S
Citat:
guslac: limited access se obicno pojavi kad mrezna ne dobije od dhcp-a ip adresu, probaj za pocetak rucno da uneses ip adresu, gateway i dns parametre

Gde se to unosi? :S Izvinjavam se svima sto smaram a ne razumem se,al stvarno mi je stalo da resim ovaj problem,nemate pojma kakav napad besa dobijem kad mi se pojavi taj limited acces :( i hvala ! :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Problem sa Wireless-om

[ Pregleda: 3207 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.