Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim pomoc oko programa za komponovanje

[es] :: Muzička produkcija :: Molim pomoc oko programa za komponovanje

[ Pregleda: 2692 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NovakZvaniNovak
Novak Cuic
Cvetni,studio,Tilia,preduzetnik
Putinci

Član broj: 264950
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Molim pomoc oko programa za komponovanje24.07.2010. u 13:53 - pre 167 meseci
Molio bih ako neko moze da mi pomogne.
Nekoliko godina bavim se komponovanjem (razlicite/svakojake) muzike. Moja produktivnost je zasad ostajala na Guitar Pro nivou, jer tu imam relativno sve instrumenta koji mi trebaju. Jedna od akrobacija koju sam izvodio, bilo je izvozenje u midi formatu i ,,uvozenje" u FL studio i izvozenje u Mp3, ali nisam bio zadovoljan onim sto je nudio FL. Sad isto to radim, samo sto uvozim u Cubase, a kao plug in koristim Miroslv filharmonik i Sempltenk 2. Ono sto mi sad treba je neki program/plug in sa realnim zvucima elektricnih i bas gitara sa (distorzijama), kao i set bubnjeva, ali da ne budu loopovi, jer u sustini, meni treba jedan ,,mali bend" u programu. :) Ako neko moze da mi pomogne oko toga, bio bih veoma zahvalan, a i srecan :)
Hvala unapred!!!
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje24.07.2010. u 15:40 - pre 167 meseci
Edirol Super Quartet
Za ono sto tebi treba, to ce biti pun pogodak. Mozda neces biti previse zadovoljan sa elektricnim gitarama koje nudi, ali ce ti posluziti.
 
Odgovor na temu

NovakZvaniNovak
Novak Cuic
Cvetni,studio,Tilia,preduzetnik
Putinci

Član broj: 264950
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje24.07.2010. u 18:57 - pre 167 meseci
Okej! Hvala! Cu da pogledam odmah.
 
Odgovor na temu

NovakZvaniNovak
Novak Cuic
Cvetni,studio,Tilia,preduzetnik
Putinci

Član broj: 264950
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje25.07.2010. u 01:12 - pre 167 meseci
Htedoh da pitam za misljenje o Guitar pro 6. Nisam jos imao vremena da vidim kako radi i sta ima?
 
Odgovor na temu

Filip_
Dr.mr. tonac u pokusaju
Kraljevo - Beograd

Član broj: 269350
Poruke: 100
212.200.65.*



+13 Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje27.09.2010. u 01:04 - pre 165 meseci
Sto se tice bass gitare i basa uopste probaj Trilogy...jako masivan VST instrument (zauzima 3 giga) sa dobrom mogucnoscu podesavanja sitnih crevaca.

pozz :)
Ja sam svestran...sve mi je strano...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje27.09.2010. u 01:23 - pre 165 meseci
Steinberg Virtual Guitar, koga zanima tako nesto probati pod obavezno
 
Odgovor na temu

NovakZvaniNovak
Novak Cuic
Cvetni,studio,Tilia,preduzetnik
Putinci

Član broj: 264950
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje09.12.2010. u 16:05 - pre 162 meseci
E covece, nisam bio ovde 100 godina! Izvinjavam se i zahvaljujem se ljudima koji su mi odgovorili!!!
Hvala jos jednom!
 
Odgovor na temu

psychaos
Marko Dragicevic
Loznica

Član broj: 127773
Poruke: 70
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje13.03.2011. u 00:20 - pre 159 meseci
Da ne bih otvarao novu temu, odlucio sam da svoj problem postavim ovde, s obzirom da se iz samog naziva vidi da je rec o programu za komponovanje. Naime koristim FL Studio i zeleo bih da zvuk koji mi svira VSTi exportujem u .WAV format, radi ustede na CPU. Iako sam procitao detaljno upustvo za FL, zvuk koji exportujem ne zvuci onako kao u programu, iako sam unapred iskljucio efekte i sve sto je na master kanalu, dakle ostavio sam ga "cistim". Zvuk koji je exportovan zvuci nekako dublje. Koristio sam non-realtime metodu, opisanu u Help-u FL studia. Molim za pomoc. Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

psychaos
Marko Dragicevic
Loznica

Član broj: 127773
Poruke: 70
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Molim pomoc oko programa za komponovanje24.03.2011. u 16:56 - pre 159 meseci
Al je zamro ovaj ES....:)
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Molim pomoc oko programa za komponovanje

[ Pregleda: 2692 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.