Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SMS - ne, hvala!

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: SMS - ne, hvala!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 17034 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Srdjan Majstorovic.
IT Sales

Član broj: 264819
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 07:14 - pre 166 meseci
@avala100

Slobodno mozes da odes i da skopis ugovor sa vipom, zasto bi to mene zanimalo??? Stvarno ne znam o cemu pricas i kakvim pr tekstovima, jer sam ja pisao samo svoja iskustva, a koliko vidim, ovde pisu jedni te isti i to samo pljuvacke postove. Ne pogadja mene ni jedna stavka, nema razloga. Evo zasto sam rekao da forum gubi na kvalitetu, cim se pojavi neko, ko ima dobra iskustva sa vipom, vi mu sednete na kicmu i u stanju ste da napisete svakojake lazi, samo da bi isterali neki svoj inat. Mene Vip kao Vip uopste ne zanima. Sem sto koristim njihove usluge, nemam nista zajednicko sa njima, ni ti zelim da me neko shvati, da branim, podrzavam ili ti reklamiram vip. Poenta price je ono malopre sto sam pisao: Da pljuju jedni te isti ovde, a sto je najgore, skroro niko od njih ne koristi Vip, strasno!! Nije problem sto ne koristi, ali ja kao korisnik zelim da procitam iskustva drugih ljudi, a ja citam nebuloze jednih te istih koji nemaju pojma o zivotu i koriste svaku mogucu temu za pljuvanje. Izvini, ali ja to ne nazivam kvalitetnim forumom.

@newtesla

Sledeci put kada mi se budes obratio, napisi PP. Ovakve klinacke textove niko nije duzan da cita ovde. Ti ces nekom da stavis tacku na ime, bolje procitaj neku knjigu uzivotu i izadji iz te mracne prostorije i ustani malo sa tog mesta, zvanog kompleks (PC)


A da, prozvan sam i zbog nicka. Pogresio sam mail dok sam popunjavao profil, pa je pass otisam na nepostojecu adresu, jbg. Da li i za to treba da me napadnete?
Sto koristim ES?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 07:39 - pre 166 meseci
Citat:
Srdjan Majstorovic.: Sto se tice netipicnog saobracaja, o tome imam OK misljenje, jer me je spaslo astronomskog racuna. Naime, prosle godine sam izgubio telefon u Bugarskoj, tj. opljackana mi je soba i pokradeni svi dokumenti, pocevsi od pasosa, do zadnjeg evra i na kraju mobilnog teleofna koji nisam nosio na plazu. Naravno nisam odmah primetio, jer sam bio na plazi i kada sam dosao, imao sam sta da vidim. Uzeo sam telefon od devojke i pozvao korisnicki servis kako bi blokirao broj i dobio informaciju kako je vec blokiran, jer jer je telefon konstantno koricen u za lokalne pozive u Bugarskoj. Zaustavili su ga na 4500.00 RSD. Za ovo mogu da budem zahvalan Vipu, jer u suprotnom bi me racun izasao kao celo letovanje u Bugarskoj.


Sve ovo lepo zvuci u ovom kontekstu, ali zamisli da si otisao u neku daleku zemlju i da si se oslonio na telefon kako bi pronasao ljude koje trazis tamo, stignes do 4500 dinara (koje potrosis na lokalne pozive ka toj zemlji) i oni zakljuce da to nije dobro za tebe i iskljuce ti telefon, bez prethodne najave (sms-om ili pozivom)? Da li bi se tada osecao tako dobro?

Razmislite malo o tome?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 08:07 - pre 166 meseci
@Srdjan
Kao sto vidis popljuvalo te njih 15 pre nego sam ja uopste i video tvoj post. To valjda nesto govori. Nisam primetio da ovde pisu svoja iskustva ljudi koji nisu koristili VIP. I ja sam koristio tu nazovi mrezu i bas zato sto se tvoja kompanija svojski potrudila da me prevari, ja i ucestvujem u ovim diskusijama. Ako mislis da sam ja nekompetentan, onda procitaj druge postove. Ovde nas ima najamnje 30 koji slicno mislimo i koji smo imali manje vise slican iskustva sa VIP-om. Ovo je moj zvanicni odgovor tebi.
A nezvanicno, ubedjen sam da se iza nicka Srdjan krije onaj portparol VIP-a MaxM :D
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.opera-mini.net.



+25 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 08:26 - pre 166 meseci
Kod svih operatera razgovor se prekida nakon 60min.
Vecina ne cita ugovor, koji je uglavnom na stetu korisnika, ali u pravnim okvirima.
Zakon o zastiti potrosaca se primenjuje kao i svi ostali, a zastitnici gradjana imaju BlackBerry od svih operatera sa besplatnim saobracajem
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.masel.rs.



+12 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 08:44 - pre 166 meseci
Viktore, u vezi FishText-a, jel to neki problem od skoro ? Pitam jer sam se ja sa VIP brojem registrovao na FishText bez ikakvih problema krajem oktobra prošle godine i dosta ga koristim (uveliko sam iskoristio dodatno uplaćen kredit). Što se tiče slanja poruka na VIP broj, sad sam isprobao i poruka nije stigla ni nakon 5 minuta. Videćemo, možda stigne u toku dana-:)
 
Odgovor na temu

Srdjan Majstorovic.
IT Sales

Član broj: 264819
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 08:52 - pre 166 meseci
zvezdas stvarno ne znam o cemu ti pricas i ne znam zasto me povezujes sa drugim clanovima, pogotovo sa maxm koji je svrsavao na Vip. Poenta price da je ovih ''30'' je jedna te ista ekipa, koja se bavi, iskljucivo pljuvanjem i stvarno ne zelim da ucestvujem u ovoj raspravi vise. Pogotovo ti , ali i vecina ostalih, niste zasluzili da trosim moje vreme na vas, jer ja sam samo izneo moje misljenje koje se drasticno razlikuje od vaseg i to je povod da se ja povezujem sa Vipom, da ja radim za njih. Jel vidite u sta ste se pretvorili?? Ja ne zelim da budem deo toga i zato vas sve pozdravljam i vise necu napisati ni jedan post, jer ne zelim da ulazim u raspravu sa ljudima, kao sto su zvezdas, newtesla i ostalim, koji ne vare to sto ja imam pozitivna iskustva sa vipom. Pozz za sve.

p.s. ako smem da napisem jos nesto, da me ne povezete sa operaterom, sa clanovima, pa i sa drugim institucijama.

Citajuci postove, lako se moglo zakljuciti ko je ovde ciji. maxm je vip, a zvezdas telenor. S tim sto je zvezdas placen mnogo bolje od maxa, pa mora da pljiuje li pljuje vip na sva zvona. Evo ko vama kvari prosek ovog foruma. Telenor i Vip placenici dragi moji. Zanimljivo je da maxm nema ni jedan normalan post u Telenor temi, a na sva zvona hvali vip, a zvezdas pljuije li pljuje vip, a kada telenor izbaci neku kretensku ponudu, tu ih hvali i to je stvarno extra... Nemam reci. Dragi administratori, stanite na put ovakvim iskomplekisranim ljudima i placenicima, koji vam unistavaju forum!!!

Toliko od mene


 
Odgovor na temu

batika

Član broj: 72401
Poruke: 67
89.216.68.*



Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 14:21 - pre 166 meseci
Evo da i ja iznesem svoja iskustva sa VIP-om.

Dakle koristim vip skoro 2 godine.
Pre njega sam koristio Telenor, ako se dobro secam neki paket sa pretplatom od 250 dinara.

Uzeo sam paket 150 (500 dinara pretplata), koji uzgred vise ne postoji, ali ja sam i dalje ostao na tom paketu.
Znaci nisu me prebacili na novi paket (cini mi se da je pretplata 750 dinara).

U pocetku, znaci pre 2 godine bilo je problema sa signalom (nekih mesec, dva), u manjim mestima, ne u Beogradu, Novom Sadu, etc..., ali nakon tih mesec, dva sve je ok.

E sad promena paketa je moguca na veci paket, a ne na manji (zbog ugovorne obaveze, i telefona koji sam uzeo), i to se ne placa.
Reaktivacija kartice se placa 150 dinara. Do blokade kartice dolazi kada se racun ne plati na vreme (ako prodje oko mesec i po dana).

Isto ovo je bilo i kod telenora, znaci ako se racun ne plati na vreme, sledi blokada, i to je sasvim ok.

Sto se tice kvaliteta usluge (slabo se cuje govor...) to mi se nikad nije desilo. Ni to da se slabo cuje, niti to da ne mogu da pozovem, da mene ne mogu da dobiju, da ne mogu da prekinem vezu.... To sam danas prvi put cuo.

Generalno Vip je jeftiniji od Telenora, sa MTS-om ga nisam poredio. Ovo kazem iz iskustva jer ja imam Vip, a supruga Telenor.
Spam ima i jedna i druga mreza. Kvalitet je veoma slican, ako ne i isti.

Sto se tice slanja poruka u druge zemlje, o tome ne mogu da pricam jer nisam slao. Samo u Austriju, Bosnu, Hrvatsku.

To da blokiraju karticu ako zovem isti broj vise od 5 puta u roku od pola sata nije tacno. Zvao sam i 10 puta isti broj pa mi nisu blokirali karticu.

Moj zakljucak je da ni Vip, a ni Telenor nemaju neku ogromnu prednost u odnostu na drugog operatera.

 
Odgovor na temu

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.yubc.net.



+23 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 14:34 - pre 166 meseci
smarate
tema je o slanju sms sa VIP mreze u inostranstvo
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
77.243.16.*



+13 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 21:06 - pre 166 meseci
"viktor"
Imam registrovana cak 3 vip broja kod fishtext(jedan post i 2 pre),mada sam registraciju uradio u toku prosle godine.
Koristim fishtext za slanje poruka najvise trenutno za Crnu Goru,BIH i Makedoniju.
koristim cak i mobilnu aplikaciju pa putem telefona saljem sms sto je super stvar.(malo trosi kb)
Isprobacu da li zaista nece da salje na vip, mada ranije je radilo na sve tri mreze u srbiji.
Tada su mi pin poslali na vip broj.Javljam cim isprobam.
pozz.
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 21:34 - pre 166 meseci
Pa ovako i meni se cini da je pre radilo, ali eto sada ne radi, poruke sa
fish text ne stizu na vip.

No ja sam u jutrosnjoj poruci napravio gresku meni je podrska fishtext
poslala pin sa ruskog a ne sa britanskog broja prva cifra posle+je +7
zzviktor
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 23:36 - pre 166 meseci
zzvikotre,
nadam se da ti FishText nije naplatio te poruke, kad ih vec nije isporucio, kao sto kazes...
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

euripyd

Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.tn.glocalnet.net.



+7 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!22.07.2010. u 23:49 - pre 166 meseci
@Srdjan M
tema je bila slanje SMS-a i moje veloko razocarenje.
Dakle govorim kao korisnik. I govorim da je to dosta jadno sa njihove strane - uzeti placeno za ono sto nisu uradili. Dakle, da ponovim, nisam ja tu samo ostecen, vec i mnogi drugi koji salju slicne poruke, pa sad ti zbroji koliko je to poruka na dnevnom nivou, Koliko je to kradja na dnevnom nivou.
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!23.07.2010. u 09:37 - pre 166 meseci
>Jesu mi naplatili i ovi sa fish texta, naravno 1,5 din tj 1,5eurocenti
>koliko kostaju poruke ka srbiji.

Mislim da je problem u sledecem:
Provider koga fish text koristi u uk za slanje poruka nema saradnju sa
vipom.
zzviktor
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!23.07.2010. u 10:58 - pre 166 meseci
Ako neko ima pitanja za:
www.fishtext.com
Korisnicku podrsku ili neki problem:
Sms moze poslati iz svoje fish text aplikacije na broj:
12345
Pitao sam ih za vip pa cekam odgovor?

Istina je da je vip nekada primao bez problema poruke, ali sada to nije
slucaj.
zzviktor
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!26.07.2010. u 21:48 - pre 166 meseci
Kad je vec mesana tema za raznim off-topic ispovestima...

Licno nikad nisam koristio VIP sem pripejd u prvoj promotivnoj akciji kad su dosli, prosto da vidim kako radi (nije radilo).

Par mojih drugara ima VIP postpejd i telefone koje su uzeli od VIP-a. Svi zivimo u centru BG i kad god da me zovu na moj MTS broj, nocu, danju, kasno uvece, rano ujutru, uvek secka! Svaki put, sa svima njima s VIP mreze, svi su postpejd, razliciti modeli telefona -- jedino zajednicko je VIP i seckanje.

Razgovor onda lici na "ajde ponovi", "opet te nisam cuo", "sta si sada rekao?". Ne zanima me da li to do toga sto su mozda u Telenor romingu koji im je dao manju propusnu moc, ili su na VIP stanici koja ima losu interkonekciju sa MTS-om, ili se paketi ne modulisu kako bi trebalo zbog opterecenja -- da se prica normalno, ne moze. Srecom, svako od njih ima i dalje svoj "stari" MTS/Telenor postpejd broj, i onda kazem "zovem te na tvoj normalni broj" i lepo razgovaramo.

I oni sami rekli mi da su uzeli VIP zbog povoljnog lepog telefona uz preveliki paket koji im ne treba, i neki bonus/vaucer u igri, pa je bilo isplativo. Medjutim, horski, nisu zadovoljni.

Da ne pricam za to sto nisu dostupni i tad se javi glupa default sekretarica, a zapravo su dostupni.

VIP je gadni manipulator a sa gadnim manipulatorima ne treba ni pregovarati (kao ni sa teroristima). :)
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!26.07.2010. u 23:58 - pre 166 meseci
Ma ti si obican placenik Telenora ili Telekoma koji hoce da popljuje svetlu tacku u srpskoj mobilnoj telefoniji VIP. :D
Salu na stranu, to za seckanje se i meni danas desilo. Zove me neka stranka sa 060 broja i sine pet puta prekidalo i seckalo. Jos se ja istripovao da mi fon ne valja, tek ce moj sagovornik: ma to je nesto do moje mreze, stalno secka kad je malo vece opterecenje. :))))) Ne znam samo opterecenje cega:)))
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!27.07.2010. u 00:56 - pre 166 meseci
^ Ako se ne varam, zvezdashu, ti si "optuzen" da si placenik Telenora,
CIA-e i Vatikana! :)

Kad bolje razmislim, najvise secka kada pricam s nekim ko je u
pokretu, recimo kolima, i vozi po gradu. Nemoguce normalno pricati.
Ako vozi, znaci da nije do jedne bazne stanice. Naravno, nisam ovo
istrazivao i nemam dovoljan uzorak, ali znam da kad vidim dolazni
poziv sa 060 najpre duboko udahnem pa pritisnem taster sa zelenom
slusalicom. :)

Ako za 3 godine u najvecem gradu i mestu ostvarivanja najveceg prihoda
nisu resili problem -- o cemu pricamo?
 
Odgovor na temu

Brucelee
Bruce Lee
Beograd

Član broj: 19797
Poruke: 100
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!27.07.2010. u 20:23 - pre 166 meseci
Zasto koristis sms za te destinacije?! Zar ti nije lakse preko neta ili wapa da pises mailove?
Bruce Lee him self !!!
 
Odgovor na temu

uglavnom_bezopasni
Novi Sad

Član broj: 80709
Poruke: 81
*.wlan-bmp6.nsd.panline.net.

ICQ: 277059164


Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!30.07.2010. u 12:13 - pre 166 meseci
Neko je spomenuo spam na telenoru, odete na portal i isključite slanje promotivnih sms i email poruka...
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
*.yubc.net.

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: SMS - ne, hvala!12.08.2010. u 10:16 - pre 165 meseci
Evo ja nisam placenik telenora i mt:s-a pa cu popljuvati VIP kad god mogu.. LOPOVI, PREVARANTI, MANIPULATORI..

najgora bagra.. uvalili mi telefon koji nije radio 10. dana.. trazili 8000,00 za popravku(telefon nov kosta 3k).. kad sam im se skoro zalio.. sad moze garancija? ma dovidjenja.. kakav VIP? burazer ima VIP.. zovem ga.. 10s ga ne cujem i onda tek "e sad te cujem..".. sta pricamo, kvalitet? Placam 4000,00 na telenoru mesecno(prenesi stari najveci..), pricam koliko hocu, prenose mi se minuti.. mogu da napravim 15000,00din. nece me iskljuciti, vec pozvati i pitati sta se desva? Ipak imam 50tak racuna od 1000-10000,00din. prosek - 3000. Nikad sa lopovima..

pozdrav, Marko
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: SMS - ne, hvala!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 17034 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.