Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna sema pojacala Technics SUZ990

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Potrebna sema pojacala Technics SUZ990

[ Pregleda: 1414 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoka_zoka82
Donet ISP
Kovin

Član broj: 220348
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Potrebna sema pojacala Technics SUZ99020.06.2010. u 02:22 - pre 169 meseci
Potrebna mi je sema radi provere napona napajanja nekih delova.Deo sklopa digitalnog atenuatora mu ne radi, zakucao na nekih ~80dB.. zamenio sam novima kolo digitalnog potenciometra (TC9177p, volume & balance),dual op koji ide uz njega i jedan led driver 74LS145, medjutim ista prica. Od meni sumnjivih int.kola je ostao samo mikroprocesor LC6523c kojeg nigde po radio klubovima nisam mogao da nadjem. Neko je pre mene pokusavao da ga napravi pa je zaboravio da vrati jedan od tranzistora sa prednje ploce, i to sam isto zamenio slicnima sa ploce mada i dalje isto deluje. Ne znam da li da pokusavam i dalje ili da ga jednostavno batalim, proveo sam dva dana pored njega, sve sto sam mogao da ispitam-ispitao. Predpojacalo, pojacalo i preklopnik mu rade. Ili da mu jednostavno napravim poseban dig.potenciometar i umetnem izmedju ostalog, sta ce mi balans. Ne bih da ga rascerupam, ima ''potencijala''.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Potrebna sema pojacala Technics SUZ990

[ Pregleda: 1414 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.