Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Indicator applet Ubuntu na Mintu??

[es] :: Linux desktop okruženja :: Indicator applet Ubuntu na Mintu??

[ Pregleda: 1308 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Davor Stanković

Član broj: 161855
Poruke: 533
*.PPPoE-2924.sa.bih.net.ba.



+26 Profil

icon Indicator applet Ubuntu na Mintu??18.06.2010. u 23:29 - pre 167 meseci
Pozdrav...

Nisam uspio da uklopim u neku postojecu temu ovo banalno pitanje, pa ako je problematicno sto opet otvaram novu molim moderatore da pitanje prebace u neku postojecu ... Hvala! :)

E sad... Koristim Mint Isadora i imam jedan "problem" koji nikako da rijesim, tj. da dokucim rjesenje.
Dopala mi se "kovertica" u panelu Ubunt-a i zelim da je preslikam na panel Minta, tj. da bude jednako funkcionalna. Slika ce vise reci od rijeci :)




Donji panel je, kao sto vidite, u virtualnoj masini i zelim da na mintu (gore) dobijem tu koverticu kojom na klik provjeravam postu i ulazim u msn i jos neke naloge, ali to nikako da nastimam... Shvatio sam da je u pitanju empashy program, shvatio sam da se kovertica pojavljuje dodatkom na indicator applet u panelu, ali na Mintu to nije slucaj...

Moze li neko dati brzinski savjet kako da stvorim ovo pisance? :)

Hvala!
 
Odgovor na temu

Davor Stanković

Član broj: 161855
Poruke: 533
*.PPPoE-2924.sa.bih.net.ba.



+26 Profil

icon Re: Indicator applet Ubuntu na Mintu??18.06.2010. u 23:45 - pre 167 meseci
Molim moderatore da prebace ovu temu u sklopu teme "Mint i nekoliko problema" na podforumu desktop okruzenje, da se ne stvara previse tema!

*Edit.... Nasao sam rjesenje, u pitanju je evolution e-mail klijent + evolution indicator za gnome panel... Pa ako koga eventualno zanima:) Sve je dostupno u repou.

Hvala!

[Ovu poruku je menjao davor.stankovic dana 19.06.2010. u 12:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux desktop okruženja :: Indicator applet Ubuntu na Mintu??

[ Pregleda: 1308 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.