Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa PTT(sada ICT) ili ETF?

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Visa PTT(sada ICT) ili ETF?

[ Pregleda: 2695 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko1991
N.Beograd

Član broj: 203898
Poruke: 63
*.beogrid.net.



Profil

icon Visa PTT(sada ICT) ili ETF?10.06.2010. u 23:08 - pre 168 meseci
Zavrsio sam Elektrotehnicku skolu Rade Koncar smer elektrotehnicar racunara.Tri godine sam zavrsio sa vrlo dobrim uspehom i ovu cetvrtu sa odlicnim,sve u svemu aritmeticka sredina proseka je nesto preko 4. Da predjem na stvar,kako se blize ispiti ja zapadam u sve vecu dilemu oko toga sta da upisem.Planirao sam da polazem za ETF i za neku visu.Posto sam od skole dobio pripremu na visoj elektrotehnickoj mislio sam da konkurisem tamo ali sad su napravili neku reformu tako da se za prijemni ne radi mata nego neka teorija koju moze svako da uradi,tako da mi je sad to rizicno i to sam odbacio kao mogucnost,tako da mi je ostala jos ICT.
U obe skole bi konkurisao za racunarski smer posto volim elektroniku,mreze i programiranje. E sad,imam 2 pitanja:Sta je bolje za upisati(ETF ili ICT) i da li je ETF stvarno toliko tezak za studiranje i zavrsavanje (u fazonu knjiga,knjiga i samo knjiga)ili nije bas tako?
Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

JuniorZola
Milos Lazic
Smederevo-Srbija

Član broj: 261463
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Visa PTT(sada ICT) ili ETF?11.06.2010. u 00:34 - pre 168 meseci
Drugar i ja planiram da upisem ICT...
Kada zavrsis ETF ti postajes diplomirani inzinjer....a sa visom postajes samo inzinjer.
Za ETF svi kazu da nije lak,jer kada to zavrsis mozes biti profesor 3 do 4 predmeta.
A u ICT se polaze matematika i bice zajebano...Samo ja nisam upucen kolika je konkurencija u ICT skoli.
 
Odgovor na temu

Marko1991
N.Beograd

Član broj: 203898
Poruke: 63
*.beogrid.net.



Profil

icon Re: Visa PTT(sada ICT) ili ETF?12.06.2010. u 15:08 - pre 168 meseci
Ma nebih ja bio profan,dosadan je to posao. A sto se tice ICT-a ne znam ni kolika je potraznja ni u kom opsegu se krecu bodovi za upis. Mada kazem ti jos ne znam sta cu,jedni kazu dobar je ETF i nije tesko,drugi kazu da je pretezak,oni treci kazu nije ni ICT losa. Jednostavno ne znam sta je bolje zato sam i okacio ovu temu nebili se nasao neko sa iskustvom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Visa PTT(sada ICT) ili ETF?

[ Pregleda: 2695 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.