Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

<<<<<<<<<<<<etf,fon,ptt,vets,saobracajni,......MISLJENJE????>>>>>>>>>>>>

[es] :: Vodič za učenje :: <<<<<<<<<<<<etf,fon,ptt,vets,saobracajni,......MISLJENJE????>>>>>>>>>>>>
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Mišković)

[ Pregleda: 2867 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mardi
Marko Dimitrijevic
Loznica

Član broj: 88969
Poruke: 7
*.inffo.net.



Profil

icon <<<<<<<<<<<<etf,fon,ptt,vets,saobracajni,......MISLJENJE????>>>>>>>>>>>>21.03.2006. u 23:44 - pre 220 meseci

Treca sam godina elektrotehnicke skole i vreme mi je vec da razmisljem sta cu da upisem.Mogu reci da me racunari prilicno zanimaju i da posedujem solidno znanje u ovoj oblasti.
Sto se tice uspeha u skoli,prosek je 5,00 (za sada) .Znam da to ne mora mnogo da znaci,ali za upis na faks je verovatno bitno.
Zato,voleo bih da vidim misljenja i iskustva malo starijih studenata(kada to kazem,mislim na 3. ili 4. godinu) ETF-a,FON-a ili VETS-e o samom studiranju,profesorima,ispitima,...
Koliko je lakse studirati nakon ovih promena koje je nadam se,donela Bonovska deklaracija????

PItanje za FON-ovce: Kakav posao nudi zavrsen Fon i kakve su mogucnosti?
STa znate o PTT ili saobracajnom fakultetu kao opcijama o kojima mogu da razmisljam?
Sta se polaze za prijemni na ovim fakultetima>

A za sve pitanje:
Koliko su prijemni ispiti teski za ove fakultete?
A NA ETF-u.fon-u?




HVALA UNAPRED SVIMA !!!!!!!!!!!
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.ADSL.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: <<<<<<<<<<<<etf,fon,ptt,vets,saobracajni,......MISLJENJE????>>>>>>>>>>>>21.03.2006. u 23:58 - pre 220 meseci
Imas jako puno diskusija sa ovom temom, koristi pretragu.
 
0

[es] :: Vodič za učenje :: <<<<<<<<<<<<etf,fon,ptt,vets,saobracajni,......MISLJENJE????>>>>>>>>>>>>
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Mišković)

[ Pregleda: 2867 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.