Srodne teme
Kliknite za generisanje liste srodnih tema...
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hatebook.rs ( H8book )

elitemadzone.org :: MadZone :: Hatebook.rs ( H8book )

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4793 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Hatebook.rs ( H8book )18.06.2010. u 16:22 - pre 168 meseci
Citat:
maliradojca: Jesi ti glup ili se samo pravis?


Ja ne znam odgovor na ovo pitanje koje ti je postavio maliradojca.


Citat:
Onaj: @Hadžihalef
@boxxter

Kako je vama lepo u intelektualnom plicaku...


Vase velicanstvo, izvinite sto vam se uopste obracam. Mi nikad necemo moci da dostignemo vase dubine, i da budemo rastereceni od besa i frustracija kao vi. Vi ste toliko napredovali u znanju i mudrosti, da ste oslobodjeni i od mrznje same.
Hvala vam na ovom iskrenom i prijateljskom savetu, oslobodjenog od malicioznosti, pokvarenosti i zluradosti. U njemu nema nikakve pakosti. Vasa uzvisena mudrost je oslobodjena od nje. U vasim tamnim dubinama se krije tako mnogo toga, i vrlo ste studiozno proucili temu, i posavetovali me.
Ovo ne pisem zbog sebe, nego zbog mladjih ljudi, koji rasudjuju i posmatraju svet. Da bi videli sta je iskrenost, dobra namera, i dubina mudrosti ljudi kao sto ste vi.

Evo kako to dobronamerno i prijateljski zvuci. Znam i da celom vasem okruzenju i prijateljima isto takve dobronamerne savete delite. Blago njima.


Citat:
Onaj: E moj hejteru, nije bitno da li je Hatebook.rs, H8book.rs ili VolimCeoSvet.rs bitan je sadrzaj sajta i pozivanje na mrznju (makar ti filtrirao reci na sajtu kol'ko hoces) tako da je to ono sto je protivno pravilniku RNIDS-a (i ne samo pravilniku RNIDS-a) i ne sme se na .rs domenima (i jos nekim domenima) - tako da kako god da ti se zove (ili bude zvao) domen za hejterski sajt to nema nikakve veze - bice ti oduzet zbog krsenja pravila :D

E, sad me hejteru mrzi kol'ko 'oces sto sam ti to rek'o tj. napisao prijateljski savet da se okanes gluposti i pozivanja na mrznju i otvoreno podsticanje ili raspirivanje mrznje u bilo kom obliku! :D


Vase velicanstvo, svi treba da se povedu za vasim primerom, posto vi ne raspirujete nikakvu mrznju, i podlosti u vama nema. Nikakva pakost i zluradost. Verujem i da je vecina ljudi kao sto ste vi, i da se vec povode za vama.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Hatebook.rs ( H8book )18.06.2010. u 16:36 - pre 168 meseci
Citat:
boxxter: Hvala vam na ovom iskrenom i prijateljskom savetu, oslobodjenog od malicioznosti, pokvarenosti i zluradosti.


Nema na cemu, dragi prijatelju, drago mi je da sam Vam svojim prijateljskim savetom pomogao.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.ovh.net.



+21 Profil

icon Re: Hatebook.rs ( H8book )18.06.2010. u 16:46 - pre 168 meseci
Citat:
Onaj: Nema na cemu, dragi prijatelju, drago mi je da sam Vam svojim prijateljskim savetom pomogao.




Jesi. Pomogao si. Evo odustajem od svoje ideje, i razmisljanja na tu temu. Ubedio si me. Okanucu se gluposti. Ipak su rasudjivanje i razmisljanje vasa privilegija, i privilegija ljudi slicnih vama, vase velicanstvo. Drustvo u kome vi vodite glavnu rec, nesumnjivo napreduje. Ali gde? Mi smo suvise plitki i niski za misaone procese.
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Hatebook.rs ( H8book )18.06.2010. u 21:51 - pre 168 meseci
Citat:
Onaj: @Hadžihalef
@boxxter

Kako je vama lepo u intelektualnom plicaku...

Scheise, scheise mein taube weisse...
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Hatebook.rs ( H8book )20.06.2010. u 23:56 - pre 168 meseci
@Hadžihalef

Mozes ti to...
....i bolje...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Hatebook.rs ( H8book )

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4793 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Kliknite za generisanje liste srodnih tema...
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.