Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc za NAK gresku shoutcast-a na Windows 7

[es] :: Web aplikacije :: Pomoc za NAK gresku shoutcast-a na Windows 7

[ Pregleda: 1699 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nezavisni_posmatrac
StudenAt :)
Banja Luka, Srbija

Član broj: 260367
Poruke: 1
212.200.246.*



Profil

icon Pomoc za NAK gresku shoutcast-a na Windows 722.05.2010. u 21:00 - pre 169 meseci
Ovako, molio bih sve za pomoc oko winampovog shoutcasta - internet radia. Sve podesim kako treba, i server i shoutcast i konfiguraciju winamp-a, ali mi izbacuje NAK gresku. Problem je sa nekim zastitnim zidom, ili sa Windows-ovim ili sa modemovim. Koristim Windows 7 Ultimate OS i Nokiu 6600 slide. Windows-ov zastitni zid iskljucim ali opet isti problem. Da li neko zna kako da sredim to? Unaprijed hvala na predlozima
Sve je nesto, nista je sve.
 
Odgovor na temu

neltu_mig33
IGM, Trudbenik
Beograd

Član broj: 224254
Poruke: 32
*.kbcnet.rs.



+1 Profil

icon Re: Pomoc za NAK gresku shoutcast-a na Windows 727.05.2010. u 12:25 - pre 169 meseci
imam isti problem i trazim resenje

http://www.cromodder.com/index.html

pokusaj ovde preko ovog programa , ja uspem , dobijem staticku IP adresu ali radio radi samo kod mene , nece kod drugih.

 
Odgovor na temu

neltu_mig33
IGM, Trudbenik
Beograd

Član broj: 224254
Poruke: 32
*.kbcnet.rs.



+1 Profil

icon Re: Pomoc za NAK gresku shoutcast-a na Windows 725.06.2010. u 01:07 - pre 168 meseci
reseno

posto je tvoja kao i moja adresa JAVNA zbog toga ti je NAT blokiran ukoliko nije firewall il sl. listen2myradio nudi resenje . otvoris samo free nalog na njihovom serveru uneses u shoutcast source IP i port koji ti oni daju i na to je to, imas radio stanicu cak i stranicu tvoje stanice. naravno lako se moze slusati i iz winampa ili aimpa i drugih playera
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Pomoc za NAK gresku shoutcast-a na Windows 7

[ Pregleda: 1699 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.