Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)

[es] :: ISP :: ADSL :: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 187894 | Odgovora: 629 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 06:10 - pre 140 meseci
Citat:
akihm:
Citat:
neca:
ja danas bio u telekomu, pustena je promocija ali samo za nove korisnike, kazu da zbog tehnickih problema starim korisnicima jos uvek to ne mogu da daju, ali ce biti sutra prekosutra ;)


Hehehe, ma kojih crnih teh problema :D. Stare korisnike imaju do daljnjeg zbog ugovora pa normalno je da ih poli uvo da im bilo sta daju. Plus je sve ovo glupo jer se potpisuje na 2 god.


Ma jok, ja sam bez ugovorne obaveze, istekla mi 50% akcija i nisam hteo da potpisujem, ali sam stari korisnik. Satro ne moze jos da se pusti za postojece korisnike (bez ugovorne obaveze) zbog tehnickih problema, vec samo za nove korisnike. Mada mi deluje da gospodja nije imala pojma o toj akciji kada sam dosao da trazim.
Morala je da zove telefonom da pita o cemu se radi bla bla kako ide...i onda zavrsava razgovor i kaze da zbog tehnickih problema ne moze. Kao svratite sutra prekosutra pa cemo da resimo! :D
 
Odgovor na temu

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
109.121.1.*



+29 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 12:51 - pre 140 meseci
Evo imam jedno pitanje posto se ovde vec otvorila tema uveliko , imam na jednoj liniji adsl od telekoma a na drugoj od orion telekoma , ista je centrala , e sta hocu ja sad , hocu da adsl od telekoma prebacim na broj gde mi je adsl od oriona , a adsl od oriona prebacim tamo gde je adsl od telakoma. Bio sam danas u poslovnici i kazu mi da ce to tesko da se odradi , jer da je na obe linije adsl od telekoma mozda bi i moglo ovako kazu nema sanse , ali meni je to malo nelogicno , kakve tu peripetije ima ? Inace oba broja i ugovora su na mene , da li postoi neka mogucnost da se ovo izvede ?
F.C Barcelona
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 13:00 - pre 140 meseci
Pa verovatno je najveci problem sto moraju parice da zamene kroz papire a administrativni poslovi su nam jaca strana (u celoj drzavi :D), sve ostalo ne bi trebalo da bude problem jer se sve radi u Telekomu. Po meni ces morati da napnes nekog od ta dva operatera da podnese zahtev za promenu parice.
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 13:06 - pre 140 meseci
Citat:
neca:
Citat:
akihm:
Citat:
neca:
ja danas bio u telekomu, pustena je promocija ali samo za nove korisnike, kazu da zbog tehnickih problema starim korisnicima jos uvek to ne mogu da daju, ali ce biti sutra prekosutra ;)


Hehehe, ma kojih crnih teh problema :D. Stare korisnike imaju do daljnjeg zbog ugovora pa normalno je da ih poli uvo da im bilo sta daju. Plus je sve ovo glupo jer se potpisuje na 2 god.


Ma jok, ja sam bez ugovorne obaveze, istekla mi 50% akcija i nisam hteo da potpisujem, ali sam stari korisnik. Satro ne moze jos da se pusti za postojece korisnike (bez ugovorne obaveze) zbog tehnickih problema, vec samo za nove korisnike. Mada mi deluje da gospodja nije imala pojma o toj akciji kada sam dosao da trazim.
Morala je da zove telefonom da pita o cemu se radi bla bla kako ide...i onda zavrsava razgovor i kaze da zbog tehnickih problema ne moze. Kao svratite sutra prekosutra pa cemo da resimo! :D


Meni je ta promocija 50% istekla u aprilu mesecu i cekao sam do juce da se desi nesto. A sto se tice ove ponude meni su rekli da razmislim o ovoj novoj ponudi i dali mi ovaj papir nakon sto sam uzeo MIK. Ocigledno da su lose obavesteni jer su meni rekli da mogu da uzmem jedan o ova 3 nova paketa bez obzira sto sam stari korisnik. Posto mi je ugovor istekao jos u aprilu mogu da potpisem novi kad zelim.

Izvinjam se moderatoru Gojko Vujovicu na prethodnoj poruci, evo nova sa izmenjenim sadrzajem.
 
Odgovor na temu

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
109.121.1.*



+29 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 13:35 - pre 140 meseci
Ostaje mi samo da reagujem kod oriona , posto sam kao sto sam i rekao bio kod telekom i ispratili su me bez dovidjenja...
F.C Barcelona
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 13:41 - pre 140 meseci
Pa navedi im neki debeo argument tipa prebacio bih vas adsl na paricu gde je sad telekomomova parica jer bih kasnije ugasio tu paricu a zadrzao vasu. Izmisli nesto dobro jer sa recenicom ja bih da zamenim 2 parice mislim da nece proci ni kod oriona
 
Odgovor na temu

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+29 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 15:21 - pre 140 meseci
Probacu tako , ako upali javicu , mada bi trebalo na taj nacin da prodje...
F.C Barcelona
 
Odgovor na temu

since1986BC

Član broj: 63369
Poruke: 1075



+236 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 17:39 - pre 140 meseci
@vkoja
Najjednostavnije moguce resenje je uzimanje migracionog koda (MIK) za svaku liniju tj. svaki ugovor. Ni njih ni tebe ne treba da interesuje koliko je tvojih linija na centrali. Da ih je i 10 ... to se da resiti , samo sto postoji procedura.

Ukoliko ti zamisljas resenje kao: Mika prespoji kabl1 na rupu2 i kabl2 na rupu1 ... onda je problem do tebe.
 
Odgovor na temu

markomix

Član broj: 62809
Poruke: 264
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 18:22 - pre 140 meseci
Upravo sam hteo isto da napisem.

@vkoja Ali ovo sa MIK-om bi jedino mogao da izvedes pod uslovom da nisi obavezan ugovorom. Mada i ovako moze da bude zeznuto, ako Telekom otkaci orion, pa prebaci sebe, a onda malo zadrzava kacenje oriona na ovaj drugi port(ali valjda nisu toliko jadni, pa da urade tako nesto)
A sta je to ADSL???????????????????
 
Odgovor na temu

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+29 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 18:55 - pre 140 meseci
Bio sam u telekom i oni nece to da odrade , zovem sutra orion da vidim sa njima posto su mi do sada izlazili u susret , menjao sam postojeci ugovor par puta i nisu pravili problem , cak sta rekli su mi da se sve moze resiti za njihove korisnike. Pod ugovorom sam i sa orionom i sa telekomom. Videcu sutra sta kaze orion.
F.C Barcelona
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 20:05 - pre 140 meseci
hahahahaah telekonj u smederevu je neunistiv! :) Bio sam ponovo danas u poslovnici i gospodza nije znala da mi odradi promo akciju i rekla mi da pozovem 9818 i odradim sve preko telefona! :) Vise me je sramota da ih tovarim preko tvitera koliki su indijanci boze....
 
Odgovor na temu

vkoja
vladan rajcic
Barcelona
F.C Barcelona
Pozarevac

Član broj: 122646
Poruke: 796
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+29 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.10.2012. u 21:09 - pre 140 meseci
Mislim , sta reci , nije joj mesto tu...
F.C Barcelona
 
Odgovor na temu

yaps
sluzbenik, drzavna uprava

Član broj: 233136
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 08:47 - pre 140 meseci
Mislim da je ovo bezobrazno. Ugovor od godinu dana sa placanjem obaveza od 50% istekao mi je u julu. Od tada sam placao punu cenu. Sad sam tvrdo resio da predjem na kablovski, kod kopernikusa, jer mi u Jagodini nemamo SBB. Oni imaju 4mb za 1100 i 8mb za 1400. Ostao bih kod telekoma da je ugovor na godinu, ali ovako moramo da se rastanemo. Razocaran sam u telekom.
 
Odgovor na temu

PG14255
administracija, Petrohemija
zrenjanin,srbija

Član broj: 307411
Poruke: 12
*.static.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 10:09 - pre 140 meseci
Ova nova akcija Telekoma je zapravo uvođenje dvojnih cena interneta na mala vrata.
Stari korisnici pod ugovorom će plać ADSL - dinamička IP adresa
Paket Brzina Cena sa PDV-om
Click 1 1536/256 Kb/s 1.558,80
Click 4 4096/512 Kb/s 2.158,80
Click 6 6144/1024 Kb/s 3.876,00
Click 8 8192/1024 Kb/s 4.236,00
Click 16 16384/1024 Kb/s 4.590,00ati:
A novi korisnici Cene ADSL paketa sa dinamičkom IP adresom:
Nova brzina Kampanja: ADSL sa UO od 24 meseca (cena sa PDV-om od 20%)
do 5/1 Mbps 1,499.00
do 10/1 Mbps 1,899.00
do 20/1 Mbps 2,799.00 korisnici bez ugovora:
Tako da po ovom su svi korisnici Click paketa pod ugovorom zaobiđeni od ubrzanja ili pojeftinjenja. Telekom hoće na taj način da progura dvojne cene što po meni nije ni poslovno ni zakonito.Stari korisnici su mesto nagrađeni drastično oštećeni.
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 11:26 - pre 140 meseci
Ovo se znalo da stari korisnici nece dobiti nista novo sto se tice brzina i pojeftinjenja, nego samo poskupljenje u skladu povecanja PDV-a. Nece samo ADSL da poskupi, nego i pretplata za fiksni, IPTV, dodatni STB, cena sms-a, pozivi u mobilnoj mrezi. Bilo je juce na B92 o svemu ovome
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 14:41 - pre 140 meseci
Stari korisnici koji su pod ugovorom su na taj način već dobili neke popuste, povoljnosi i šta već i nema razloga da sada dobijaju i ovo. Kada njima isteknu ugovori, a Telekom ili neko drugi ponudi još bolju promociju, onda oni mogu da uzmu to a ovi koji sada uzmu nove pakete neće moći i tako stalno. Čemu promocije ako će sve da važi za sve? To je kao oni što su uzeli paket u kome je 12 meseci dž IPTV a još 12 puna cena i onda posle prve godine traže da dobiju neku drugu promociju.
Niko nikoga ne juri da potpiše ugovor na godinu ili dve a ko potpiše, prihvata da će da ima to što je potpisao. Eto, ja sam imao ugovor 50% i voleo bih da ga imam i dalje ali sam izabrao godinu dana i toliko je trajao.
 
Odgovor na temu

since1986BC

Član broj: 63369
Poruke: 1075



+236 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 16:18 - pre 140 meseci
Pa sve jedno potpisujes novi ugovor koji vazi naredne 2 godine. Nastavljas da budes korisnik, neces nigde klisnuti. To je sustina.
Tako Orion radi: Pojavi se nova akcija a tebi se svidi, oni ti poniste staru i potpises novi ugovor, s tim sto vremenski period obaveze krece od nule.
 
Odgovor na temu

PG14255
administracija, Petrohemija
zrenjanin,srbija

Član broj: 307411
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 19:53 - pre 140 meseci
Citat:
calexx:
Stari korisnici koji su pod ugovorom su na taj način već dobili neke popuste, povoljnosi i šta već i nema razloga da sada dobijaju i ovo. Kada njima isteknu ugovori, a Telekom ili neko drugi ponudi još bolju promociju, onda oni mogu da uzmu to a ovi koji sada uzmu nove pakete neće moći i tako stalno. Čemu promocije ako će sve da važi za sve? To je kao oni što su uzeli paket u kome je 12 meseci dž IPTV a još 12 puna cena i onda posle prve godine traže da dobiju neku drugu promociju.
Niko nikoga ne juri da potpiše ugovor na godinu ili dve a ko potpiše, prihvata da će da ima to što je potpisao. Eto, ja sam imao ugovor 50% i voleo bih da ga imam i dalje ali sam izabrao godinu dana i toliko je trajao.


Promocije sluze da bi se privukli novi korisnici a ne da bi se stari ostetili jer tako u Telekom i za 2 - 3 meseca mogu da namagarce i nove korisnike sa dvojnim cenama na mala vrata a vezu ih na 24 meseca.
 
Odgovor na temu

domeue
Uzice

Član broj: 138424
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 19:54 - pre 140 meseci
Ma samo neka budu te brzine sto placas, da ne bude kao sa "SBB" reklamira se 10Mbs/1Mbs, a imas 2Mbs/0,40Mbs.
 
Odgovor na temu

boki01
Srbija - Europa

Član broj: 12820
Poruke: 248
*.vdial.verat.net.



+10 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.10.2012. u 20:14 - pre 140 meseci
Ta nova Telekom promocija je bezobrazna, napravljena je za bogate, a njima promocija i netreba.

Za široke narodne mase za koje su meso i prevoz autom postali luksuz, vise bi odgovarao jedan skroman ADSL paket, recimo 1/256 za nekih 800-900 din.

Ova nova promocija je u stilu Francuske kraljice Marije Antoanete: Ako nemaju hleba, neka jedu kolača! Ama ljudi, hoće li se neko u Telekomu setiti, da je ogromnom broju ljudi u ovoj bednoj drzavi, 1500 dinara mesecno puno!?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 187894 | Odgovora: 629 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.