Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)

[es] :: ISP :: ADSL :: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 186974 | Odgovora: 629 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)16.06.2012. u 01:15 - pre 143 meseci
Nece ti nista ponuditi bio sam ja i pitao,u cetvrtak mi istice i ponudili su mi 4Mbit za 1500 din i to na 2 godine ugovor samo, a kako sam do sada to isto imao za 1000 ispada da mi nude da potpisem isto na 2 godine a zauzvrat ce mi uciniti i povecati cenu za 50%...vrh...
DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

mp3player
Mica Kekic

Član broj: 287819
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)16.06.2012. u 22:29 - pre 143 meseci
Meni ugovor istice 1.7. i ako Telekom ne ponudi neku novu promociju verovatno cu preci na Verat jer koliko sam video tamo je trenutno akcija, 1390 din. za 4096/512 Kbit/s.
 
Odgovor na temu

majce22

Član broj: 149495
Poruke: 395
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)16.06.2012. u 22:36 - pre 143 meseci
Cekamo svi na tu nepostojecu akciju Telekoma... A i oni, ne moraju da se vezuju za 01.jul, moze eto opet neka akcija za skolarce npr.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)16.06.2012. u 23:06 - pre 143 meseci
Ja sam vratio klik 1 dok ne ponude nešto, mogu za te pare da imam klik 4 (mada ne znam da li i dalje nude paket po ceni nižeg bez vezivanja za IPTV) ali čekam nešto slično prethodnoj 50% akciji a sada mi i box izgleda sasvim upotrebljiv. Na jesen mi ističe jedan postpejd broj i u zbiru može da bude OK. Sada plaćam oko kilo para za mobilni, oko 500 za fiksni pa bi mi 6/1 u boxu ispao oko 1000 što je dobra varijanta. Mada sam razmišljao da taj postpejd vratim na najmanji paket ... u svakom slučaju je ovo što nude u box paketu pristojna ponuda.
 
Odgovor na temu

mp3player
Mica Kekic

Član broj: 287819
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)27.06.2012. u 10:18 - pre 143 meseci
Posto mi istice ugovor za par dana, danas su mi u Telekomu ponudili ovo http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=46625 ... Jel se isplati placati 1500 din za 4mbit 2 godine?... kljucna stvar je '2 godine', jer sta ako bude nesto povoljnije za godinu dana... ja sam licno bio za Verat ali burazer ne bi hteo da ide iz Telekoma.. nije neka razlika u ceni..manje od 100 din. (kada se doda i cena rutera) ali opet ne znam sta da radim...

[Ovu poruku je menjao mp3player dana 27.06.2012. u 12:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

eskimoDFS
Nezaposlen

Član broj: 183003
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)27.06.2012. u 13:30 - pre 143 meseci
Jedino ako si blesav da se zarobis kod njih na 2 godine. Bice do nove sigurno boljih ponuda ...
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 06:50 - pre 142 meseci
Da ne bude da je spam, posto je tema vezana za telekom. Evo jedne promocije od strane total tv-a


Cenovnik

Super televizija, super internet po super ceni!


TOTAL MIX Cena na 24 meseca Cena na 12 meseci
Osnovni paket Total TV (Start + Plus) 2.390 2.590
Total NET Plus paket do 16 Mb/s (dolazna brzina do 16 Mb/s, odlazna brzina do 1 Mb/s)
Korišćenje SD prijemnika
Korišćenje Wi-Fi "n" rutera, s 4 porta
Korišćenje SBB Wi Fi Zone s mesečnom kvotom od 1 GB protoka




Ponuda važi uz anex ugovora za Total TV od minimalno 24 ili 12 meseci. Preduslov za realizaciju Total MIX-a je ugovor za Total TV uslugu i postojanje tehničkih preduslova za ADSL. Ova ponuda se primenjuje od 21.5.2012.

Svim pretplatnicima koji se prijave do 31.8.2012. za Total MIX uslugu, kao specijalna pogodnost usluga D3 GO je uključena u Total MIX paket u periodu trajanja inicijalne ugovorne obaveze.

Svi pretplatnici Total MIX usluge, do 30.6.2012. imaju pravo da isprobaju pakete HBO+Cinemax i uslugu HBO GO u paketu HBO Premium, bez dodatne nadoknade.
Total MIX cenovnik

Interesuje me da li neko koristi neku od usluga u total tv-u i kako su se pokazali? Uzeo bih MIK iz telekoma i presao ovde.
 
Odgovor na temu

Srdjan_
Srdjan Obucina
Užice

Član broj: 87992
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 14:47 - pre 142 meseci
Ima vec tema za Total MIX :)
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 15:20 - pre 142 meseci
:D znam, procitao sam temu ali ima 2 posta sa nekim sirim objasnjenjem sto mi je nedovoljno. Hteo sam samo da vidim da li neko ovde razmislja o ovakvom koraku i koliko je pametno. Izvinite ako se smatra da je ovo spam, u tom sl nema moderatori obrisu post, necu se ljutiti :D. Pozzz
 
Odgovor na temu

Srdjan_
Srdjan Obucina
Užice

Član broj: 87992
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 15:23 - pre 142 meseci
ma sta ima da se ljute,ni ja nisam hteo da bacam hejt nego sam napisao u slucaju da nisi video temu :)
ja sam razmisljao da predjem kod njih posto vec imam total tv ali sam odustao jer kod mene u Uzicu u sbb poslovnici nisu ovlasceni da rade sa total tv adslom sta vec, pa bi sve to morao da obavljam preko telefona i odustao sam, jer ko zna koliko dana bi to moglo da potraje ..a treba mi internet skoro svaki dan
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 15:28 - pre 142 meseci
Nisam od onih koji prvo pitaju pa potraze :D. Samo opusteno :D. Ja sam u ovom lelekomu pa hocu da promenim provajdera posto ovi ne daju ni 1 promociju koja valja a ova sa total mix-om mi se cini primamljiva zbog 16mbps
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 15:49 - pre 142 meseci
Mislim da je ovo odlična ponuda za postojeće Total TV korisnike ali nisam siguran da bi novi slično prošli jer se pojavljuju još neki troškovi. Ja sam izgubio nadu da će Telekom da ponudi akciju sličnu onoj 50% pa ću da sačekam još par meseci na kliku 1 (ionako to baš i ne trošim, ruter sam ugasio pre par nedelja i ne koristim ADSL pa mi ne smeta mala brzina) a na jesen mi otprilike završava jedan postpejd ugovor pa bi box mogao da dođe u obzir. Sada plaćam ~1600 tlf i adsl i plus ~1000 postpejd broj, sa box varijantom bih dobio 6/1 i pristojan postpejd za slične novce.
 
Odgovor na temu

akihm
Aleksandar Sazdanović
Bor

Član broj: 111286
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 15:53 - pre 142 meseci
Ne odgovara mi box zato sto sam vec ugovorom vezan za telenor, takodje i svi moji ukucani. Nadam se da ce telekom uskoro da se smiluje i pusti neku primamljivu ponudu
 
Odgovor na temu

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 16:01 - pre 142 meseci
Od jutros pocelo odbrojavanje pa cu javiti...vraceno telekomu sve i prijavljeno sa MIK SBB-u...da bog pozivi komsije koji ne znaju sta je wireless ruter da imam net dok cekam...
Ponuda je odlicna i tu nema sta,ostaje da se vidi cekanje na realizaciju,tehnicka podrska SBB je tradicionalno ocajna a u kvalitet SBB interneta verujem...mozda ne bude 16Mbit od 10 preko je super za tu cenu i nema bolje...

@Srdjan...nisam siguran zasto ti smeta telefon ali da te obavestim da drugacije i ne moze,meni nisu dali da dolazim u poslovnicu jer sve obavljaju preko telefona i kurir o njihovom trosku ti na adresu donosi modem i ugovor...

DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

buksnatata

Član broj: 304714
Poruke: 85
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)02.07.2012. u 16:24 - pre 142 meseci
@dakiyu
Koju brzinu si imao kod telekoma posto i ja planiram takodje da predjem na total ali se dvoumim trenutno mi je 8/1 paket kod telekoma i nije mi pukao internet vec mesecima a dnevno provodim po par sati pa ne bih da mi puca internet poslao sam sbbu jedan mail u kojem sam ih lepo pitao par tehnickih pitanja na sta su mi odgovorili zavisi od strukture telekoma sto mi se ni malo ne dopada, dok mi je telekom izasao u susret i sve to sto sam trazio su odradili.
 
Odgovor na temu

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.07.2012. u 01:28 - pre 142 meseci
Imao sam 4/1 za 1000din i od prvog dana nastanka ADSL sam uzeo ADSL i sve ukupno za sve godine nisam imao net mozda 48 sati...znaci prezadovoljan...

Ali sada da mi ponude 4/1 uz 50% povecanja cene i NAJGORE uz to da me vezu ugovorom 2 godine je vise nego bezobrazluk!!!U inat necu!

Moja logika se iipak razlikuje od vecine vas!

Prvo,zaista mi ne treba 16Mbit pa ako bude sve preko 8 za 1400 din ja prezadovoljan i to nemas nigde po toj ceni a bice vise bar malo!
Drugo,upload 1Mbit cu imati sigurno i to mi je vazno!
Trece,usluga d3go koju sam probao mi je jako bitna za dete u drugoj sobi koje gleda TV 2 sata dnevno a sada ce na kompu pa na tv out ako treba kao sto sam pre to radio sa ss2 karticom!

Cetvrto,moze ovde da prica ko sta hoce,ja pratim SBB od njihovog nastanka i svaka usluga koju su ponudili je kvalitetna u odnosu na cenu u to racunom i kablovski internet,D3,TTV tako da ne ocekujem uopste neko pucanje veze a za brzinu je istina da ucestvuje telekom sa njihovom infrastrukturom a tu se vracamo na razlicitost,vecina ce da pljuje jer ima 14 a ne 16 pa ako si od tih onda sacekaj koji mesec pa da vidis nasa iskustva.
Ovde ipak moram da napomenem da zavisi od mesta,grada,sela tako da o tome razmislis,BG i PA rade kao sat.Naravno uz to im je podrska i osoblje najgore u Srbiji ali zato kad sve radi ni ne treba ti podrska.
Vidim da imaju problema sa d3go (ja ih nisam imao) ali je to u povoju i ubedjen sam da ce resiti najbolje i najbrze sto mogu a ADSL nije neka usluga u povoju i ne sumnjam da ce valjati.TTV imam 7 godina i zbog SBB nisam imao sliku sve zajedno 10 sati...bilo je nekih prekida ali nisu imali veze sa SBB nego sa satelitom.A kad sam uzimao medju prvima ocekivao sam mnoooogo vise problema.
Od septembra SBB krece i sa normalnim ADSL bez TTV pa stvarno sumnjam da ce lose da rade.Vidim da imaju svoje mesto i beocity i orion i drugi a oni su male bebe SBB...takodje krecu sa ADSL i u celoj EXYU sto je znak da su ozbiljni.
Ono sto meni nije jasno samo je sta se desava sa ZASEBNIM internet linkom koji SBB jedini pored telekoma ima pa tako ne zavisi od telekoma,znam da je uposlen za kablovski net (i zato kablovski 10/1 odavno placaju 1500din i radi savrseno) a da li ga mogu koristiti i za ADSL zbog telekoma to ne znam.

Telekom,sa druge strane,nedorecen i za mene iznenadjenje...prvo su nas svi politicari ubedjivali da je super sto se prodaje a potom otkupili akcije od Grka pa je sad 100% u vlasnistvu te iste drzave koja nas je 2 godine ubedjivala da je najbolje da se proda!!!Usput,prosle godine pljustale akcije zajedno sa MTS-om a sada kada je to isteklo imam utisak da su jedva cekali da se otarase starih korisnika.
Eto,za internet umesto da bude bolje ili bar isto kao prosle godine oni mi nude da mi ucine da isto platim 50% skuplje i jos ne daju na godinu nego na 2?ISTO je i sa MTS,istice mi 50% jeftiniji paket i bukvalno nemam sta da uzmem a da ne platim duplo skuplje!Ja ne znam ko kroji tu politiku ali mi se cini da ekonomsli zele sami sebe da uniste kao da monopol i dalje postoji i ponasaju se kao da su jedini i da moramo kod njih!

Napominjem da je sve ovo moje misljenje i utisak a svu tehniku pratim pomno preko 20 godina,i zakljucio sam da ako sada oprostim telekomu a nudi mi se na tanjiru mnogo povoljnije,onda nisam normalan...vi ostali kako hocete naravno...ne favorizujem nikoga do sebe i sve cu iskreno da javim ovde...

DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

buksnatata

Član broj: 304714
Poruke: 85
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.07.2012. u 02:13 - pre 142 meseci
Svako ima razlicite potrebe meni je brzi internet potreban, ni ja ne zelim punih 16mb sada trenutno imam 8/1 i zelim da ostane tako brzina mi ne igra faktor nego stabilnost konekcije pitao sam ih lepo da li u slucaju problema kada postave port na 16mb da li mogu da seku brzinu tj. da ogranice brzinu porta rekli su da to ne mogu, takodje sam pitao da li mogu da menjaju fast ili interleaved metod rada i jos nekoliko pitanja na koje sam dobio odgovor da je infrastruktura telekoma a da oni garantuju ispravnost modema (lol), jer koji ce mi q 16mb ili 12mb ili 10mb ako ce to da mi rusi konekciju jer dnevno provodim preko 10 sati za racunarom i sa telekomom nemam nikakvih problema ali cena je velika to je problem inace ni jednog momenta se ne bi razmisljao da napustim telekom.
 
Odgovor na temu

JovanKKP
JovanKKP

Član broj: 206845
Poruke: 137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.07.2012. u 02:54 - pre 142 meseci
@Dakiyu imas Box pakete, kao stvoreni su za tebe, daklo bi se iz teksta zakljuciti.
 
Odgovor na temu

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.07.2012. u 03:40 - pre 142 meseci
Wow,IPTV je za mene uzas,jedino sto gledam su viasat kanali,sport klubovi+discovery ID i FOX live i crime,zamisli,IPTV nema nista od toga...mogu jos kanala da nabrojim ako treba ali istina je da se nasmejem kad vidim na forumima da se poredi TTV i IPTV,to mu dodje kao jugo i golf,dakle ipak nije fica i mercedes...tri ugovora mts imam tako da mi box nece pomoci...naravno da sam gledao box pakete ali sam tu video otimanje da se sve telkom uzme a ne raznovrsna ponuda za svaciji ukus shodno borbi i brizi za korisnike i bash me cudi da ugovorna obaveza nije 10 godina...
I da se razumemo,ne trazim jeftinije nego POVOLJNIJE,nemam finansijskih problema da bi mi znacilo da li placam 1500 ili 2200 tako da nisam dezurni pljuvac telekoma jednostavno imam izbora...

@buksnatata...onda je najbolji savet kao sto rekoh da cekas nekoliko meseci i vidis sta kazu korisnici...ja licno se ne bih plasio pucanja veze ako ti do sada nije pucala,komsija ima beocity i nikad nije imao problema sve mu apsolutno isto radi kao i meni...nazalost jeste bitna lokacija i infrastruktura a samo cu ti reci da svo moje zadovoljstvo telekom ADSL-om 2 godine prati tacno 43 metara kabla od telefonske uticnice (splitera) u lokalu pa do modema kod mene na spratu i to sve baceno preko krova...mozda ce to pomoci da vidim da li ima razlike pa cu javiti...ako je SBB losiji bice problema verovatno zbog duzine kabla...
DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)03.07.2012. u 08:33 - pre 142 meseci
Nisu Box i IPTV u nekoj vezi, polovina Box paketa nema televiziju. Ako ti stvarno ističe neki mts postpejd, možda nađeš računicu kao što ja planiram. Do sada sam imao 4/1 za oko 1000 pa sam tlf plus ADSL plaćao reda 1600-1700. Jedan postpejd, koji ističe na jesen, je bio oko 1000. Ako uzmem box 3, za oko 2700 dobijem tlf pretplatu, 6/1 internet i sasvim solidan postpejd koji je u svakom slučaju bolji od dosadašnjeg. Praktično za slične pare ću da imam 6/1 umesto 4/1 i jači postpejd.
Inače imam i SBB a ADSL ostavljam iz nekih praktičnih razloga, zgrada mi je nadgrađivana i mislim da nema dovoljno parica pa da ne bih rizikovao PCM ili nešto slično, a i da mi ne otmu ISDN ... neka ostane neka ekstra usluga zbog koje će da me preskoče.

Ipak, ako već imaš TTV, onda ti je ova Total Mix varijanta sigurno najbolje rešenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Aktuelne Telekom ADSL promocije (na jednom mestu)

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 186974 | Odgovora: 629 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.