Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom

[es] :: Wireless :: Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom

[ Pregleda: 2822 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

giga_sm
Igor Tomic

Član broj: 124274
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom11.05.2010. u 13:18 - pre 170 meseci
Pre svega pozdrav svim forumasima!!!! :) Imam jedan problem i bio bih zahvalan savkome ko bih mi pomogao. Krajem marta sam se dogovorio sa komsijom da korsitim net sa pomenutog rutera. model je DRG A226G, i sve je super radilo do pre mozda nekih 10 dana.... Problem je u tome sto mi stranice ucitava tek iz mnogo puta a nekad hoce i odmah... Probao sam i Operu i Mozillu i Google Chrome i sa svima je ista stvar. Virusa nemam sigurno, cak sam i sistem rusio zbog toga, mislio sam da je do kompa, ali nije. Resetovao sam i modem na fabricka podesavanja i opet se dogadja isto, nije imalo efekta osim sto sam opet morao da idem kod komsije i da ukljucim wireless. Koristim XP SP3 ako je od neke pomoci... Trazio sam teme i guglao ali mi se cini da se to nikome nije dogodilo sa pomenutim ruterom. Ako neko mozda zna u cemu je stvar, bio bih mu veoma zahvalan da mi pomogne. I da zaboravio sam da kazem, signal je dobar da ne mislite da je zbog toga :)
 
Odgovor na temu

abyss

Član broj: 2945
Poruke: 684
*.static.isp.telekom.rs.



+51 Profil

icon Re: Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom11.05.2010. u 14:04 - pre 170 meseci
Da nije komsija ukljucio torente?
--
"Once hadst thou passions and calledst them evil. But now hast thou only
thy virtues: they grew out of thy passions."
 
Odgovor na temu

giga_sm
Igor Tomic

Član broj: 124274
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom11.05.2010. u 14:27 - pre 170 meseci
Ma kakvi, ne zna on ni sta je to.... Uzeo je adsl bukvalno zbog FB i youtuba :) Dogadja mi se od kako su poceli ti problemi da stranice ne ucita cele vec samo neka polja.... Evo primera na ovom linku.... ne znam kako da okacim sliku, ali evo linka http://img709.imageshack.us/img709/3907/debilnastrana.jpg
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom11.05.2010. u 16:28 - pre 170 meseci
Jesi probao kod komsije kako radi internet,da nije isto i kod njega?
A koliko sam shvatio ti se kacis na taj ruter preko wirelessa?
Jesi probao kako ide ping do rutera a kako do gugla recimo?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom11.05.2010. u 16:54 - pre 170 meseci
Da se nije nakačio još neki komšija? Ako nije, dogovori se sa komšijom da ugasi komp pa onda probaj. Ako si jedini na vezi i opet ne radi, onda proveri kako radi kod komšije. Kakvi su parametri veze? Inače FB a naročito youtube mogu itekako da opterete link.
 
Odgovor na temu

mantas

Član broj: 257077
Poruke: 894



+38 Profil

icon Re: Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom11.05.2010. u 22:55 - pre 170 meseci
koliko primecujem na slici vidim da koristis wireless katicu.ali imao sam problem iste prirode. konektor je bio u pitanju (RP-SMA male) iglica u konektoru je imala los kontakt sa kablom , ako koristis spoljnu antenu proveri kabel i konektore....
Long Live Rock 'n' Roll
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Problem sa Telekomovim Pirelli ruterom

[ Pregleda: 2822 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.