Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!

[ Pregleda: 7484 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZvekiSU
Subotica

Član broj: 258738
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!04.05.2010. u 13:26 - pre 169 meseci
Potreban mi je poznavaoc SolidWorks-a da izanimira pojedine komponente već detaljno urađenog modela u SolidWorks (mislim da je verzija 2009).

Radi se o automatizovanoj traci koja bi se koristila u skladištima/većim prodavnicama.
Kompletan model izgleda ovako:



Animacija bi trebala da traje između 3-5 minuta (max), 720x480px 25fps. Animirati je potrebno: pojedine palete, robotske ruke (koje su već rigovane) i paketiće.
Ništa fancy, samo da se kamera lepo pomera i prati dešavanja. Znači, poželjno bi bilo da mi se jave ljudi koji dobro poznaju ANIMACIJU, a ne samo modeliranje u SW.

Stvar je u tome što sam malo odugovlačio sa ovim projektom, jer sam, iskreno, verovao da ću uspeti animaciju uraditi sam, jer se činilo kao vrlo jednostavna stvar čak i za nekoga ko još nije nikada radio u SW.. :) te da ova animacija treba da bude urađena DANAS... bar jedan deo, koji bih mogao prikazati klijentu.

Isplata bi bila nakon završenog posla, po dogovorenoj cifri.

MOLIM VAS da me kontaktirate na 0600/517-210, a objašnjenja bih mogao dati sa share-ovanim screenom na Skype-u.
Neću moći "visiti" na ovom divnom forumu, jer imam extremno mnogo poslova, ali ću Vas obavestiti o toku događaja.


Hvala.
Zveki
 
Odgovor na temu

cnc-project
Sam svoj majstor
FIUME

Član broj: 80861
Poruke: 426
*.adsl.net.t-com.hr.



+4 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!04.05.2010. u 15:54 - pre 169 meseci
oš nabrzinu platit ?
CATY FANATIC ...
 
Odgovor na temu

ZvekiSU
Subotica

Član broj: 258738
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!04.05.2010. u 16:52 - pre 169 meseci
Always sam za zezanciju, ali, ako se o poslu radi, ipak preferiram umerenu dozu ozbiljnosti..
Da, plaćam PO ZAVRŠETKU PROJEKTA.
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!04.05.2010. u 21:13 - pre 169 meseci
Citat:
ZvekiSU: Potreban mi je poznavaoc SolidWorks-a da izanimira pojedine komponente već detaljno urađenog modela u SolidWorks (mislim da je verzija 2009).


Animacija bi trebala da traje između 3-5 minuta (max), 720x480px 25fps. Animirati je potrebno: pojedine palete, robotske ruke (koje su već rigovane) i paketiće.
Ništa fancy, samo da se kamera lepo pomera i prati dešavanja. Znači, poželjno bi bilo da mi se jave ljudi koji dobro poznaju ANIMACIJU, a ne samo modeliranje u SW.



eeeeeh, da je doći do kamere ))
 
Odgovor na temu

cirko

Član broj: 122475
Poruke: 553
217.16.133.*



+16 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!04.05.2010. u 23:14 - pre 169 meseci
Oces li da platis odmah mene ne zanima tvoj projekat
Traziš animaciju platiš i dobiješ a šta ćeš ti sa njom da radiš
to je tvoja stvar
 
Odgovor na temu

mladic77
Milan Pavlovic
Nis

Član broj: 85743
Poruke: 57
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!04.05.2010. u 23:22 - pre 169 meseci
Tako je.
100% avans, dosta smo radili za Dz. i iskoriscavali nas.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
91.113.216.*



+6455 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!05.05.2010. u 07:47 - pre 169 meseci
Zna se kome se plaća 100% avans pre posla...
 
Odgovor na temu

banchi
aka mando
"Pulsar 1" Creative Web
Neoplanta

Član broj: 86742
Poruke: 191
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.pulsar-1.com


+9 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!05.05.2010. u 08:08 - pre 169 meseci
^ kome?
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!05.05.2010. u 09:30 - pre 169 meseci
Citat:
ventura: Zna se kome se plaća 100% avans pre posla...

hehehe, bas tako KURVAMA se plaća unapred, a mi ovde nismo kurve jbt, barem se nadam da nismo :)
 
Odgovor na temu

mladic77
Milan Pavlovic
Nis

Član broj: 85743
Poruke: 57
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!05.05.2010. u 09:52 - pre 169 meseci
Sanibo, pomoyi onda sugradjaninu, a nayalost danas su i k... postenije od pojednih poslodavaca.
 
Odgovor na temu

ZvekiSU
Subotica

Član broj: 258738
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!06.05.2010. u 12:37 - pre 169 meseci
Hvala vecini na nepotrebnim komentarima, mada moram priznati da Vas razumem.

PUNO HVALA korisniku "Sanibo" na zalaganju oko projekta i nesebicnom deljenju svojeg znanja!
Naravno, ovo se nece zavrsiti sa jednim obicnim zahvaljivanjem na forumu..

Admini, stavljajte lock na ovo, pre nego sto tema u kojoj se nude novci za 1 dan posla ode u pravcu bordelskih ulica i prostitutki..
Eh, sta ti je Srbija..
 
Odgovor na temu

MaliBatica

Član broj: 206788
Poruke: 184
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!07.05.2010. u 14:26 - pre 169 meseci
@ZvekiSU

Mojne se sad izvlacis na Sanibo-jevu ljudskost i nesebicnost ;-) ,jer svi dobro znamo ovde da je jedan od,pa ako ne i najkorektniji forumas,uvek i svakom je pomogao ,meni pogotovo.
Ali te fore kao sto su frka,panika za jedan dan sve,a moze i pola posla ;-) ...mani ti to.
I am not a surgeon,but I love urgently cases=>ni mi nismo kurve ali volimo placanje unapred.
 
Odgovor na temu

enigma78
Boro GROZDANIĆ

Član broj: 151387
Poruke: 325
*.teol.net.

Sajt: https://workbench.grabcad..


+23 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!07.05.2010. u 17:10 - pre 169 meseci
Citat:
MaliBatica: @ZvekiSU

Mojne se sad izvlacis na Sanibo-jevu ljudskost i nesebicnost ;-) ,jer svi dobro znamo ovde da je jedan od,pa ako ne i najkorektniji forumas,uvek i svakom je pomogao ,meni pogotovo.
Ali te fore kao sto su frka,panika za jedan dan sve,a moze i pola posla ;-) ...mani ti to.
I am not a surgeon,but I love urgently cases=>ni mi nismo kurve ali volimo placanje unapred.



Slažem se u potpunosti... Svi znaju samo kad njima zagusti, ma znaš eto frka mi je, juče da je bilo gotovo bilo bi kasno, ne pitaj ništa...

kao što neko reče nas ničiji problemi ne zanimaju, već ako hoćeš posao, molim lijepo, izvoli plati!

Lijep pozdrav!
1. - Ovdje sam da naučim dobar KUNG-FU!!!
2. - Vi vidite stvari i pitate ZAŠTO? Ja sanjam o stvarima kojih prije nije bilo i pitam ZAŠTO NE?
3. - Centralno mjesto nije u sredini... već na vrhu!!!
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!07.05.2010. u 20:46 - pre 169 meseci
Citat:
ZvekiSU: Hvala vecini na nepotrebnim komentarima, mada moram priznati da Vas razumem.
PUNO HVALA korisniku "Sanibo" na zalaganju oko projekta i nesebicnom deljenju svojeg znanja!
Naravno, ovo se nece zavrsiti sa jednim obicnim zahvaljivanjem na forumu..


Nema na čemu :)

Citat:
MaliBatica
Ali te fore kao sto su frka,panika za jedan dan sve,a moze i pola posla ;-) ...mani ti to.
I am not a surgeon,but I love urgently cases=>ni mi nismo kurve ali volimo placanje unapred.


Molio bih kolege da ovo ne preraste u "naša posla po Srbiji" "čije su naše pare" i sl.
Kako sam pomogao tebi Batice i mnogima i zvekiju sam nije mi problem potroštiti par sati na bilo koga od vas ovde, zavisi koliko imam vremena na raspolaganju.
Drugo koliko sam ja pomagao isto tako sam i ja dosta naučio od drugih, ovde ima još mnogo kvalitetnih ljudi po pitanju solidworks-a.

Citat:
enigma78: Svi znaju samo kad njima zagusti, ma znaš eto frka mi je, juče da je bilo gotovo bilo bi kasno, ne pitaj ništa...

Da me zveki ne razume pogrešno, ali slažem se s ovim delom tvog posta. Zbog ovakvih stvari pravi profesionalci ne dobiju posao, a drugo u želji za poslom ljudi prihvataju sve i svašta s izrekom "znam ja to" i treće ljudi iz neznanja i naočigled jednostavan posao prihvate i obećaju za dan dva bice gotovo ali nikad nije jednostavno, verujte mi na reč. Zveki je u ovoj trećoj grupi i sam se uverio i problem koji je ponudio je zaista kompleksan i moram proiznati da se tu svasta iskomplikovalo iako radim u SW-u od verzije 98. debelo sam se zamislio, ali rešićemo.

X puta sam npr. rekao treba mi 10 sati da odradim nešto i toliko i pogodim posao a ponekad potrošim i trideset, ne zato što ne znam proceniti vreme nego uvek nešto neplanirano iskrsne takav je posao da nikad sa sigurnošću ne možete reći e potrošiću 10 sati i gotovo, voleo bih da vidim takvog, pogotovo ako dobijaš modele od nekog drugog pa ih trebaš doradjivati ili nešto raditi s njima.

I na kraju, dobio sam dosta poslova ovde baš preko foruma, neke veće i neke manje i još mi nije niko plaćao unapred, sve što sam odradio naplatio sam posle uradjenog posla, naprotiv uradim probni deo pošaljem ako je sve ok onda se dogovaramo konkretno.
Ovo sam sve napisao iz jednog jedinog razloga, možda ova moja iskustva pomognu nekome kad su u prilici da pregovaraju oko posla.
Ajd uzdravlje svima.
 
Odgovor na temu

solidcamx
cnc
Do

Član broj: 255228
Poruke: 17
*.broadband.blic.net.



+1 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!27.05.2010. u 22:55 - pre 168 meseci
Posalji mi na mail projekat da odradimo to. [email protected]

Pozdrav
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!05.06.2010. u 22:12 - pre 168 meseci
Evo da stavimo tačku na ovu temu.
Odradio sam deo posla, zveki je platio pošteno po završetku projekta i želim javno da kažem da je zaista jedan od retkih pravih profesionalaca. Svaka čast!
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Želite zaraditi koju kintu na brzinu?? SolidWorks - 1 dan posla!!

[ Pregleda: 7484 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.