Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nedoumice oko prenosenja brojeva?

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nedoumice oko prenosenja brojeva?
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)

[ Pregleda: 1235 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
*.mbb.telenor.rs.



+115 Profil

icon Nedoumice oko prenosenja brojeva?30.04.2010. u 03:04 - pre 170 meseci
Zanima me kako ce sve da bude regulisano ovo sa prenosenjem brojeva ako i ikada bude dozvoljeno?
npr.
1)Sta ce biti sa mondo sms(to sam stavio prvo jer mi nekako najzanimljivije zvuci),kada se prijavljujes imas opciju za 064,065,066 a isto je i kada biras broj na koji saljes?A sta ce biti posle kada se omoguci da se brojevi prenose.Da li ce se u web sms servisu uvesti i numeracije 060,061,062,063,069 i onda da sistem prepoznaje koji je broj u pitanju i da prijavljuje greku i neko obavestenje tipa Izabrani broj nije u mts mrezi.
2)Sta ce biti sa Bel tarifom?Kako ce "napredni" mts-ov sistem na 797 da obracunava koji su koji minuti?
3)Sta ce biti sa vipovih 1000 dinara bonusa u mrezi,(jel treba da nagadjamo ko je u kojoj mrezi)?Isto tako i za telenorove 10 puta,mix minuti itd.
4)A ako smo na postpaidu,na ugovoru od 2 godine sa uzetim telefonom,da li mozemo da se prebacimo na drugu mrezu bez ikakvih penala i da tamo nastavimo sa placanjem?
5)Sta ce biti sa 066 kontrola troskova,da li na 066 mozemo da nagomilavamo kredit pa da predjemo na neku drugu mrezu i da tamo trosimo i pravimo im gubitke?
6)I da sad se setih da li uopste mozemo da prebacujemo kredit na kartici prilikom prelaska sa jedne na drugu mrezu ili moramo prvo da potrosimo pa da se prebacimo na drugu mrezu?
Mislim da ce iz ovoga da ispadne haos koji ce samo da nam omoguci skuplje usluge.
Mozda se jos neceg setim u medjuvremenu,ima sigurno jos milion pitanja.
 
0

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Nedoumice oko prenosenja brojeva?30.04.2010. u 05:36 - pre 170 meseci
^ Odgovori na sva ova pitanja nalaze se u odgovarajućoj temi u Forumu "Mreže i novosti".

Neke specifičnosti još uvek se ne znaju jer se ne znaju baš pravila igre, ali se znaju mnoga. Predlažem zaključavanje ove teme.
 
0

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Nedoumice oko prenosenja brojeva?30.04.2010. u 12:37 - pre 170 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...lity-MPN-Srbiji-mt-Telenor-Vip
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Nedoumice oko prenosenja brojeva?
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)

[ Pregleda: 1235 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.