Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

treba mi pomoc..imam problem sa bios-om

[es] :: Laptopovi :: treba mi pomoc..imam problem sa bios-om

[ Pregleda: 1595 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeby89
Marko Mihaljevic
student
Mostar BiH

Član broj: 255062
Poruke: 7
77.221.13.*



Profil

icon treba mi pomoc..imam problem sa bios-om10.04.2010. u 14:03 - pre 170 meseci
e ovako...molio bih za pomoc nekoga ko je puno pametniji od mene oko bios-a...imam fujitsu siemens amilo la 1703 latop...3600+ 2.0 ghz 2 gb rama...problem mi je oko instalacije windows 7-ice...po stoti put je pokusavam instalirat i nemogu jer mi se racunalo zamrzne na 1%..procito sam negdi da je to probelm u bios-u al moj bios je jako siromasan funkcijama...pa bi molio nekog da mi objasni kako da ga promjenim....pokusavo sam nesto al nikako da uspijem...moze li mi ko od vas potanko objasniti sta i kako da uradim..vistu mi instalira za 10 min al sedmicu nikako....molim pomoć..hvala unaprijed
zebyyy
 
Odgovor na temu

fidel_urga
IT,BGD
Beograd

Član broj: 228152
Poruke: 146
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: treba mi pomoc..imam problem sa bios-om12.04.2010. u 08:32 - pre 170 meseci
Sta to u biosu moze da pravi razliku u instalaciji VISTA i W7 a sto rezultuje zakucavanjem racunara? Mozda je problem u verziji BIOS-a? Probaj da odes na sajt proizvodjaca i pogledas ima li novija verzija od tvoje (u BIOS-u obicno postoji podatak o verziji).
Da li si formatirao hard pre instalacije? Mozda ti ne valja DVD sa W7?
 
Odgovor na temu

zeby89
Marko Mihaljevic
student
Mostar BiH

Član broj: 255062
Poruke: 7
77.221.13.*



Profil

icon Re: treba mi pomoc..imam problem sa bios-om12.04.2010. u 18:15 - pre 169 meseci
Citat:
fidel_urga: Sta to u biosu moze da pravi razliku u instalaciji VISTA i W7 a sto rezultuje zakucavanjem racunara? Mozda je problem u verziji BIOS-a? Probaj da odes na sajt proizvodjaca i pogledas ima li novija verzija od tvoje (u BIOS-u obicno postoji podatak o verziji).
Da li si formatirao hard pre instalacije? Mozda ti ne valja DVD sa W7?


a ne znam sta moze da pravi razliku....prijatelj mi je sa istim dvd-om instaliro 7-icu a ja sa svojim nemogu..donosio sam i druge dvd-ove al nece pa nece...krene sa instalacijom i onda se zamrzne na 1%....trazio sam na netu i naisao sam na dosta ljudi sa istim problemom...problem je samo sto ja nekuzim kako da promjenim to...znam da ovdje ima onih koji mogu objasniti detaljno kako da promjenim bios pa ih molim da pomognu.....mozda i vi znate....molim vas pomozite htio bi da imam win 7 na laptopu....ovo mi je trenutna verzija BIOS-a - Phoenix 8.2-0023-M007 - pa ako neko zna nek mi posalje link gdje mogu skinuti novu i kako da promjenem bios..hvala
zebyyy
 
Odgovor na temu

zeby89
Marko Mihaljevic
student
Mostar BiH

Član broj: 255062
Poruke: 7
77.221.13.*



Profil

icon Re: treba mi pomoc..imam problem sa bios-om12.04.2010. u 22:57 - pre 169 meseci
uspjesno instalirana 7-ica....samo promjeno bios na www.fujitsusiemens.com
zebyyy
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: treba mi pomoc..imam problem sa bios-om

[ Pregleda: 1595 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.