Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Network brigde - problem

[es] :: Windows mreže :: Network brigde - problem

[ Pregleda: 1516 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igor_ne

Član broj: 256806
Poruke: 3
*.static.isp.telekom.rs.



Profil

icon Network brigde - problem07.04.2010. u 17:06 - pre 171 meseci
Pozdrav svima, imam sledeci problem:

Na jednoj strani imam glavni racunar i ruter koji mi daje wireless signal.
Na drugoj strani je racunar koji ima wireless karticu preko koje dobije signal i to radi sasvim ok, jacina signala se krece u opsegu od 65% - 100% i veza izmedju ta dva racunara funkcionise.
Na drugom racunaru se nalazi i jedna LAN mrezna kartica sa jedim uredjajem. Povezao sam dve veze preko Network Bridga i to funkcionise ali ne dugo. Jednostavno kao da se zapuca, probao sam sve da uspostavim ponovo vezu i jedini nacin na koji sam ponovo mogao da uspostavim vezu je taj da ponovo sve konfigurisem. Znaci moram da izbrisem prethodni Network Bridge sa svim podesavanjima i da podesim novi sa istim podesavanjima i to opet funkcionise ali ne dugo, zavisi, jedno 2-3 sata.

Da li neko mozda zna zbog cega se ovo desava?

Da li je moguce da wireless na trenutak izgubi signal i da zbog toga network brigde konekcija prestane da radi kako treba iako wireless ponovo uspostavi vezu?

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

isana
Vedran Lebo
Systems Engineer
Split

Član broj: 101353
Poruke: 76

Sajt: hr.linkedin.com/in/vedran..


+1 Profil

icon Re: Network brigde - problem09.04.2010. u 09:13 - pre 171 meseci
Citat:
igor_ne: Pozdrav svima, imam sledeci problem:

Na jednoj strani imam glavni racunar i ruter koji mi daje wireless signal.
Na drugoj strani je racunar koji ima wireless karticu preko koje dobije signal i to radi sasvim ok, jacina signala se krece u opsegu od 65% - 100% i veza izmedju ta dva racunara funkcionise.
Na drugom racunaru se nalazi i jedna LAN mrezna kartica sa jedim uredjajem. Povezao sam dve veze preko Network Bridga i to funkcionise ali ne dugo. Jednostavno kao da se zapuca, probao sam sve da uspostavim ponovo vezu i jedini nacin na koji sam ponovo mogao da uspostavim vezu je taj da ponovo sve konfigurisem. Znaci moram da izbrisem prethodni Network Bridge sa svim podesavanjima i da podesim novi sa istim podesavanjima i to opet funkcionise ali ne dugo, zavisi, jedno 2-3 sata.

Da li neko mozda zna zbog cega se ovo desava?

Da li je moguce da wireless na trenutak izgubi signal i da zbog toga network brigde konekcija prestane da radi kako treba iako wireless ponovo uspostavi vezu?

Unapred hvala.


koji uređaj? dali je to računalo koje ima i wireless katricu ili nešto treće?? malo mi je nejasno ovo sve...
“Formal education will make you a living; self education will make you a fortune.”
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Network brigde - problem

[ Pregleda: 1516 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.