Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS

[es] :: Hosting :: Domeni :: Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS

[ Pregleda: 1667 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shocky
Milos Solaja

Član broj: 66021
Poruke: 24
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.sto-posto-zabava.com


Profil

icon Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS01.04.2010. u 10:05 - pre 170 meseci
Cao, ljudi, pomozite ako ste informisani u vezi ovoga!
Imam povecu mailing listu sa dosta email adresa sa starim ekstenzijama, i pretpostavljam da sve adrese koje su imale ekstenziju .YU sada imaju ekstenziju .RS, ali interesuje me sta se desava sa .CO.YU ekstenzijom, da li se ona menja u .RS ili u .CO.RS? I da li je kod svih provajdera isti slucaj?

Poz
 
Odgovor na temu

Dusan Filiferovic

Član broj: 198009
Poruke: 670
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.contrateam.com


+24 Profil

icon Re: Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS01.04.2010. u 11:02 - pre 170 meseci
To sve zavisi da li su vlasnici starih domena uzeli te iste sa .rs na kraju. Ukoliko jesu pretpostavljam da su i email nalozi i dalje tu samo sa .rs na kraju, zameni .yu sa .rs i teraj dalje.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS01.04.2010. u 13:53 - pre 170 meseci
Taman posla da zameni. Po zakonu o oglasavanju i Zakonu o elektronskoj trgovini, nije dozvoljeno slati obavetenja na imejl adrese za koje posiljalac nema eksplicitnu dozvolu primaoca. Ako .yu adresa ne radi, onda ona ne radi. za .rs adresu je potrebno dobiti novu dozvoli jer to je DRUGA adresa.


 
Odgovor na temu

shocky
Milos Solaja

Član broj: 66021
Poruke: 24
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.sto-posto-zabava.com


Profil

icon Re: Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS01.04.2010. u 15:53 - pre 170 meseci
Ok, sticajem okolnosti jeste, ali samo kao drugi oblik vec prijavljene adrese istog vlasnika, koji je dobrovoljno prijavljen.
 
Odgovor na temu

Dusan Filiferovic

Član broj: 198009
Poruke: 670
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.contrateam.com


+24 Profil

icon Re: Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS01.04.2010. u 16:37 - pre 170 meseci
Ja pricam o zameni ekstenzije domena, a u koje ce to svrhe da se koristi me bas i ne interesuje puno :).
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: Mail adrece .CO.YU -> .RS ili .CO.RS

[ Pregleda: 1667 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.