Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.misablog.com nove kritike za novi sajt

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.misablog.com nove kritike za novi sajt

[ Pregleda: 968 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.static.nscable.net.



+45 Profil

icon www.misablog.com nove kritike za novi sajt31.03.2010. u 17:18 - pre 171 meseci
www.misablog.com

Ja inače ne volim kritike, jer ne volim da ispravljam greške, kad nešto ne valja, radim sve ponovo.

Više bih hteo da kažem nešto o sajtu. Treba mi vaša podrška, ali stvarno da bi ovaj sajt oživeo i da se ne bi sam od sebe ugasio kao sveća pred zoru. Evo na jednom drugom sajtu, mislio sam da ga menjam, prepravljam ali ima pedeset korisnika koji sto postavili svoje oglase, pa gde sad da ih izneverim pa da obrišem sajt. Ali kod bloga stvar je drugačija. Nije fora ono pričaš sa nekim pa kažeš e znaš ja imam blog, nalazi se na toj i toj adresi, piše o tome i tome. Nije to stvar o kojoj se govori. To je neki vid zatvorene umetnosti, nije za svakoga. Nije blog portal pa da je sve oficijelno i bez imalo duše. Blog je platno za slikanje, llist papira za pisanje i komad zemlje za vajanje. Zato se potpune predajem svom blogu. Volim ga,nemam kućnog ljubimca ali imam blog, po nekad mu dajem da nešto jede i pije i tako to...haha :) Ozbiljno blog je umetnost. Važno je da se nešto stvara, joša ko ima ko to da vidi pa još i pohvali eeee to je nešto, za to vredi živeti, bla bla, ostavite neki komentar na blogu nemoj da ste stipse.......
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.misablog.com nove kritike za novi sajt

[ Pregleda: 968 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.