Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za korisnike Telekom Srbija adsl-a (i pod provajdera)

[es] :: Hosting :: Za korisnike Telekom Srbija adsl-a (i pod provajdera)

[ Pregleda: 2830 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
109.122.69.*

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Za korisnike Telekom Srbija adsl-a (i pod provajdera)31.03.2010. u 11:20 - pre 171 meseci
Mislim da je ovo pravi forum gde treba ubaciti ovu temu jer jako puno muci neiskusne vlasnike hosting naloga koji koriste internet preko telekoma srbija i njihovih podprovajdera

Neko vreme je sve lepo radilo i sad su opet poceli da mi se javljaju klijenti da ponekad ne vide svoje sajtove (a korisnici su telekoma srbija) radi se o dobro poznatom problemu sa DNS-om pa sam malo googlao i pronasao jednostavna uputstva kako da korisnici rese svoj problem sa povremenim nestajanjem sajtova.





 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Za korisnike Telekom Srbija adsl-a (i pod provajdera)31.03.2010. u 12:04 - pre 171 meseci
Trebao si da promjeniš naslov teme da se odma vidi kako se to odnosi samo na Telekomove korisnike.
Takođe, ovo ne bi trebalo da ima veze sa podprovajderima osim ako neko od njih slučajno koristi Telekomove DNS-ove, ali mislim da to skoro niko ne radi.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
109.122.69.*

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Za korisnike Telekom Srbija adsl-a (i pod provajdera)31.03.2010. u 13:42 - pre 171 meseci
Mozes i ti da promenis naslov slobodno ako imas bolju ideju.Pazi ja sam kod telekomovog podprovajdera i nemam ovih problema ali javljaju mi se ljudi sa istim problemom kod telekomovog podprovajdera pa sam zato tako napisao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Za korisnike Telekom Srbija adsl-a (i pod provajdera)

[ Pregleda: 2830 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.